ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 11:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   YILDIZ AJANLARA BİR ÖZELLİK DAHA EKLENMESİ...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LoveIIIStory1907

LoveIIIStory1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 00:47:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Marlon akıllı ol alırım anahtarını...Senin bir kabahatin yok seni ajan yapanlarda kabahat var sen sıkma canını?

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 12:02:33sohbet oyun linki

Bu cc den Hiç Birşey Olmaz Marloncum Bu Zihniyetle Bir adım İleriye Gitmez Bu cc Eşegi Saldım Çayıra Mevlam Kayıra Harwest Ya Allah Aşkına Sen Söyle Kime Verilsin Yıldız Bende Sizlerin Bu Yazıları Okudukça Gülüyorum Hatta Kahkalar Atıyorum O Yetmiyor Yere Yatıp Öyle Gülüyorum Sevgili Arkadaşlar Marlonun Bu Fikrinin Doguş Noktası Cafe 1 de Bir bayanın Odaya 2 Nikle Girmesi Bir nikinin Cezalı Olmasına Ragmen Çıkarmamasında ki Art Niyettir.....Oda Dışında Bekleyenler Düşünülerek Ortaya Sürülmüş Bir Görüş Bu Ben Okudum Ne Komik Tarafını Gördüm Nede Saçma Yönünü Gayet Akılcı Ve Olması Gereken Bir Fikir...Ama Bazılarımızın Gözünü Nefret Bürümüş Marlona Yıldız Verilmese Ne Gececek Elinize Afedersiniz Ama Zil Takıp Oynayacakmısınız Murat Worlds Olsa Binlerce Dansööööözzzzz Var derdi...Dengesiz Bir arkadaş Ama hak vermemek elde degilHadi İyi Günler

KriXoS

KriXoS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 21:18:20sohbet oyun linki

Marlon;yürekli, samimi ,saygılı bir insana benziyor...Özel bir odada ceza vermiş olabilir doğru mu yaptığı ? Hayır yanlış ama bir hatadır olmuş. Bunu bu kadar büyüten özel oda sahibi Ulti yi kınadım açıkcası. 0 dk çıkarma işi ise aslında mantığa uygun.

Kolay gelsin..

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2006 Pzr 22:25:24sohbet oyun linki

Olabilir Bencede Yararlı Olucaktır

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 00:38:51sohbet oyun linki

Güzel Bir Öneri.!

FEMA

FEMA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 12:14:42sohbet oyun linki
Gerçekten ilgin. yani gülüyorumm

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 12:26:21sohbet oyun linki
Odadan cıkarmak bencede en mantıklısı.Sefler ılgılenecektır emınım.Maksat huzur saglansın bunun ıcınde odadan cıkarmak  makul bır ceza

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 07:15:15sohbet oyun linki
speiderist :

Selamlar;

Bu fikri şöyle geliştirelim. Yıldızlarıda iki gruba ayırsınlar. Biri şuanki yetkilere sahipken  ikinci grup dahilindeki yıldızlı ajanların ise 0-1-3-5-10 ve 20dk olsun. Ve bu grubun görev süreleri 48 saat olsun...

İyi Sohbetler...®

speiderist

0 dk odadan çıkartma cezasıda ekleyelim bari :)

Gümüş ajanların özelliği kaybolur o zaman :D

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 12:19:21sohbet oyun linki

Odadan çıkarma mantıklı olabilir... Neden derseniz;

Bazı odalarda grup halinde muhabbet yapan ve muhabbetin ucunu malesef kaçıran arkadaşlarımız olur 3 4 kişiye ceza vermek durumunda kalıyoruz ve zaten kalablaık olan odada 3 4 kişi 10 dk boyunca çakılı kalıyor. Odaya girmeye çalışan diğer arkadaşlarımız odaya giremiyor. Bu süre zarfındada rozetli bir ajan bulamadığımızda. Misal, havuzlu 2 ye girmeye çalışan arkadaşımız oda dolu olduğundan çay bahçesine gönderiliyor. Çünkü sadece VIP arkadaşlarımız yok 11 kişilik odaya VIP olmayan arkadaşlar giremiyor :)

Ayrıca büyük harf yazma cezasına gelince ilk olarak genelden uyarı bunu görmeyen arkadaşımızın özeline giderek bir daha uyarıda bulunabiliriz. Tekrar devam ediyor ise tekrar bir uyarıda bulunabiliriz yada seri bir şekilde yazıyor ise 1 dk ile cezalandırmak zorunda kalırız. Rica ile bunu yaparsak daha etkili oluyor emin olun :)

LomberWolf

LomberWolf resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 16:19:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ya bence bu kadar yeter li yıldızlara  fazlasına gerek yok
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir