ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 20:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Hamit ve Yıldıray dan mesaj!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 11:03:35      Hamit ve Yıldıray dan mesaj!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
F.Bahçe ve G.Saray ın transfer listesinde yer alan Schalke li Hamit Altıntop üe H.Berlin li Yıldıray Baştürk "Türkiye ye gelmek için henüz hazır değiliz" dedi. Hamit ve Yıldıray, LİG TV ye dobra dobra konuşup, şu açıklamaları yaptılar: Hamit: "Her gün gazetelerde F.Bahçe ve G.Saray a gittiğime dair bir haber okuyorum. Böyle bir şey yok. Bu sadece benim gazetelere olan güvenimi sarsıyor. F.Bahçe den de, G.Saray dan da teklif aldım, bu doğru. Ama kabul etmedim. Çünkü, daha Almanya da işim bitmedi!"

Teklifler gurur verdi

Yıldıray: "Türk futbolunun iki büyüğü G.Saray ve F.Bahçe den sezon başında transferim için teklifler aldım ve bu beni son derece mutlu etti. Fakat şimdilik Türkiye de oynamayı düşünmüyorum. Benim için Hertha Berlin de kalmak, burada başarılı olmak, yakaladığım çizgiyi devam ettirmek çok daha önemli. Bu nedenle G.Saray ve F.Bahçe nin tekliflerini üzülerek de olsa geri çevirmek zorunda kaldım. Eğer kulüplerimizin bu teklifler ileride de geçerli olursa belki gelebilirim."

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir