ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 12:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   eN SoN iZLeDiGiNiS FiLM ve YoRuMlaRiNiS
 <<1234 567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ataccan

ataccan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 03:17:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

nardia gunlukleri cadi dolap kazan aslan cart curt.... berbat otesi bi cocuk filmi yemin ediyorum harry pottari islerken daha cok etkileniyorum:))

fantastik edebiyatın suyunu cıkardılar, filmlerde de iyice sıcmaya basladilar... ozenti bi yuzukerin efendisi aragı....

sakın islemeyin uzulursunuz:)

xCadiKisKedishx

xCadiKisKedishx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 07:54:47sohbet oyun linki

saw 2 guzeldi..

gecen gun when a stranger calls u izledim.. insani heyecanlandirio ama gitmenizi pek tafsiye etmiorum .. guzel dgildi acikcasi..

Crash atli film guzeldi.. irkcilikla ilgiliydi.

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 15:02:37sohbet oyun linki
xCadiKisKedishx :

saw 2 guzeldi..

gecen gun when a stranger calls u izledim.. insani heyecanlandirio ama gitmenizi pek tafsiye etmiorum .. guzel dgildi acikcasi..

Crash atli film guzeldi.. irkcilikla ilgiliydi.

crash adli filmin asil soylemi hayatta hicbirsey gorundugu gibi degildir. irkcilik islenen konular icinde ufak bir ayrinti. ama guzel film tespitine kesinlikle katiliyorum.

coyacamaquenli

coyacamaquenli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 16:11:43sohbet oyun linki
yaaa flm deyınce akan sular durur ben asktan yana sanssız bı hatun oldugumdan benden tavsıye ASKIN PESINDE, ILK 50 OPUCUK, BIR KUL KEDISI MASALI  bunlar harıka mutlaka ızleyın bak

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 01:27:21sohbet oyun linki

en son izledigim filmlerin listesi biraz kabardi. bir kismini yeniden izledigim filmler olustururken bazilarini ise ilk kez izlemek nasip oldu. oncelikle sinemada izledigim Æon Flux (2005) filmiyle basliim. ilginc bir konu olmasina ragmen son derece siradan bir aksiyon filmi olmus. tum guzelligiyle yine beni buyuleyen Chalize Theron bile bu filmi ikinci kez izletemez bana  izlememis olan arkadaslar hic bir sey kaybetmemisler bunu belirtmek isterim. aslinda daha derinlemesine irdelemek isterdim ama gereksiz vakit kaybi olacagi dusuncesiyle es geciyorum. onun disinda kendi film arsivimden tekrar niteliginde izledigim Spider-Man (2002) ve Spider-Man 2 (2004) filmleri aksiyon severler icin kacirilmamasi gereken filmlerden bence. Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) filminde izledigimiz kucuk kiz (Kirsten Dunst) bu filmde guzelligi ile sadece Peter Parker i degil tum izleyenleri buyuluyor. bunlarin disinda izledigim diger bir film olan Organize Isler (2005) filmi benim bekledigimden cok daha iyi cikti. hatta filmin genel kurgusu ve cekim tarzi ile izledigim cogu hollywood filminden bile daha basarili buldugumu soyleyebilirim. filmde oyunculuk adina siritan birine rastladim desem filme ve oyunculara hakaret etmis olurum ancak filmin konusu icinde Ebru Akel in neden yer aldigini da kendime sormadan edemiyorum. kendisi daha cok tanidik kontenjanindan filmde kendisine yer bulmus gibi. eger ebru akel in senaryoda nasil bir misyona sahip oldugunu anlayabilen bir arkadasim varsa bana da anlatabilirse sevinirim.(ebru akel kotu oynamis demek istemiyorum sadece oynadigi rolun neden filmde yer aldigini cozemedim). izledigim bir diger filmde The Weather Man (2005). iyi bir oyuncu olmasina ragmen surekli aglamakli, bir nevi kucuk emrahvari bir surata sahip olan Nicolas Cage in komedi/drama turundeki bu filmini izlerken genel olarak eglenmissemde filmin sonunun basitce gecistirilmesi bu filme verecegim notu oldukca dusurdu. senaristler sanirim bir yere gec kalmislar ve bu nedenle cok gelisiguzel bir sekilde bitirmisler filmi. o nedenle bu filmi mutlaka izleyin diyemem ama izlemeyin de denecek bir film degil (gerci bir sinemasever olarak her filmin en az bir kez izlenmesi gerektigi kanaati tasisam da ikinci kez aeon flux filmini izlemesenizde olur demek istiyorum ). bunun disinda izledigim bir kac film daha var ama onlari izleyeli nerdeyse 10 gun oldu onlari eger olurda tekrar izlersem o zaman aktaririm. simdilik bu kadar. sinema dolu gunler sizin olsun...

ChildOfTheSun

ChildOfTheSun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 22:39:25sohbet oyun linki

Otostopçunun Galaksi Rehberi

İzlenmesi gereken , çok eğlenceli bir film. Aynı zamanda uyandırıyor....! Kalk genç yaşadığın dünyaya bi bak....diyor !

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 20:21:58sohbet oyun linki
ChildOfTheSun :

İzlenmesi gereken , çok eğlenceli bir film. Aynı zamanda uyandırıyor....! Kalk genç yaşadığın dünyaya bi bak....diyor !

elbetteki herkes farkli tatlar alabilir filmlerden ancak adi gecen The Hitchhiker s Guide to the Galaxy (2005) filmi benim izledigim en kotu 10 film siralamasinda kesinlikle yer alacak bir film. espriler cok siradan tum film boyunca birakin gulmeyi tebessum dahi edemedim desem yeridir. fragmanina bakinca cok iyi bir beklenti icine girio insan ama ben filmi  izlemek yerine fragmanini 20 kere izlemeyi yeglerim. ve izlemeyi dusunen arkadaslara baska bir film izlemelerini tavsiye ederim. hic bisi bulamadiysaniz daha once izlediginiz bir filmi izleyin cok daha iidir.

ChildOfTheSun

ChildOfTheSun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 21:10:22sohbet oyun linki
CureDone :
ChildOfTheSun :

elbetteki herkes farkli tatlar alabilir filmlerden ancak adi gecen The Hitchhiker s Guide to the Galaxy (2005) filmi benim izledigim en kotu 10 film siralamasinda kesinlikle yer alacak bir film. espriler cok siradan tum film boyunca birakin gulmeyi tebessum dahi edemedim desem yeridir. fragmanina bakinca cok iyi bir beklenti icine girio insan ama ben filmi  izlemek yerine fragmanini 20 kere izlemeyi yeglerim. ve izlemeyi dusunen arkadaslara baska bir film izlemelerini tavsiye ederim. hic bisi bulamadiysaniz daha once izlediginiz bir filmi izleyin cok daha iidir.

Galiba ingilizlerin espri anlayışına fazla duyarlıyız. Kimse bu filmden hoşlanmak zorunda değil. Bu kadar da kötülemenin bir anlamı olmadığı kanaatindeyim. ( Fragmanı 20 kere izlemeler falan .... relax olalım.) Çünkü burada kimse bizim söylediklerimizle film seçimini yapmayacak... 

CureDone

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2006 Pzt 15:06:18sohbet oyun linki
ChildOfTheSun :

Galiba ingilizlerin espri anlayışına fazla duyarlıyız. Kimse bu filmden hoşlanmak zorunda değil. Bu kadar da kötülemenin bir anlamı olmadığı kanaatindeyim. ( Fragmanı 20 kere izlemeler falan .... relax olalım.) Çünkü burada kimse bizim söylediklerimizle film seçimini yapmayacak... 

walla seni bilmem ama ben cok relax im bu konuda. sadece dusuncelerimi belirttim film hakkinda, aynen senin belirttigin gibi. film secimi yapip yapmama konusuna gelince; eger insanlarin buraya yazilanlari onemsemeyecegini dusunuosan neden fikir beyan ediosun onu da anlamis degilim. bizim disimizda insanlarda izledikleri filmleri burada paylasirlarsa forum zaten amacina ulasmis olur. amac burada fikir birligine varmak degil zaten. benim buyuk keyif aldigim bir konuda insanlarla fikir alisverisinde bulunmak yeterli. herkese sinema dolu gunler dilerim...

dreamingblue

dreamingblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2006 Pzt 16:52:35sohbet oyun linki

The Island;Köy ve Uçuş planını arka arkaya izledim.tesadüftirki 3 filmde de baştaki düşüncelerinizin sonradan değiştirecek derecede şaşııyorsunuz.üçündede hiç bir şey göründüğü gibi değil.örnek vermek gerekirse testere ama bu filmlerde daha büyük şaşkınlıklar yaşıyosunuz.

filmlerin içeriğii hakkında bilgi vermek istemiyorum çünkü en ufak bilgi filmlerin büyüsünü bozabilir.6.hisin sonunun söylenmesi gibi

herkese özellikle izlemelerini tavsiye ederim.

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir