ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 09:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   partii yapalım:)
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jaleeeee

jaleeeee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:16:49      partii yapalım:)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bence herkes cc deki tipleri nasılsa öle giyinsinn ve istanbulda biyerde parti yapalım tabiki damsız girilmesin içelim çoşalım eylenelimm...

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:23:20sohbet oyun linki
Çılgınsın jaleee. ((: Ama merakıma ver bu sorumu. Durty ve Advarsel nasıl gelmelı partiye? Yanı pek ıc acıcı olmazlar partı ortamında mavi mayolarıyla ((: Hemde damsız gırılmez falan demişsin herkes nerden bulsun kendısıne kız arkadaş? Sonra kapıda tek gelen kızlara içeriye beraber gırelımmı dıye sorular sorup hayır cevabını alınca kufur eden bı kalabalık olcak onlara kım ceza vercek ((: Daha cok soru sorarım ama boğmak ıstemedım ılk mesajından ((:

jaleeeee

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:32:55sohbet oyun linki

yaa compeira yıktın bütün hayallerimiii hallederdik bi şekilde nolcak şimdi bu partiye damsız giremeyen arkadaşlar diğer discolara fln nası giriyolar dışardan dam getirmek serbest olur bec i de kapıya koyarız küfredenlerin azına tıpa tıkar mayolu arkdaşlar da bedava tipler gibi giyinerek gelir ler olmaz mı yinee

içip eylencek tik ne güzel  

Compeira

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:36:53sohbet oyun linki
Valla senınde çözüm bulma konusunda yuksek basarı sahıbı oldugunu dusunuyorum. Pekı su duruma nasıl cevap verıceksın. Sımdı ıcerısı kalabalık olcak halıyle. Vip uyeler ıcın farklı temalar ve ozellıkler dusundun mu? Sonra aksıyonsuz tıp gıbı gıyınıp gelenler dans edemıceklermı? Sonra Becquerel ın bası Lıtros gibi kelmide herkes ıcerde eglenırken o kapıda beklıyor? Bak bunların hepsı kafama takılan sorular. ((:

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:39:41sohbet oyun linki
yaruldum...

suc0006

suc0006 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:51:44sohbet oyun linki
dostum bende rap söylesem

MrTheGlass

MrTheGlass resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:53:15sohbet oyun linki
partı olayı guzelde sadece ıstanbuldakı arkadaslar katılır sanırım sehır dısından gelmek bıraz sorun olur hem partı cıkısında nerde kalcak dısardan gelen arkadaslar benı mısafır eden olurmu acaba ?

Compeira

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:05:53sohbet oyun linki
Açık soylemek ıstıyorum ben bile kesıldım şu son 2 mesajı okudugumda.

jaleeeee

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:23:53sohbet oyun linki

bak comp tabiki viplere ayrı muamele olmıcak  ayrıca belli bi satten sora gelenler malesef içeri alınmıcak bec de girer o satte içeri şimdi hepimiz kanlı canlı  tipler olduumuz için dans etmek için ayrı para verilmicek  başka sorun çıkarcağını tahmin etmiyorum artık sana inat düzenlicem  opartiyi

Compeira

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:30:44sohbet oyun linki

Peki şimdi sen bıde davetlı lıstesı hazırlıcaksın halıyle bu davetlı lıstesını neye gore hazırlıcaksın? Unutmakı CC denen bu mekanda nerden baksan 4000kısı bulunuyor. Sonucta burda bulunmak herkesın hakkı. Daha sonra ne bıleyım gırış ucretlerı buyuk sorun yaratır. Kafa masa ısteyen ajanlarmı dersın. Masaya dansoz cıkaran Ankaralılar mı dersın. Yanı senın ısın zor. Bu görevde yanına al bıkaç kısıde soyun bakalım mevzuuya. Ben sana kostek degıl destek olmak ıcın elestırıyorum. ((:

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir