ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 07:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   YILDIZ AJANLARA BİR ÖZELLİK DAHA EKLENMESİ...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XxMarlonBrandoxX

XxMarlonBrandoxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 15:41:54      YILDIZ AJANLARA BİR ÖZELLİK DAHA EKLENMESİ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sayın şeflerime nacizane bir görüşümü sunmayı uygun buluyorum.Tabiki daha öncede böyle bir talep sunulmuş ve görüşülmüş olabilir ama ben genede gündeme gelmesinde yarar görüyorum.Bildiğiniz üzre flood yapmak yada büyük harfle yazmak chatcity kurallarına göre yasak.Ben genel bir uygulama olarak bu gibi durumlarda gerekli uyarı yapıldıktan sonra devam edildiği takdirde 1 dk lık ceza vermeyi tercih ediyorum.Lakin odadan cezasız olarak çıkartılma gibi bir özellik eklendiğinde en azından huzur bir nebzede olsa sağlanmış şahıs uyarılmasının neticesinde ceza almadan odadan çıkarılınca bunu birdaha yapmaması gerektiğini az çok anlayacaktır.İnsanlar zamanlarını güzel geçirmek için geliyorlarsa zamanlarıda bunun için kısıtlıysa bizde bu zamanı almayı en aza indirgeyebiliriz bu şekilde.Saygıyla Arz Ederim...

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 16:55:15sohbet oyun linki

sakın gülmeyın

çok ayip gülmeyin

cıx  cıx cıx gülmeyın dedım

pinkFlovers

pinkFlovers resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 16:57:42sohbet oyun linki
istedikleri 1 kişiyi ajan yapmaları ama 1 kişi

UltimaForsan

UltimaForsan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 17:22:56sohbet oyun linki

ajanlar 2 ye ayrılır .

1- Gerçekten ajnalık görevini yapanlar.

2-xmarlonbrandax   gibi özel odaların huzuruna bozan nazizane görüşlü ve şeflerine görüşlerini saygılarıyla bildiren ama başkalarına ben ajanım asarım keserim özel oda dinlemem diyen . şeflerine saygıda kusur  etmeyen , cc sakinlerine aslan kesilen tipler.

bence 1. tip ajanlık kaldırılmalı 2 tip kalmalı. Hem şefler kendilerine saygılı biçimde nacizane fikirlerini bildiren kişilerden bol bol övgü alırlar. Hatta sadece xbarlon branda kalsa dahada iyi olur.

Ve hatta özel oda başkanları bu kişiye bağlanmalı ki özel odalarıda bir düzene soksun. Özel odalarda büyük harfle vip arkadaşlar 2 dk dışarı bağıranlar çok. Bunlar cezasız kalmamalı.

ve hatta da bu ajanı uyaranlar otomatik olarak cc den ihraç edilmeli. Ne demek koskoca xmarlonbrandox e uyarı yapmak.

Kendisi nacizane fikirli seflerine saygılı bir insan . Ona uyarı yaplabilrmi. :)

Sayın xbarlonbrandax nacizane fikirlerine destek olabildimse ne mutlu bana. :)))))))

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 17:29:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yani bır ınsa n  bukadar nacızane fıkirlerını bıldırebılır  yani ulti  nedıyım ben sanapuahahahahahahahhah  desem yeterlı sanırım

ExternoL

ExternoL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 17:33:08sohbet oyun linki

Klavyesi olan konustugunu zannediyor işte MarlonBrando ozel odalarda huzuru saglamak sana mı kaldı acaba? Zaten Clubların Baskanları var UltimaForsan,İlahiravs,Prangaxxx,An658ke bu clublerin sahipliğindeki clublarda herkes istediği gibi konuşur.Başkan yanlışı görürse zaten uyarır...!Marlon bence sen clublarda dolascagına git plajda dolaş cc nin halini gör ve sonra bana teşekkür için özel atma ama :P

Saygılarımla ExternoL ©

cicoz24

cicoz24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 18:01:28sohbet oyun linki

SAYIN MARLON BRANDO KARDEŞİM

şeflerinden güzel bir şey istemişsin ama önce şeflerinden kime ne zaman nasıl ceza verilmesini gerektiğini öğren veya bunun bir kursunu iste canım , emin olki aydınlanırsın ; kardeşim insanlar birbirleri için fedakarlık yapıyorsa ceza diil mükafatlandırılmalıdır . Ayrıca senin o odaya karışmaya hakkın ve yetkin yok polisin mıntıkası ayrı Askerin yani Jandarmanın mıntıkası ayrı , orası senin mıntıkan diil , başkan var başımızda . Kalkıpta kural diye suçunu hafifletmeye çalışma , ben inanmıyom yardım eden cezalandırılmaz , haa ben zamanında bir ajandan yardım istedim dengesiz benle dalga geçtii , bunun senle ilgisi yok ama Sayın şeflerinize sesleniyom lütfen ajanlarınızda bazı özellikleri arayın Mesela Kültür , Tahsil o zaman gelen giden size seslenmez Daha bu saabah cafe 2 de bir ajanın yanında çatır çatır küfür ediyolar özel atıyom müdahale edermisiniz diye , adam ben çizgifilm seyrediyom diyoo  Vallahi çok komik  , varmı böyle bir mantık  cafe 4 olarak ; bizde Arz ederiz...

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 18:21:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

koptum  ii miii

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 19:02:57sohbet oyun linki

Marlon aslında yıldız ajan olayı ilk çıktığından beri olması gereken bir bölümün eklenmesini istemişsin... İnş. dikkaete alınacaktır isteğin... İyi paylaşımlar :)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2006 Cmt 00:45:15sohbet oyun linki

Marlonbrando. kardeş sen iyimisin yoksa milletle kafamı buluyosun daa dur bakalım yawww.yıldızı alıp özel odalara karıştığın yetmedide şimdide atmayımı düşünüyosun ilk defa senden duyuyorum bu isteği yavaş ol bakalım molla desinler gümüş gold ajan olursan o dediğin otomatikman olur zaten.

Ya sayın yetkililer!! gerçekten bu kişiye yıldız verdiniz .  düşünün yaa bu insanda gerçekten kişilere güven sağlayacak adil davranacak bir durum gördünüzmü?? kaç gündür okuyorumda hakkında şikayetleri yazmadanda geçemiyorum ama bugünkü yazısına kahkahalar attım ve işte cc artık eski cc olma özelliğini kaybediyor dememde beni haklı çıkarmaya başladı.

Bakın yetkililer.bu şahısa birazda psikolojik yönden bakarsanız amacının adil düzen sağlamak,userlerin rahat ortamda rahatça sohbet edebilme imkanını sağlamaktan çok uzak sadece kendi egosunu tatmin etmek yatıyor,astığı astık kestiği kestik bir ortam istiyo belliki......

Lütfen bu arkadaşa o yetkiyide verinki inanın bizlerde bu cc den kurtulalım. eğerki amaçlarınız kişileri yıldırıp buradan kaçırmaksa bu  gibi insanlara görev veripte....  Gülüyoruz ağlanacak halimize.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir