ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 08:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   LEO BUSCAGLIA yasamak sevmek ve ögrenmek kitabindan alinti
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 20:07:57      LEO BUSCAGLIA yasamak sevmek ve ögrenmek kitabindan alintisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Amerika Birlesik Devletlerinde her  yedi kisiden birinin,daha kirk yasina varmadan ruhsal tedaviye gereksinimolcani biliyormusunuz?Bir.iki üc.dört,bes,alti,yedi ve siz!Böyle olmasi gerekmez  oysa.Olmamalidir da.Sevgiden yoksun birakmayin kendinizi.Olagan üstü bir armagandir sevgi.Dogdugu gün, dünyanin insana  bir dogum günü armagani olarak verildigini düsünmek cok hosuma ider  benim.Ancak, armagan paketinin kurdelesini cözme SIKINTISIna bile cok az kisinin katlanmasi beni dehsete düsürüyor.Kesip acin o kurdeleyi!Koparip atin kutunun kapagini! Armaganiniz salt sevgi,büyü,yasam ,sevinc,mucuze,aci ve gözyasi doludur.Insan oldugunuz  icin size armagan edilen her sey.Yanlizca mutluluk veren seyler degil."ben her zaman mutlu olmak istiyorum."Hayir o kutuda bir yigin aci ve gözyasi da vardir.Bir yigin büyü,bir yigin aci bir yigin saskinlikda vardir.Yasamnin anlami budur.Tümüde cok cosku vericidir.Girin bu kutuya,hic can sikintisi duymayacaksiniz.Sürekli olarak,"ben seven bir insanim,ben seven insanin ,ben sevgi doluyum.Sevgiye yürekten inaniyorum.Ben görevimi yapiyorum yapiyorum,diyen insanlara rasladim.Ama bayan garsona "Su nerde  kaldi?!" diye bagirir bu kisiler.Ancak davranisinizla kanitladiniz zaman inanabilirim sevginize.Cok uzun bir süredir ,sevgi  konusu ile ilgilendigim icin,ruhbilim ve toplum bilim alanlarinda yazilmis yüzlerce kitap karistirip bu konuyla gercekten ilgilenmesi gereken uzman kisilerin neler  söyledigini ögrenmeye calistim.Biliyor musunuz,sevgi sözcügü dizine bile alinmamisti!Iste sevgiye bukadar deger veriyoz.SEVGI ne güzel bir sözcük!Ne sinirsiz bir kavram!Kimdir seven kisi?Seven kisi kendini seven kisidir.Kendini sevmeyi ögreninceye dek hic kimseyi sevemezsiniz.Dünyada cirkinligin de var oldunu biliyorum.Ama güzelikde vardir.Hic kimsenin bunun tersini söylemesine izin vermeyin.Ben ciceklere bakacagim,kuslara bakacagim,cocuklara bakacagim.Güzel yemek yiyip zevk alacagim.Rüzgarin serin esintisini duyacagim.Sevgiyi tanimlamak gerekirse,tüm anlamini kapsayacak büyüklükteki tek sözcügün "yasam"olcana ictenlikle inaniyorum.Sevgi  her yönüyle  yasamin ta kendisidir.Sevgiden yoksun kalirsaniz, yasmdan da yoksun  kalirsiniz.N olur yapmayin bunu.

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 20:38:34sohbet oyun linki

SEVGİ BİZİ ÇOGALTIR

Sevmek bizi aklımızın ve kalbimizin daha önce hiç keşfedilmemiş ve sevgi olmasaydı asla bilinmeyecek yerlerine gitmemize özendirir.Kısacası,sevgi bizi kendmize açıklar.

Sevgide tehlikeye atılmayı,bir daha denemeyi,eski yollar için yeni davranış seçenekleri aramayı özendiren güvenligi buluruz. Birbirimizi oldugumuz kadar kendimizi daha derinden keşfederiz. Sevince,kendimiz için tanımladıgımız dünyanın kısıtlı oldugunu görür,sadece bir başkasının gözüyle yapılacak yeni algılamalar olacagını fark ederiz.

Sevgi yetiştirmek için en verimli topragı sunar bize. O topragı,eski kimligimizi ve işe yaramayan gözlemlerimizi vermeye istekli olmakla zenginleştirerek besleriz.Buna karşılık olarak da, hem kendimizi daha geniş açıdan görür,hem de keşfedilmeye hazır sonsuz olanaklarla dolu bir dünyaya sahip oluruz.Sevgi kör degildir.Kusursuz bir görünüşü vardır.Kendimizi daha önce hiç görmedigimiz gibi görmemizi sağlar.

yanmamış bir lamba ile yanan bir lamba arasında ne fark varsa,seven bir insanın sevmeden önce ve sevdikten sonraki durumunda da aynı fark vardır.Lamba oradaydı ve iyi bir lambaydı,ama şimdi ışık da veriyor(ki,gerçek işlevi de oydu)

VİNCENT VAN GOGH

Ladyjanves

Ladyjanves resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 22:39:07sohbet oyun linki

Sevgili Vernon kardesim seni iyiki tanidim.Sevgi ve saygiyi hak edecek bir insansin öncelikle bunu söyleme ihtiyaci duydum.

SEVGI  kelimesi   günümüzde anlam ve degerini yitirmistir.Su yüzden söylüyorum ,cünkü herkez birbirine seni seviyorum diyor. Bu kelime sihrini yitirmemesin istiyorum, buda bizim elimizde sevdigimiz insanlara seviyorum seni deriz dogal olarak ama bir cok seye  hepimiz sahit olmususdur, sevmedigin kisiede seni seviyorum diyen kisiler görmüsüzdür.Öyle bir kisinin ,zate seni seviyorum demesi  bir anlam tasimaz ve sevgisinede güven olmaz.Sevginin gücüne inaniyorum.Sevgili duyarli arkadaslar lütfen sevgiyi ve sevdigimiz insanlari hoyratca kulanmayalim.Yasam okadar kisaki  sevdigimiz insanlari  tüm ictenliginizle seni seviyorum diyebileleim.Dünyanin en güzel seyi sevmek ve en  masum  duygusu.

OrJinaluS

OrJinaluS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 00:19:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AŞK  YALANDIR   AMA SEVGİ GERÇEKTİR   TEK GERÇEĞİM

VAR  ODA SEVMEK   SENİ SEFİYOM  ............

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir