ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 02:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   TEBESSÜM...
 <<1...1213141516171819202122 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

83alesta

83alesta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2007 Çar 21:48:02sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Evlilik bir hastalıkmıdır?

Teshis: Standart evlilik

Tanim : Erkek, seçilmis, kadin "görülmüs"tür. Erkek is yerinde, kadin komsu günlerinde filan oyalanir. Aksam, televole seyredip, Sibel Can in ask hayatina üzülürler. Evlilik hayati, çocuk yapilana kadar tereddütlerle geçer. Çocuktan sonra "arada çocuk olmasa" tiribi hakimdir. Kadin çalismadigi, erkek de evinde kadin oldugu için köledir. Bizatihi kurum efendi oldugu için Camus nün "efendisiz kölelik teoremi" asla geçerli degildir. Konu komsu, hisim akraba, herseyin önündedir. Gelip çocuga ismini bile onlar koyarlar.

Tedavi: Erken bosanma.

Teshis: Entel evliligi

Tanim : Erkek bir reklam ajansinda art direktör, kadin da benzer bir ajansta müsteri temsilcisidir. Komsularini tanimaz, Yüzüklerin Efendisi okurlar. Çocuk yapmaya korkar, birbirlerine arada sirada çiçek filan alirlar. Arada bir girdikleri iliskilere "kaçamak" deyip birbirlerine anlatmazlar. Ilk "kaçamak"larinda biraz bunalsalar da çabucak alisirlar. Sik kavga eder, kavgalarinda Kate Millet tan, Lynne Segal den filan alintilar yaparlar. "Evlilik kurumunun önemli olmadigini, aslolanin ask oldugunu" söylerler. Bu felsefelerinin günlük hayatlarindaki tek karsiligi yüzük takmamalaridir.Genellikle kedi ya da köpek edinerek zavalli hayvanin da hayatini kaydirirlar. Nihai olarak zaten bosanirlar.

Teshis: Marjinal evlilik

Tanim: Laf olsun diye evlenilmistir. Taraflar bunalim ve arizalidir. Erkek ve kadinin baska sevgilileri, bu sevgililerinin arasinda da çapraz iliskileri vardir. Arkadas çevresi bir masanin etrafina toplandiginda, kimin kiminle ne yaptigini çikarmak, detayli log analizleriyle bile pek anlasilamaz. Ilk birkaç ay sonrasinda iktisadi, sosyal, psikolojik semptomlar azar. Kendilerini bir, hayati sifir zannederek basladiklari iliski, atlikarinca gibi dönmeye baslayinca bayar.

Teshis: Kiyak evlilik

Tanim: Bilinen tek makul evlilik yöntemidir. Söyle sebeplerle olabilir: Amerikan pasaportu almak, askerdeki tarafin çarsamba aksamlari da çikmasini saglamak, çesitli es yardimlarindan faydalanmak, memurlar için es durumundan "kolay tayin" saglamak, dogan bir çocuga nüfus cüzdani edinmek, ev kiralamak...

Tedavi: Gereksizdir.

Teshis: Geleneksel evlilik

Tanim: Kadinin mazlum oldugu tek evlilik durumudur. Kadin, babadan kocaya teslim edilmis, feministlere malzeme çikarilmistir. Kadin, hemen hemen yasamaz. Erkek, eve ekmek ve tuz getirerek kendini iyi ve yeterli hisseder.

Tedavi: Derhal bosanma.

83alesta

83alesta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 18:08:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Türkler Tarafından İcat Edilmesi Beklenenler.. süpper:))
 -Bitmeyen piknik tüpü
-Sigara cepli çorap
-Topuğu basık ayakkabı
-Köpüklü su musluğu ve şampuan konulan şofben
-Elektrik sayacı durduracağı
-Döner pişiren mikrodalga
-Laf atan korna
-Minibüs arkasından para uzatmak için şoförün yanına kadar uzanan demir
-Güdümlü anne terliği
-Kurban kesme makinesi
-Basamakta durana çarpmayan otomatik kapı
-Otobüste yan koltukta oturan kişinin gazetesini rahat bir şekilde okuma imkanı veren zoom’lu gözlük
-Düğmesine basıldığında ‘du-lu-luu’ sesi veren akbil taklidi anahtarlık
-Ağza takılan ve dişlerle şişe kapağı açmayı kolaylaştıracak açacak
-Polis kontrolünden 300 metre önce kendiliğinden takılan emniyet kemeri

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2008 Sal 20:46:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Derler ki, Tanrı insanlığa özgü 3 özellik yaratmış: Dürüstlük, Akıl ve Siyasi irade. Ama kimseye 2 den fazlasını vermemiş. Dolayısıyla, Eğer dürüst ve akıllı iseniz, siyasetçi değilsiniz. Eğer dürüst ve siyasetçi iseniz, akıllı değilsiniz. Eğer akıllı ve siyasetçi iseniz, dürüst değilsinizdir..

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2008 Çar 00:31:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
IKI ESCINSEL METRODA , EVE GITMEK UZERE METROYU BEKLERKEN CANLARI
SEVISMEK ISTEMIS. ANCAK METRO BIR TURLU GELMEK BILMIYORMUS. BIRI
DIGERINE
- HADI BURDA SEVISELIM DEMIS. ARKADASI DA
- BURDA ORTALIKTA OLUR MU MILLET BIZI PARCALAR.
- YOK YA BIZIM MILLET TEPKISIZDIR. BAK SIGARA ICMEK DE YASAK, YAKICAM BI
TANE, SIGARA ICILMEZ TABELASININ ALTINDA ICICEM BISEY DEMIYCEKLER DEMIS
VE YAKMIS BIR SIGARA. KEYIFLE SIGARASINI ICTIKTEN SONRA DA ARKADASI IKNA
OLMUS VE SEVISMISLER.
ERTESI GUN METRODA BIR GRUP PIKNIGE GITMEK ICIN
BEKLIYORMUS ANCAK METRO BI TURLU GELMEK BILMEMIS. ICLERINDEN BIRI
- HADI MANGALI BURDA YAKALIM
- OLMAZ BURDA MANGAL YAKILMAZ.
- YOK CANIM BISEY OLMAZ YAKALIM
- YA YAKTA GOR , DUN BURDA HERIFIN TEKI SIGARA ICTI DE, IBRETI ALEM
OLSUN DIYE HERIFI SIGARA ICILMEZ TABELASININ ALTINDA  S...T...LER......

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 19:56:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Geçen hafta Amerika daydım.. Aramızda 10 saat fark var, tersim döndü ve hâlâ kendime gelemedim.. Ne zaman yemeğe gitsem canım seks yapmak istiyordu, ne zaman yatağa girsem karnım acıkıyordu..

Doktor muayene ettiği hasta adama "Günde 3 kere seks yapmanız normal değil.. Müptelası olmuşsunuz.." demiş, "Mutlaka bir profesyonel yardım almalısınız!" "Tabii ki alıyorum doktor?.." diye cevap vermiş hastası, "Profesyonel yardım almadan günde 3 kere seks yapabilmek ne mümkün?.."

Adam her sabah ahıra gidip atını eyerler, binmeden önce "Fıstık gibi oldun Şimşek" dermiş. Sonra yanında köpeği çiftliğinin kenarındaki ormanda gezintiye çıkarmış..
Bir sabah gene aynı sözleri söyleyip ata binerken "Bıktım yahu" demiş at, "Her sabah Fıstık gibi oldun Şimşek.. Fıstık gibi oldun Şimşek.. Bi kere benim adım Randy.. Tamam mı?.." .. ve koşarak fırlayıp gitmiş ahırdan..
Yaşadığı olaydan şoke olmuş adam kendini toparladıktan sonra atını yakalamak için köpeği ile koşmuş arkasından, ama bir müddet sonra nefesi yetmeyip çökmüş yolun kenarına.. Köpeği atın peşinde bir müddet koştuktan sonra dönmüş adamın yanına..
"Yahu.." demiş adam, "Daha önce hiç konuşan at görmedim.."
Köpek nefes nefese "Ben de.." demiş,
"Allah belamı versin ki ben de..!"

Osmaniye de görev yaparken  evime hırsız girmişti. Evimin 100 metre ilerisindeki karakola gidip, görevli polise durumu anlattım. Sabahın erken saatinde galiba henüz uyanamamış olan memurdan dumurluk cevabı aldım: "Evde parmak izi var mı?"

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.May.2009 Sal 20:18:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp, "Yük asansörü öbür tarafta, burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli öpülesice kişilik ise tıbbi atıktır.

Hani benim gönlüm sarhoştu yıldızların altında? Hani sevişmek ahh ne hoştu yıldızların altında? Şarkıda kimse polisten bahsetmemişti...!!!

Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!"

Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çok kolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var..."

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

alıntıdır 

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2009 Sal 22:48:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

itiraf sitelerinin birinde okudum hosuma gıttı paylasmak ıstedım

Guzel yurdumun Guzel Polısı : )

Aydın-İzmir otoyolunda hız limitini aştığım için gişe çıkışında ceza yiyorum. Memur makbuzu keserken telsizden bir anons geliyor: Kırmızı motosikleti alın, kırmızı motosikleti alın, o ne yaa hız 312 kilometreee... Kırmızı motosiklet geliyor, durduruyorlar. Memur soruyor. Ya hakkatten bu 312 yapıyor mu? Delikanlı: Evet memur bey, Hayabusa bu, daha fazla da yapıyor! Memur: Göster bakayım lan! diyerek yedek kaskı giyiyor ve yola çıkıyorlar. Merakla gelmelerini bekliyoruz. Bir süre sonra geliyorlar. Polis: Ya 10 dakikada Torbalı kavşağına gidip geldik haa,vay bee... diyor, çocuğu öpüp, Sana ceza yok lan zibidi, yavaş git bundan sonra haa! deyip gönderiyor. Biz de arkasından alkışlıyoruz zibidiyi!

CC sohbet icin buraya
 <<1...1213141516171819202122 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir