ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 21:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Siyaset Meydanına Dönmüş Bu Olay Yahh
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 16:20:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bu yazdığınıza sadece NO COMMENT diyorum :))

SavNeR

SavNeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 16:47:39sohbet oyun linki
ceza hak edildigine inanınca verilir demekki haketmiş neden konu uzatılıp saptırılmaya çalışıyor.kimse durduk yere bir userin 3 dk 5 dk 10 dk konuşmasına engelleyip arkadaş edinmesine engel olmak istemez mausede istememişdir.ama hak etmişse zaten cezasını almış konuyu abartmayın.mause görevinizde başarılar dilerim

IIByAdamsII

IIByAdamsII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 17:51:00sohbet oyun linki
mause1905 :

Arkadaşlarım,userlerim,sevgili cc halkı bence ajan olmak için uygun görülen userler, zaten bi takım şeyleri ıspatlamış ve bu görevi haketmişlerdir,özel ajanlığı boyunca da rozetli ajan ve chefler tarafından izleniyorlar zaten... Yani bir sonraki ajanlık yetkisi bunlara göre düzenleniyor bence daha fazla o tatlı canımızı sıkmayalım derim ben...

Can Sıkılacak ßi Durum Yokki Mause... Hak Eden Aliyor O kadar ßaska acıklamasi oldugunu Sanmıyorum Arkadaşim...

IIByAdamsII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 18:44:16sohbet oyun linki
QsempatikQveletQ :
bir şey sorcam siz küfür bilmiyor musunuz biliyorsunuz ee daha ne tartışıyorsun mause1905 haksızsın pls yazma:D

Küfürü ßilmeyen varmı kardeşim Sorarım Sana...

PaNTHeR

PaNTHeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 20:22:15sohbet oyun linki
ben Mause nin sonuna kadar arkasındayım onu yanlız sanıpda laf yazmayın bosuna önce herkes kendisine baksın sonra eleştiri veya övgü yazsın sana başarılar mause1905

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 21:00:15sohbet oyun linki

Bazı arkadaşlarımızaYıldız verilmesinin sebebi tamamen ticari kaygılar yüzündendir.. Yıldız verilmesinde ki başlıca amaç.. VIP ve TIP alan arkadaşlarımızın CC deki devamlılıklarını sağlamaktır.. Ancak Yıldız verilecek arkadaşlarımızı bazı kriterlere göre belirliyorlar. Bu kriterlerin bir çoğuna uyuyorsanız ve CC ye aylık belli bir ödeme yapıyorsanız CC deki devamlılığınızı sürdürmek için emin olun bir gün sizede yıldız verecekler..

Tam tarihi hatırlamıyorum fakat yanılmıyorsam 1 hafta önce Sadece yıldız ajan listesinde 30 arkadaşımın ismini gördüm.. ve bu liste devamlı değişiyor.. Emin olun bir gün sizede sıra gelecek.. Sizin tek yapmanız gereken CC içerisindeki.. Davranışlarınıza dikkat etmek..

Herşey gönlünüzce olsun..

Herkese hoş sohbetler..

IIByAdamsII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 21:27:17sohbet oyun linki
gurcu :

Bazı arkadaşlarımızaYıldız verilmesinin sebebi tamamen ticari kaygılar yüzündendir.. Yıldız verilmesinde ki başlıca amaç.. VIP ve TIP alan arkadaşlarımızın CC deki devamlılıklarını sağlamaktır.. Ancak Yıldız verilecek arkadaşlarımızı bazı kriterlere göre belirliyorlar. Bu kriterlerin bir çoğuna uyuyorsanız ve CC ye aylık belli bir ödeme yapıyorsanız CC deki devamlılığınızı sürdürmek için emin olun bir gün sizede yıldız verecekler..

Tam tarihi hatırlamıyorum fakat yanılmıyorsam 1 hafta önce Sadece yıldız ajan listesinde 30 arkadaşımın ismini gördüm.. ve bu liste devamlı değişiyor.. Emin olun bir gün sizede sıra gelecek.. Sizin tek yapmanız gereken CC içerisindeki.. Davranışlarınıza dikkat etmek..

Herşey gönlünüzce olsun..

Herkese hoş sohbetler..

Gürcü o Konulari Cok iyi ßiliyorum ßirkez Daha Vurguladigin icin Saol...

catherine

catherine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 02:10:46sohbet oyun linki
baştada söyledıgın gibi maus uzatmanın alemı yokmuş haklısın ne dıyım
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir