ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 15:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Özellerimiz sadece söylemde özel kalmasın!!!
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2006 Pzr 11:04:11      Özellerimiz sadece söylemde özel kalmasın!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Gözlemlediğim kadarıyla bir çok arkadaşında yaşadığı ortak sorunumuz özel meselesi.Burası eğlence mekanı olmakla beraber ticari bir yer buna söylenecek sözüm yok.Sadece Vip üyelerin özel açması belki yazanların bir kısmını azalttı ama bunun yanında kız nickiyle giren erkek sayısınıda artırmıştır.Sadece erkeklerin kızlara yazdığı özellerde değil sorun.Bazı kişilerin özellere girip küfretmesi ve bunun karşılığında ceza almaması gibi bir durumda var ortada bekleki filtreye yakalansın.Diyeceksiniz ki engelle butonu var engelleyin evet yapıyoruz ama küfrü yedikten sonra

Bir çok kişinin hoşuna gitmeyecek belki itiraz edecek  ama çözüm olabileceğine inandığım bişiyide paylaşmak istiyorum.

Özel konuşma pencereleri de kamera,özel oda vs gibi davetle karşılıklı onay ile açılmalı, küçük bir fikir işe yarayacağına inanıyorum umarım gerçekleşir

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:13:25sohbet oyun linki
Baslık  mahrum kalmasın 

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:19:37sohbet oyun linki
Caterpie :

Özel konuşma pencereleri de kamera,özel oda vs gibi davetle karşılıklı onay ile açılmalı, küçük bir fikir işe yarayacağına inanıyorum umarım gerçekleşir 

Caterpie tebrikler..

Bu zamana kadar CC tarihinde duydugum en mantıklı ve en güzel öneri..

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:26:35sohbet oyun linki
Bernacım Tebrık ederım sonuna kadar katlıyorum sana...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:29:37sohbet oyun linki
ßencede Çok İyi ßir Öneri Umarım Gerçekleşir.. ßencede Karşılıklı Özel Açılması Çok İyi Olur..

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:32:56sohbet oyun linki
Evet kesinlikle katılıyorum...... Eğer sorun teşkil etmeyecek ise kesinlikle olmalı......

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:33:59sohbet oyun linki
Berna bencede Güzel Bir Öneri İstenileni Kabul Ederiz istenmeyende Kalır Bence Bu Kamera İşi Gereksizdi

COUSIN

COUSIN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:34:02sohbet oyun linki

CATERİM POKEMONUM ÇOK GÜZEL BİR FİKİR SENİ TEBRİK EDİYORUM VE BİR İTİRAFTA BULUNMAK İSTİYORUM

BU DEDİĞİN OLAY VARYA KÜFÜR EDEREK CEZA ALDIRTMA BUNU BENDE YAPIYODUM BİR ZAMANA KADAR AMA ARTIK YAPMIYOM KÜFÜR E HAYIR KAMPAYASINA UYUYORUM SAYGILARIMLA ^KUZRN^

karamelboy

karamelboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 20:39:24sohbet oyun linki
bencede  cater  kardeşim harika bir konuya değindin..çok harika  bir  düşünce......bence yetkili  arkadaşlarrım bu konuyu dikkate alsa daha  iyi  olur..bencede  çok mantıklı va hoş

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 21:10:28sohbet oyun linki

Haklısın canım daha az önce yaşadım aynı şeyi bir kız bama özelden selam verince artık cvp yazmıyorum malsefki erkek çıkıyo nedense

Bir de küfür için özeli değil daha umumi yerleri seçenler de var! Saçma sapan şeyler filtreye yakalanırken bu zıbıdılar yakalanmıyo malesef ki

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir