ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 04:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Dijital Yaşam
forum sohbet oyun basliklari
   Dizüstü masaüstünün tahtını sallıyor...!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 13:07:06      Dizüstü masaüstünün tahtını sallıyor...!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Dizüstü masaüstünün tahtını sallıyor...

Türkiye de satılan 3 bilgisayarın 1 i dizüstu oldugunu dusunursek masaüstü bılgısayarların gozden dusmesi cok dogal.Simdi yeni bir kampanyaya gore işyerinde bilgisayar kullananlar için dizüstü bilgisayara geçiş maliyeti kullanılan aksesuarlarla kaliteli seçeneklerde bin 48, daha ucuz seçeneklerde ise 143 dolara kadar ucuzluyor. Üstelik dar ofislerde kullanılan masa üstünde alan genişlemiş oluyor.Bunları da göz önüne alınca dizustu cok avantajlı.Ayrıca iş yerlerinde ortaya çıkan pek cok hastalık(boyun fıtığı,gözlerde çabuk yorulma ...vs)nedeniyle dizustune rabet artıyor.Bu hastalıkların sebebi ise göz ile monitorun aynı seviyede olmaması.

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 13:40:55sohbet oyun linki

Aslında aklıma şu geldi..

Nerde eskinin; kasanın üstünde bulunan büyük baba ve siyah beyaz emektar bilgisayarlar!!

İlk bilgisayarım öyle olmuştu neye yaradığını tam hatırlamıyorum ama babam eve getirince pek sevinmiştim  

Yaşım oldukça küçük yaşın kaç demeyin :))  zaten o eski zamanlara yetişemedim ama yetişmek isterdim çünkü o zaman herşeyin kıymeti biliniyodu bence..aman bilgisayarım olsun olmadı rengi siyah olsun olmadı dizüstü olsun olmadı üst model olsun olmadı şuda olsun buda olsunn.....demiyoduk en azından

digital çağ bizi çepeçevre sarınca bir şeyler eksiliyor sanırım

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 13:56:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tiniminikizz aslına bakarsan teknolojinin hizina yetismek cok zor.Zaten amerika da uygulanan bir yontem var yakında ulkemıze gelırse teknoloji coplugu olmaktan kurtulacagız.

Sistem sundan ibaret yeni bir bilgisayar alıyorsun.6 ay sonra 50$ odeyerek en son cıkan modeli alabılıyorsun.Senin eski bilgisayarın da dıger ulkelere sıfırlanarak satılıyor...(Ulkemızde pc degıstırme suresı 1-2 yıl boylece son teknolojiyi ucuza alacagız...)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 14:01:14sohbet oyun linki

Evet Tabikide daha cazip wallace Laptoplar. Fakat Bennde Su anda İşlemcisi 2.o Olan bir Laptop var. Fakat 2 sene Soonra basit bir bilgisayar olacak. Dediğim Sistem gelirse Çok güzel Olur. Düşünsene bilgisayarın hiç bir zaman eskımıyor devamlı yenılıyor. Kendını güncelleştirme gibi bir şey.

İlerde zaten Cogu Modem Kablosuz Modem durumuna Geçecek. Ben cogu yerde Diğer İnsaların Wireless Modeminden baglanıyorum fakat . bazıleri Şifre koyor. Burdan onlara seslenıyorum Şifreyi kandırsınlar :)

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 14:14:49sohbet oyun linki
R--O-M-E-O zaten amerikada google bir kampanya baslatıyor kablosuz bedava internet bunun icin birkac sirketle anlasma yapti.Takip ediyorum gelisme olursa sizlere aktaracagım...

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2006 Pzt 05:43:55sohbet oyun linki
Arkadaşlar ben hem leptop hem noraml pc kullandım ben normal pc hiç bir şeye degişmem paylaşım için sağ olun. Ellinize sağlık

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 13:37:42sohbet oyun linki

Vernon :
Arkadaşlar ben hem leptop hem noraml pc kullandım ben normal pc hiç bir şeye degişmem paylaşım için sağ olun. Ellinize sağlık

Vernon hepsinin amacı farklı.Ama artık diziustu pc ler daha revacta dedıgım gıbı artık masaustu ıle rekabet edebılıyor..

Yorumların icin Tesekkurler..

Iebronjames

Iebronjames resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 13:40:11sohbet oyun linki

walla bende vernon a katılıyom normali daha makbul:)

IIIJaMeSBoNdIII

IIIJaMeSBoNdIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2006 Pzr 21:27:08sohbet oyun linki
Bende Katılıyorum

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 13:27:13sohbet oyun linki
Ben sizlere artık dızustunun daha cazıp bır hal aldıgını anlatmaya calıstım.Yok ben masaustu alacagım dıyorsanız daha bırsey dıyemem:)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir