ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 10:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   FORUM NE AMAÇLI?
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 16:44:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bu forum sadece forum değil bu forum chatcityli forumdur...

Eski kafalarınızı bir tarafa bırakın ve şunu artık anlayın,

Eskiden chatcity foruma sahip değildi ve herkes ancak birbirinin özeline yazılan kadarını ya da msn konferans görüşmelerinden duyduğu kadarını paylaşabiliyordu...

Oysa şimdi durum farklı eleştriler bir anda binlerce kişiye ulaşabilmektedir ve GİZLİDEN İŞ YÜRÜTENLER ARTIK SAKLANAMAZ...

yani chatcityde yeni bir dönem başlamıştır hem forumdayız hem odalarda... Herkesin bilmesi gerekenler  ancak buradan açıklanır...

Oysa sizler silmeye devam ederseniz bu forum mantığını halen daha chatcity ile bağdaştıramadığınızdandır...

Sizler NOA yı değil sizler sistemi korumalısınız...

Ve mesajlarımızı iyice okursanız bizlerde sistemi koruma amacındayız...

Bizler chatcity yi sevdik ve korumak istiyoruz kirliliğe de son vermek istiyoruz... Çünkü burası en iyi sohbet kanalıdır...

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 21:25:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birşeyy soracam...

Gülmekkk yasakmıı???

BeNzz

BeNzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 21:52:58sohbet oyun linki
prangaxxx guzel yaklasım ama yaptıgınız sey forumun amacları deilkı dedimya ozaman buranın adı forum deil muhabbet yeri falan olsun forumla alakası yok....

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 22:40:00sohbet oyun linki

Sanırım hepimiz aynı amaç için çaba sarfediyoruz :) Tabiki bizlerinde hataları vardır bunları düzeltmemizde sizlerin fikirleri ,eleştirileri bizi yönlendirecek herkes eleştirisini uygun dille yaptığı takdirde ortak çabalarımızın sonuçsuz kalmayacağı inancındayım.Chatcity forum kimsenin tekelinde değil,bugün bize verilmiş görev yarın sizlere verildiğinde en iyi şekilde ve arp niyet gözetmeden yapacağınız inancındayım.Mesajınız veya başlığınız silinmişse nedenlerini araştırınız eğer verilen cevaplar tatminkar olmuyorsa ortada bir sorun var demektir, bunu uygun dille ifade edersek şuan olduğu gibi fikirlerimizi, düşüncelerimizi özgürce paylaşabilir ve amacına ulaştığını beraberce görebiliriz.Eğer niyetimiz yapıcıysa prangaxxx arkadaşımın da belirttiği gibi Chatcity i korumak ,kirliliğe son vermek istiyorsak bunun için beraber çalışmalıyız.Yardımlarınızı esirgemeyin, eleştirilerimizde yapıcı olalım kurunun yanında yaşta yanmasın. Tek gayemiz kimsenin kişilik haklarını zedelemeden,rencide etmeden ,saygı çerçevesinde güzel bir paylaşım ortamı yaratmak olmalıdır. Bu arada tiniminikizz gülmek yasak değil

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 23:27:45sohbet oyun linki

Pardon Siz Kimsiniz? Kimden Yada Kimlerden Neyi Koruyorsunuz? Cirkefleşerek Attığınız Palavra Yazılarınızı Okuyanları İnandırma Cabanız Tebrike Değer. Sadece Güldürüyorsunuz Prangaxxx :)))

Yazılacak Okadar Çok Şey Varki Esasında Flame"nın Msn"den ŞahsımaYaptığı Hakaret ve Saldırıları Sabrımı Zorlasada Gercek Yüzlerini Buraya Taşımak İstemiyorum Veki Kendime Yakıştıramıyorum.Eminim Çoğu Arkadaşda Benim Gibi Düşünüp Susuyor.

Yazılan "İftiraları" "Hakaretleri" "Forum Kuralları" Esasında Silinmesi Gerekiyorsa Siliniyor Burda Yanlış Ve Aykırı Bi Durum Yok.

Not:Biz Burda 40 Kişiyiz Bir Birimizide İyi Biliriz.Eline Fırsat Gecdi Düşüncesi İçinde Canak Tutanlarıda;)

Keyifli Sohbetler.

Saygılarımla..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 23:54:51sohbet oyun linki

OOO Bec BOzuk türkçenle sahneye çıkmışsın yine...

Sen forumla ilgilenme bence başarılı değilsin... Kolluk görevi seni bekler BAK ONDA BAŞARINI BİLİRİM:)

Haa evet kırk küpsünüz birbirinizi bilirsiniz... AMA KIRKINIZINDA KULPU KIRIK:(

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 00:31:37sohbet oyun linki

Msjım yine silinmiş :) Ve hiç bir uyarı olmaksızın,yazdıklarımın neresi yanlış olmuş söylenmeksizin :) Ne hoş bir durum.İnsanın bu içler acısı durumu gördükçe içi açılıyor.Başlıkta 62 msj yazılmış görünüyor ama sadece 31i kalmış yarı yarı fire var.Peki bukadar hatayı yapacak kadar cahil miyiz?Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilecek kadar oturmuş bir kişiliğimiz yok mu? Silinen msjlar bir bakıma hakaret niteliği taşır oldu.Boşbeleş okadar çok msj varki forumda gidin onlarla ilgilenin.

Ben foruma istediğim gibi görüşümü yazamıcaksam neden bana foruma yazma hakkı verilmiş?Olumlu yada olumsuz istediğim gibi yorumumu yaparım.Ve yaptığım yorumlarda da yanlışa yöneltmiyorum insanları.Sadece benim gördüklerimi bildiklerimi başkalarının da görmesini ve bilmesini istiyorum.Sizce burda yaptığım yanlışın adı ne? Msjım silinmeye dewam edilsin ben eklemeye dewam edicem.Yaptığınız neydiği belirsiz bir hal aldı.Biraz çeki düzen.Biraz insanlık.Biraz tarafsızlık

Silinen msjım :Msjım silinmiş :) Nekadar hoş. Ve altına hiç bir not düşülmemiş.Uzun uzun yazdığım bir msj sadece tek bir mause tıkınıza mı bakıyor? Nekadar acizce.2cümleyi bir araya getiremeyen bir moderatör yığını(üstüne alınması gerekenler alınabilir).Moderatörlük demek sadece ortalığı temizlemek demek değildir.Gerektiği yerde geketiği gibi sawunmasını yapmak demektir.İnsanların sinirlerini hoplatmıcaksın biberbir tartışmaya girip ortamı yatıştıracaksın.(Kadronun kalitesi böyle zamanlarda  belli ediyor kendini.)

Forumdan mı soğutulmaya mı çalışılıyorum ?Yazdıklarımda hakaret mi vardı? Yoksa mantıksız birşeyler mi sarfetmiştim? Mantıksız olduğum için mi  birçok kişi tarafından onaylandım.Ki onaylayanların da msjları silinmiş :) Doğruyu yanlıştan ayırt ettiğimiz için mi siliniyor bu msjlar? Silinen msjdan bir kaç cümleyi çıkarıp tekrar yazıyorum...

Noa olumlu eleştirileri görmek istemeyen bir şahsiyet.Peki olumsuzları gördükten sonra silmesi mi lazım.Bırakın diğer userlarda okusun.Neden siliyorsunuz ki?Belki şef maskesinin arkasındaki yüzünün görmesi istenmiyordur :) Neden diğer şefler hakkında olumsuz eleştiri gelmiyor da noa hakkında geliyor? İnsanların özelini irdelediği için mi yoksa sevgilelerin arasına bozmaya çalıştığı için mi yada kim bilir saçma sebeplerden dolayı kızlara cam açtırdığı içindir... vs vs (vs ler söylemiyorum bu yazdıklarım bile silindikten sonra onlar nekadar kolay silinir ) Noanın kişiliği umrumda değil.Noanın şefliğe yakışıp yakışmadığı  hiç umrumda değil.Sadece biraz kendine gelsin ve görev aşkıyla yanıp tutuşsun.Şefliğin artılarını yanlış yerlerde kullanıp kendini komik duruma düşürmesin kendini :) Chatcitynin düzenini sağlıcaksın, bozmıcaksın :)

Forum herkezin fikrini beyan edebilceği,iistediğini istediği gibi paylaşabilceği(kurallarda uyulduğu sürece) bir platformdur.Bu platformları moderatör denilen sorumlular düzene sokar.Yalnız düzene sokar iken bir takım doğruları göz ardı etmemeleri gerekir.Tarafsızlık ve profesyonel düşünmek nerde kaldı? Msjları silmeden önce bir kez daha düşünün. Doğru yapmakta mecbur olduğunuz şey değildr doğru içinizden gelen sestir...

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 01:12:26sohbet oyun linki

Burda kımse bir zümre yada bir grup adına birşey söylemıyor bunlari ima etmıyor yada bu amaç dogrultusunda bir yazının altına imza atmıyor. Eger kı belli bir bütünlükten yana ve birilerine karşı olunuyorsa bu durum siz görevlılerın tutumudur. Burda kımse bırbırıne afedersiniz ama yaltak lanmıyor. Burda belirli bir duruma karşı gelenlerın ChatCity bünyesinde bir hedefleri yok. Zaten bu konuda bir amaç yada hedef dogrultusunda burada bulunan kişiler birbirlerinden yana konusmakta. Bunu anlamak içinde ne şah olmak lazım ne şahmaran.

İşte karşı gelınende bu durum. Süreklı dıyorsunuz kı eleştirilerinizi yapıcı bir tutumda yapın. Ama yapıcı bir eleştiri yanlış bir durumun nesini degıstırır? Eger kı eleştırılecek durum olumlu degılse yapıcı eleştiri yapmak mantıksız olacaktır. Ama siz bilinçsiz bir koruma içgüdüsü ile sadece birbirinizi aslında sizinde zamanında bir parçası oldugunuz salt cogunluğun eleştirilerinden savunuyorsunuz. Hani geçtim yalandan kralı yalandan krallardan çok yalandan kralcılar var. Birisi çıkıpta kral çıplak dedıgınde hemen sesi kesılıyor yada bunun için yaptırımlarda bulunuyorsunuz. Aslında sizde farkındasınız kı bu tip bır durumun farkında olmamak zor. Fakat sızın bu konumdakı marjınız bu durumdan bır beklentısı olmayanlardan farklı oldugundan tek dedıgınız kralım bu kıyafetı aptallar göremez. Kendınızı bu yalana o kadar çok kaptırmıs bır durumda ifade edıyorsunuz kı dışardan bakan özgür düşünceye sahıp kişilere sankı onlar olmaması gereken bir şey yapıyormusçasına yaklaşıyorsunuz.

Bunun farkında olmak suç. Farkında oldugunu belırtmek suç. Farkında olmayanlara bunları göstermeye çalışmak suç. Farkında olupta herseye sagolun efendim dıyenlerde şah olmuş (: İşte bizde farkında olup suçlu olduk.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 10:33:35sohbet oyun linki

Sahiii bec efendiiii... siz gerçekten birileri tarafından özel statüye tabi seçilmiş birisimisiniz.her konuda ortaya çıkıp sadece çok kalıplaşmış hiç bir özelliği kalmayan sadece gülüyorum diyip geçiştiren bir kelime haznesinemi sahipsiniz.bakın teknoloji ilerledi çağ atlıyoruz şu sanal ajanlığıda bir kenara koyup birazda kelime haznenizi geliştirin.

hem sonra siz ajansınız burayla veya kişilere cevap yetiştireceğinize görevinizi yapın sandığım kadarıyla herkes abi dediğine göre yaşınızda ilerlemiş gerçekten abi gibi davranın. özel tutulmuş  birisi geldiniz bana.o zaman yada ajanlığı bırakında tabi bırakamazsınız zor elde ettiniz onun için bu telaşınız bi yerlere mesaj verme  bakın sizi destekliyorum havası gibi geliyor.  sanalı iyice benimsemis Bec Bey...

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 12:01:10sohbet oyun linki

Öncelikle Nefertiti ablama teşekkür ediyorum cevap verdiği için...

O sorudaki amacım şirinlik olsun diye değildi tabikide..çünkü dün forumdan mesajlar silinirken benim masum (())gülücükleriminde silindiğini gördüm ve şaşırdım..Sanırım forumun görüş çerçevesi gitgide daralıyor..

Bu yüzden bunun için ne denir bilmem  Grup olup farklı çıkmak için değil o görüşü benimsediğim için burdayım!!!!!!

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir