ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 23:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldız ajanların dikkatine!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 13:37:54      Yıldız ajanların dikkatine!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgili arkadaşlar demo lara ceza verilmekte ve insanların bu konuda hesap sormasına neden olunmakta. Sizlerde taktir edersiniz ki demo olarak giren insanlar konuşma ikonunu kullanamazken bu insanların ceza alması son derece akla ve mantıga aykırı. Sizlerden ricam demolara ceza verirken bunu dikkate almanız.

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 15:16:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Demonlara ceza vereni ilk defa senden duyuyorum miniseytan bu konu hakkında aslında cheflere ulaşman lazım :)

Eğer ki öyle bişe varsa yıldız ajanın bu işi taşkalasına yaptığıda belli olur ...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 09:19:51sohbet oyun linki
Demolara Sadece Yıldız Değil Rozet Ajanlarda Ceza Veriyor. Ayrıca Demolarda Userlere Rahatsızlık Verebiliyorlar. Demolar Diye Ayrıcalık Tanınmamalı  ßence. Zaten Her Demoya Verilmiyor Öyle Değilmi.. ¿ Ayrıca Demoların Çoğu Cc de Üye Olan Arkadaşlar..

MrsFaCiA

MrsFaCiA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 19:07:15sohbet oyun linki
 ARKADAŞLAR  NE DERSENIZ DEYIN AMA BAZI ARKADAŞLAR AJANLIGI OYUN EGLENCE GÖRMEYE BAŞLADI BUDA BENI ÜZÜYOR  YA NELER GÖRÜYORUM AMABUNUN SEBEBI HER  KESE YILDIZ VERILMEKTEN GECIYOR OKADAR  KÜFÜR BAZLARA VE YAPAMAYANLARA VERILDIKI İŞİNI IYI YAPANLAR BILE ARTIK KALE ALMAZ OLDU GÖREVINI VE DALGASINA TAKILIYOR   ISTISNALAR HARICI TABI SÖZLERIM   DEMOLARA CEZALAR  BÜYÜK YAZANLARA 10 DAKIKALAR   RAHATSIZ EDENLERE  UYARI YAPMADAN CEZALAR  BÜYÜK YAZANLARA BILE UYARI VERILMEZ  OLDUKI  BILMEYEN ÇOK KURALLARI   BENCE CHATCİTY  SAKINLERI  HAK ETMIYOR  DIYORUM ARKADAŞLAR  2 AJANI  İTTTTTTTT  DIYE BAGIRIRKEN DUYDUM 10 DAKIKA SONRA YILDIZ ALDI VARIN GIDIN SIZ DÜŞÜNÜN   NEDEN   ACABAAAA

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2006 Pzt 00:07:06sohbet oyun linki

Sayın Brut inan bu başlık 24 saat küfreden birinin  cc nin en terbiyelisi kim diye bir başlık açmasından daha mantıklıdır...

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 12:39:35sohbet oyun linki

Brut düşündümde haklısınız kimin ne başlık açtıgından bana ne. Ancak bu durumda birinin  açtıgı başlık bir diğerini ilgilendirmiyorsa eger; sayın brut benim açtıgım başlıktan size ne? Demezler mi insana bu ne pehriz bu ne lahana:

KriXoS

KriXoS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 12:44:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
mini brut neden böyle bir başlık açtın dememiş bu başlığı ancak mini gibi biri açabilirdi demiş :D Okuduklarımızı pek idrak edememişiz sanırım.

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 12:55:48sohbet oyun linki

Ne yazdıgının farkındayım ancak hakaret amaçlı yazmadıgını düşünmeye çalıştımm iyi niyetle ve salt başlıga laf sölediğini varsaydım. Ve dahası demolar cc yi keşvetmeye gelmiş potansiyel kullanıcılardır. Dakka bir insanları salt size tekme attı yada yanınızdan ayrılmadı diye yasaklarsanız bu insanların cc hakkından nasıl bir fikre kapılacagını sanmaktasınız acaba.....?

Dahası  bu başlıgı açmadan  demolara ceza vermenin mantıgı varmıdır sorusunu yetkili kişilerle konuştugumuda bilmenizi isterim. Forumların amacı:

.    Eski Romalılar zamanında, Roma da ve diğer şehirlerde kamu işlerini konuşmak için halkın toplandığı alan.
  2 .    Toplu tartışma.
  3 .    Bazı sorunların görüşülerek karara bağlandığı genel toplantı.
  4 .  mecaz  Tartışma alanı:

Yukarıda şıklar altındada belirttiğim gibi bir konu uzerinde tartışarak karara baglamaktır. Bazılarınızın sandıgı gibi kişisel hesaplaşma yada hararet alanları degildir forumlar. O nedenledirki ben genede başlıga laf söylendiğini düşünmeye devam ediyorum saygılar.

muratsworld

muratsworld resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 16:16:46sohbet oyun linki
BYBRUTT HERKESE SATAŞIYORSUN  .  VALLA  TAM  SOPALIKSIN.  AKILLI OL

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Haz.2006 Çar 17:21:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Demolar konuşamaz haklısın brut bu onların düşünemediği anlamınıdamı getiriyor beraberinde. Mantıgına hayran kaldım dogrusu. Dahası çevresinde bir grup insan " ehuhhuhuhu demo cezamı aldın lan" diye akıllarınca eylenirken  konuşamayan sisteme yeni girmiş biri ne hiseder dersin?

Bu konu sende takdir edersinki gereginden fazlaca uzayıp amacından çıkarak ikili bir diyoloğa dönüşmüş durumda. Ben kendi adıma bu yaptıgım açıklamadan sonrada her hangi bir mesaj yazarsan cevaplamama kararı aldım şu anda. Dilerim aynı nezaketi sende gösterir konuyu burada noktalarsın saygılar.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir