ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 05:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   **cc de kı platonık aşkınız kım?**
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 18:45:06      **cc de kı platonık aşkınız kım?**sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
eger bır ınsan gercekten sewebılmışse durustte olmalıdırbakalım kım kıme aşık platonıkte olabılıraşkınızı burdan soyleyın ona...bır sıır bır yazı yada bır kaç kelımeylebakalım ne kadar cezaretlısınız

EmrezeR

EmrezeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 18:46:45sohbet oyun linki
keşke başlangıcı sen yapsaydın : cesaretlendirmek acısından

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 18:48:11sohbet oyun linki
assolıstler en son çıkarhem ben aşık olsam platonık olmaz:P:pewet kımse aşık dııl mı bukadar cesaretsız mısınız

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 19:02:47sohbet oyun linki

çok war :)

bişey soriim sen nie merak edion  şaka bi yana ben yazmam yok ama olsa bile yazmamyazdıktan sonra platonik liği nerde kalçak dimi

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 19:04:59sohbet oyun linki
ya ne merak edıcem işte...bakıorum kım cesaretlı..kım sewdıqını soluyebılıorr..hem kötu mu belkı oda karşılık werır aşkına..ınsan bazen hersyı yuze soyluyemezama bence bu guzel bır fırsat ıyı degerlendırlırse

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 23:41:54sohbet oyun linki

sana ii çöpçatanlık osamn

inşallah kawuşturrsun bi kaç kişi :)

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Haz.2006 Sal 16:13:28sohbet oyun linki
rangerdoom

MrElhem

MrElhem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 01:36:38sohbet oyun linki

Lafi uzatmak istemiyorum ister bana kızsın ıster darilsın icimdekileri söylemek istiyorumm Yeterr Zamanı geldi Artık
Barbie67   ßeni taniosun Sen.... Seni seviyorum Resimlerine baka baka bittim...Kızarsanda Kız Kac günüm sensiz gececek....

westelmanisa

westelmanisa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 03:26:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SHARLİN

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 12:57:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MrElhem :

Lafi uzatmak istemiyorum ister bana kızsın ıster darilsın icimdekileri söylemek istiyorumm Yeterr Zamanı geldi Artık
Barbie67   ßeni taniosun Sen.... Seni seviyorum Resimlerine baka baka bittim...Kızarsanda Kız Kac günüm sensiz gececek....

sedatcım seninle konuştuk bu konuyu.ama düşüncelerimi tekrar burda söyliyim.  her bayanın hoşuna gider sevilmek, ilgi duyulması.o yüzden teşekkür ederim snaa. bunda kırılcak,kızacak bişey de yok,cesaret işiydi biraz onu gerçekleştir mişsin kutlarım

seni seviyorum demişsin sonra resimlerin demişsin.sen sadece dört köşe içinde ki gülen bi yüze aşık oldun bence.belki aşk da değil sadece beğeni. unutma ki sanal dünyaya gün geçtikçe kaptırıyoruz kendimizi.burda aşk yaşanmaz. nasıl böyle bi kanıya vardım. çünkü yaşadım.belkide en acısını,en üzücüsünü.o yüzden karşımdaki insanın benim gibi üzülmesini kırılmasını ve aşktan soğumasını istemem.... sevmek zordur zaman ister.çabuk sevemezsin. vaktinden önce öten horozu keserler bilirsin.vaktinden önce de seversen kolaycaa bıkarsın,üzülürsün hele bide yanlış yer ve zamnsa  acıların en büyüğünü yaşarsın.

kaç günün bensiz geçecek sedatt. her zaman yanındayımm hep arkandayım.her zman şeyma diye bi arkadşın olacak unutma bensiz geçmicek günün yanii. buralarda görcem seni okeyyyy.bi yere gitmek yokk aşka yenilmek yokk.

inanmadan evvel tespit ile bir dene,kendin tecrübe etmeden bu tamam deme

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir