ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 01:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   GEÇMİŞ ZAMANA YOLCULUK... BAŞARININ HİKAYESİ ve KAHRAMANI İNFUMUM...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 11:43:27      GEÇMİŞ ZAMANA YOLCULUK... BAŞARININ HİKAYESİ ve KAHRAMANI İNFUMUM...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
       Evvel zaman içinde başladı bütün hikaye... O nu tanıdığımda radyo cafebir in hoş sesli dj i, sohbet odalarının sempatik ve efendi ismiydi... 
       9 Ay önce başladı başarının hikayesi... Yıldızdan gümüş ajanlığa, gümüş ajanlıktan gold ajanlığa ince bir çizgiyi takip ederek ekti başarının tohumlarını... İlk hasadını gümüş ajanlıkla topladı... Derken gold ajanlığın tohumlarını ekti ve hasadı gecikmedi yine... Altın oldu. Başarısının, azminin en güzel örneği ona verilen yetkileri oldu.
      Bu güne geldi... Yaptığı başarılı çalışması, uyumlu tavırları, gözlemleme yeteneğinin hakkı ile sohbet ve eğlence için geliştirilmiş bu sisteme yönetici ŞEF oldu... 
       Ona verilen ilk yıldızın belki de, kısa zamanda bu kadar parlayacağını kendi bile kestirememişti. Verdiği çabaların haklı gururu ile ŞEF olan İNFUMUM a tebrikler! BAŞARILAR!

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 12:25:10sohbet oyun linki
helal olsun darısı bizim başımıza :D

EmrezeR

EmrezeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 12:27:54sohbet oyun linki
Herkezin emeği görülür ve değerlendirilir.Başarılarının dewamı dileğiyle.. tebrikler.. abim.

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 12:36:17sohbet oyun linki

Hurrem yazın için tşk. ellerine sağlık infumumada yeni görevinde başarılar dileriz...

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 17:07:20sohbet oyun linki

Hürrem,

yazını okuyunca kendimden utandım. Değil şeflik, bırak şefliği ajanlık, hatta ajanlığında gümüşünü, ki onu da bir kenara bırak, yahu şu adaletsiz dünyada "bir kerem bilem" yıldız alacak performans gösteremedim. Ya birgün yolda biri yakamdan tutup "Sen daha CC den ne yıldız alabilmiş nede Ajan olabilmişsin tüh senin kalıbına! Git kendini köprüden aşağı at!" der diye ödüm patlıyor. Bu yüzden sadece geceleri sokağa çıkabiliyorum. O da yüzümü atkıyla kapatmak şartıyla. Bu başarısızlık beni kahrediyor. Bazen bu yüzden intihar edesim bile geliyor, biliyor musun?

Diğer insanlar sevdiklerinin boynuna "Heyyyy bugün beni CC de yıldızla ödüllendirdiler" diye sarılırken ben böylesi tarifsiz bir zevki hiç yaşamadım. Hep boynu bükük kaldım. Ulan İTÜ yü bitirdik, 2 lisan biliyoruz, iş hayatımda mükemmel bir kariyer grafiğim var, ama hepsi hikaye biliyorum. Yıldız alamadıktan ya da ajan olamadıktan sonra ne kıymeti var bütün bunların? İşte bu yüzden çok eziğim, bunu da biliyor musun?

CC de, bu başlıktaki gibi hikayeleştirdiğin yıldız ve ajanlık başarı öykülerini duydukça ağzımın suyu akıyor. Yıldız almış birini görünce bir kenara çekiliyor, nutkum tutuluyor, sessizleşiyorum. Hayranlıkla ona bakıp bakıp duruyorum. Az mı böylesi başarı öykülerini okurken ağzım açık kalmış dalıp dalıp gitmişken, bir yandan "La hımbıl herif, la yıldız alamayan, ajan olamayan tembel herif, kendine gel, ayıl!" denilmiş, bir yandan da enseme tokat yiyerek kendime getirilmişimdir. Ya bunu biliyor musun?

Madem açtık kutuyu, herşeyi itiraf edeyim bari. Bende bu zeka ve yeteneksizlik varken CC den ne yıldız ne ajanlık alabilmemin katrilyonda bir ihtimal olduğunu biliyorum. O yüzden evde beyaz fon kağıdından yıldız çıkartmaları yapıp yakama iğneliyorum PC başında chat yaparken. Masraftan kaçınmayıp bir tabaka gri fon kağıdı, bir tabaka da sarı fon kağıdı aldım. Kesip kesip bir sürü hem Gümüş hem Gold ajan rozeti yaptım kendime. Böylece kendimi önemli biri gibi hissediyorum. Napıyım aşağılık duygusu gelişti bende, bastırmam lazım. Bunu da biliyor musun?

Bayağı başını ağrıttım biliyorum. Ama yazını okuyunca en zayıf noktamdan vuruldum, ne yapayım? Yıldız alamamanın ezikliğini iliklerine kadar yaşayan biri olarak beni affedeceğini umuyorum.

Şimdi sorum şu sana: "Tamam hata bende de, tam olarak neremde?.."

Al yıldız, ver yıldız, sarı yıldız, mavi yıldız, pembe yıldız, kırmızı yıldız, gümüş ajanlık, gold ajanlık, şeflik hebele hübele hebele hübele çakkada çukkada daaadiii daaadiii daaadiii daaadiii çekilin yoldan...

Not: Bu yazının İnfumum la uzaktan yakından bir ilgisi yoktur. Hürrem e hitap edilmesi ise  komposizyonun öznesiz kalmaması açısındandır.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir