ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 17:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity den O An Mutlaka Bakın :)
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 00:48:15      ChatCity den O An Mutlaka Bakın :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İşte "O"  An

Senelerdir Kız Görünümlü Erkek Diyordunuz İşte Size Bir Örneği

İşte "O"An

Bir Ara Volkanın Kardeşi Gürkan ın Karısıda Bizle Beraberdi  Gelinim Olurmusun ? 

İşte "O" Anlardan Biri Daha

Benzerlik Şaşırtıcı Bir Ünlü Daha ChatCirty de İşte Karşınızda Hepsi Grubunun Esmer Çıtırı

İşte "O"An

Peeg " Araştırmacı Gazeteci " Tarafsız Yayıncılık

karamelboy

karamelboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 00:55:07sohbet oyun linki
VALLAM M  BEN  ONAY  FERMEDİMMMMMMM...ALLLAM  ALLAM  PES FALLAHİ.....

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 00:57:18sohbet oyun linki
    Ne meraklısın Peeg..! Milletin özeline tıklamasan çıkmayacak ortaya... Ne güzel alan memnun, satan memnun durumu olmuş. Resmi yükleyen memnun, onaylayan memnun.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 00:59:02sohbet oyun linki

Chatcity de görevleri dışında ukalalık yapmaya devam ederse birileri böyle yaptıkları işlerde yarım ve saçma olacaktır...

Bu resimlere onay veren kişi umarım bunu basit bir açıklamayla geçiştirmez, çünkü bu ilk değil...

Pishti

Pishti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 01:02:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İLKLER CC DE YASANIR..

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 01:08:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar Bu Fotoğraf Konusunda Bir Açıklama Yapayım. Bu Sadece İlginç Olduğu İçin Eklendi. Biliyorsunuz Hepimiz İnsanız Gözümüzden Kaçan Şeyler Olabilir. İstenerek Onay Verilecek Bir Durum Değil. Hemen Silahlarınıza Ve Bıçaklarınıza Sarılmayın.  Arkadaşlarınızın Fotolarınıda Ekleyebiliyorsunuz Biliyorsunuz. Akıllı Bir Erkek Kız Fotolarının Sonuna Erkek Arkadaşım Diyerek Fotoyu Ekler ve Bir  Zaman Sonra Kız Fotolarını Silerek Böyle Yapabilir  Sevgiyle Kalın Forum Açtım Diye Beni Bin Pişman Etmeyin Lütfen  Olaya Sadece Komik Yanından Bakın.

Peeg

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 01:13:23sohbet oyun linki
Peeg :

Sevgiyle Kalın Forum Açtım Diye Beni Bin Pişman Etmeyin Lütfen  Olaya Sadece Komik Yanından Bakın.

Peeg

Evetttt haklısın,

Gülelim ağlanacak halimize değilmi...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 01:32:16sohbet oyun linki

ChatCity"de Hiç Bir Görevli Arkadaş Devamlı Hata  Yapmaya Değil; En Az Hata, Yada Hiç Hata Yapmamak İçin Elinden Gelen: Gayreti Gösterip Bazen İşinden, Bazen Uykusundan En Önemlisi "Burda Her Birey User" Ve Esas Burada Olma Sebebimiz Sohbet Etmek Ama Herşeyden Fedakarlık Yapıp Hizmet Vermekdedir.Hiç Bir Menfati Cıkarı Olmaksızın.Sonuçda İnsanız Doğaldır Ufak Defek Hatalar. Ama Hep Bir Acık Arayıp Vur Abalıya Davranış Sergilemek Yersizdir.Biraz Vicdani Olalım.

Saygılarımla...

karamelboy

karamelboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 07:33:34sohbet oyun linki
LEM  FURUN   ABALIYA.HEYTTTTTTTTT  SAVUNUN  MALKOÇ  OĞLU GELİYÜÜÜÜÜÜÜÜ..ALLLAM  ALLAMMM  OLCAK ŞEY DEĞİL  KİM  İZİN  FERDİLEM SİZE  ..SÖLEYİN BAKEM  ÇEKEM   KULAKLARINI.....BENDE   Bİ FOTO  KOYAM BAKEM  NE OLCAK....,,,,,ENDAMIM  YETER GÖZLERİM  YETER  UĞRAMASIN  CC YE  NE  HÜZÜN NEDE  KEDER..

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2006 Çar 00:36:00sohbet oyun linki

Oktay Kaynarca gördugumu hatırlıyorum. Sonra ne bıleyım Harrison Ford gördum. Sonra daha ünlüler görmüştüm. 1 kez bu olaya şahit olmustum bundan çok önce (: Neyse tekrar görmek ınsanı sevındırıyor. Bı kızın özelıne girip ben resımdekıyım bakmak ıster mısın? dedıgını duyar gıbıyım (: Yada kendısıne sorulan sorular ılgınc olsa gerek.. Yani bu amelıyattan önce kı halin mı? Yada ne zaman bu şekilde olmaya karar verdın? İlk kez kaç yasında kendını bı bayan gibi hıssetmeye basladın falan fısmekal seklınde kı daha mısaller arttırılabılır halıyle.. Bu SnapShot dan ötürü Peeg dostum sana teşekkürü borç bılıyorum (:

Thank you boy

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir