ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 07:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   fReestyLe(doğaçLama) çıkın kar$ıma!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SLimSerkan

SLimSerkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 19:37:53      fReestyLe(doğaçLama) çıkın kar$ıma!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

sLimSerkan dan seLam!vAr size söyLeyeceğim bi kaç keLam!çayLak mcLer oLdu ba$ıma beLam!çıksın kar$ıma varsa canı çeken saLam!hALam gibi rAp yapanLAr!$iir diE kafiyE yapmaya çaLı$anLAr!çeLi$kiLi sözLer oLamaz bana mani!yaptınIz Rapin adI türk edebiyatInda mani!Hani bAna özenti diYen zihniyEt?yetti çektiğim sizDen!yemeyince küfür eT!kafanda beyin yOk KompLe et!konu$abiLdiğine duA et!kar$ımda diLini yutanLarı görüp $ükreT!göreLim özenti diyenLerin sözLErini!herkes 4 açsın gözLerini!

lSnooPl

lSnooPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 20:39:17sohbet oyun linki

ßu da benden nacizane bişiler.

ßu ßenim Serseri Sebest Sitilim Pisi pisi Duygulara Sadece Tek RanT Veririm. ßelki kaptanıydın şehrinin Sen Bırakıp Terk Ettin Şehrini ßize Bunu Yapmaya sevsektin. Zaman Tüneli Dİye Bişey Yok burada.Dedim Kafiyeler yanına de. ßana Meydan okuyan Mcler Yerde ! Her Şey Yolunda Mikro yolunda.. Sayımız -15 x 3-5 Deli . "Esenler Merkez Kafasına Göre HerKez" ßana Musade ßen Gider Ahım kalır Düşmanlarım ßeni hatırlasın. Korkum yere Batsın.

tunags1900

tunags1900 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 23:17:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kim bu rapche bilmiyorum tıpıne gore yazıyorum kafam bayagı guzel ..Altını gordum ıste bu tayfa seni acayıp suzer  Bizim bodrum katta senın cok fena derını yuzer ..aman elin kalkmasın rapche sıbobun patlak Haydı sımdı evıne sutunu ıc yat uyu bı lırık senı bayagı uzer
Soylesene hangı yazdıgın satır bana denk
Bu dissi kasmadan yazdım ellerım yanık
Resmıne baktımda olum tıpın cok gidik
Rapçi sanma kendını welet ben etegını dıktım şimdilik yokladım senı bakalım gozun alabılecek mıeger ınatlasırsan senı benden alan olabıelcek mı...!!!

SLimSerkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2006 Pzr 18:21:53sohbet oyun linki
Rapinde sezdim bayağı bi kopya!gaz aLmak ba$ka kopya ba$ka!ama yinede sevindim Rap dinLiyorsun ya!dEri yüzüLüyormu$ bodrum katınızdA!Demek kasapsın ekmek asLanın ağzında!gaLiba iLk kez kafiye yapıyorsun hayatInda?kasma ewLadım bIrak tadında.sAna yüz ermez böyLe kızda kadInda.sana yer bIrakıLmaz aLLah katında!kurcaLamı$ın ne varmı$ fotoLarımda?dü$ün bi dü$ersen dOstun oLurmu yanında?çayLakLık var sEnin kanında.asLında oda yok çayLakLArda öğrenir zamanLa!ama sen yerinde sayarsIn bu kafiye bu kafayLa!tayfa demen için bana reis OLman Lazım,sütümüde içerim bU benim yapım!hEr öğrenmek isteyen çayLağa aÇıktır kapIm!senide bekLerim utanma geL oLm kazIm.

SLimSerkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 20:28:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sanIrım kaLmadı çıkacak kar$ıma?burdan seLam gönderiYOrum biricik a$kıma!bocaLıyorum son zamanLArda döndürdü beni $a$kına.koLLarında öl.mek istiyOrum aLLAhın a$kına!onu tanımadan öncE varamamı$tım hiç bi$eyin farkına.neLer vermezdimki hergün oLmak için onun yanında.bu a$k doğu$tan bi$ey her hücremde kanImda!hayatımda onundUr Canımda.

Seni seviYOrum cansUm!sEnsin benim tEK arzUM!!!sensizLiktir benim teK sonum!senLE bitsin ba$Layan her yoLum!

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 20:31:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   ASKUM BU MANYAXX BISI  OLMUS BENDE SENI COK  SEWIYORUM

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 21:21:47sohbet oyun linki

işte karşındayım slim,,daha kötüsü karşındayım,,yaptın freestyle lın anlamını çözemedim,,ne anlamı olmayan cumlelerin nede konu olmadan yaptın doğaçlaman!baya fos gördüm seni dostum,,sana özenti dienler hiç haksız deilmiş copya ceza seni,,nAoNnGaEmLe gordunmu dostum slim senin en buyuk rakibinmiş,,gördüm dostum keşke kör olaydımda bu yazıları görmeseydim,,yazdıklarına bakıpta bida yaz,,yoksa daha çok guldurcen milleti,,kendine mc diosun!goster underground albumunu yada elaleme caylak  deyip kendini yuceltme,,böle haksız suçlamalarla bi yere waramazsın sana nAoNnGaEmLe tafsiyesi,yaz bi kenara!Cevabın feyz ini uzun uzun çıkar,,beni unuttma...

efemehmetgfb

efemehmetgfb resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2009 Sal 17:23:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SLİMSERKAN seninle kapışmak isteyen biri var:D
yeni üye oldu 24 saat geçmesi lazım yazablmesi için haberin olsun! geliyor!:D

efemehmetgfb

efemehmetgfb resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2009 Cmt 20:10:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sLim...

Muncher34

Muncher34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2009 Cmt 20:14:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Rap yaparken her zaman kas!
söylerkn beatinin üzeri basssss!
Pes vallahi billahi pes!
Harbiden berbat yapıyosun kes!
Karı gibi kendini ger yaptığın rapi sokaktaki çocukta bile yapar aynen!
Sıkıcı sözlerin çok komik abisi yerin dibine sokar MUNCH IN darbesi
Komiksin oğlum harbiden okurken yarıldım!
Ve salaksın oğlum bu dissle kafanı yardım!
Koca kıçlara tekme rovaşata bastım
yüzüme gülüp arkadan konuşana kastım
Kazıklar hazır SERKAN arkana yaslan
MUNCHER çok sağlam kulaktan alır pas lan!
Kendine gel lan koştur peşimden
Haddini bil lan kes sesi volden!
Altına alır seni altılık devler
MUNCH yine coştu ezip geçer...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir