ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 00:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Bağış Toplamaya Ne Dersiniz Fena Bi Fikir Bakın
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccZAZA

ccZAZA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 11:05:43      Bağış Toplamaya Ne Dersiniz Fena Bi Fikir Bakınsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ya moderatörmü neydi tam ismini hatırlamıyom satf abiler işte ya bu sefer bi kez açıyom lütfen silmeyin ben yazana kadar öldüm bu tpici şimcik ben düşüncemi yüce divana açıkladım ama bi ses soluk gelmedi size onalra gönderdiğim maili direk yapıştırcam oradan daha iyi net bilgi öğrenebilirsiniz

Benim konuşmak istediğim başka bişey size para kazandırmıcak ama isminizi yaymak için bir numaralı yöntemlerden teki ilk önce en çok rağbet gören cafe 1 e bi sandık ve ondan sorumlu güvendiğiniz tanıdığınız birisi amaç ise çocuklara evsizlere yaşlılara vb. kuruluşlara yardım toplamak benim aklımda sokak çocukları öksüzler falan vardı ama bunu tabiki genişletebilirisiniz Toplanıcak paranın yerine gittiğini ise küçük bi bu kuruluşa şu kadar para yatırılıdı şeklinde o kuruluştan mühürlü damgalı bi belgeyi sergiliceksiniz ve o kutuya en çok bağış yapanlarada o ayın en iyi kalpli bay ve bayan ciftini seciceksiniz Bu hem sizin clasınızı daha canlı daha dinamik tutar hem daha fazla rağbet görürsünz hıı toplanan para ilebağış yaplan paranın aynı olduğunu nasıl anlıcaklar diğer cc ler hem o belge ile hemde bağış yapanların isimlerinin acıklanması ile bunuda başka bi küçük sayfa ekleyerek giren kişinin kendi nickini kliklemesi ile anlayabilriz toplayacağınız para 2 milyon olsa bile bu büyük miktarlara ulaşabilri sadece vipler yani bu i,şte uzun ömürlü insanlar olsa bile genede baya para toplarsınız ve daha huzurlu bi şekilde yatağınızda yatarsınız hatta aklıma yeni geldi o kutu başında bekliecek adamda baazı kişileri görevlendirir o görev alan kişilerin görevide insanlara bunun gerçekliğinden ve yardım yapılacağından haberdar edilir bence mantıklı bide iki üç gazetede sayfalarının yanlarını doldurursunuz iki de haber kanalına neden olmasın bence çok mantıklı Bu tamamen benim fikrimdi siz daha önce düşündünüzmü bilmiyorum ama bence bi düşünün enine boyuna bi bakın

Ben size güveniyorum hadi gözünüzü yiyim şuy konuya yoğunlaşalıdma bi güzelliğim olsun en azında yatağımıza huzurlu girelim

o insanlara biz yardım etmezsek siz yardım etmezseniz kim yardım edicek

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir