ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 06:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Bayan Ajanlar ve Futbol
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xK4S1RG4x

xK4S1RG4x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2006 Per 00:38:54      Bayan Ajanlar ve Futbolsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Havuzlu park 1 de oturuyordum.Ajanlardan Arwaqeen de vardı.Yanındakiyle biraz futbol üzerine konustuk aradan 2 dk geçmeden ceza aldım bu cezanın neden verildiği bilmek istiyorum.Küfür etmedim,kötü bişi sölemedim ama ceza aldım

Herkez buraya konusmaya geliyor.kötü olmuyan herşey konuşulabilir bunda hiç bir sakınca yok.Konu olarak futbol konuşulmasındada bi sakınca yoktur.Yanındaki arkadaşıyla konustugum için bana ceza vermiştirAjan bir bayan oldugu için dolasıyla futboldan anlamadıgı için ceza vermiştir.Yerinde bi erkek ajan olsaydı ceza vermezdi

xK4S1RG4x

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2006 Per 00:59:06sohbet oyun linki
Futbol Sohbeti Bildiğim Kadarıyla Yasak Olması Gerek

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2006 Per 01:32:10sohbet oyun linki

xK4S1RG4x yanlış anlaşılma olmuştur.. öncelikle geçmiş olsun..

---------------------------------------------------------

Peeg ; 

Forumun en heyecanlı moderator u.. Futbol Sohbeti yasak değil.  Futbol Provokasyonları yasak..

Peeg işte senin gibi zihniyetler yüzünden CC de sohbet bitiyor.. ( Allah bilir senin ceza verme yetkinde vardır. )   Futbol sohbeti ile futbol provokasyonunu arasındaki farkı sana şef lerin anlatsın..

Peeg bak bu sayfada hangi şartlarda ceza verilebileceği yazıyor  : https://chatcity.superonline.com/ccajanlar.asp

Peeg bak buda madde : Kullanıcıların dil, din, ırk ve futbol provokasyonları yapmalarına müsade etmeyiniz. Gerektiğinde ikaz ediniz, cezalandırınız. 

Herkese hoşsohbetler

pasha29

pasha29 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 01:17:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden ceza aldin bilmiyorum gecmis olsun. Ama bayanlarin ofsayt tan anlamadiklarini cok iyi biliyorum..!

Bir Kadina ofsayti anlatmanin bir yolunu yazmaya calisacagim... Belki birileri anlar ve futbol sohbetleri hoslarina gitmeye baslar.

----------------------------------------------------

Ucuzluktaki super cantayi almak icin Mango ya girdiniz.
Sadece bir tane kalmis, o da kasanin (kale) hemen yaninda.
Ama bu cantanin tek taliplisi siz degilsiniz!
Çantayi gözune kestiren diger bir musteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yaninizda bitiveriyor.
Ikiniz de durumun farkindasiniz ve hizla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz.
Tam o esnada; biraz önce bluz aldiginiz Zara da ödemeyi yaptiktan hemen sonra calan cebinizi cevaplamak icin cuzdaninizi cantaniza koymadan arkadasiniza verdiginizi ve onda unuttugunuzu fark ediyorsunuz.
Bir yandan kasaya dogru kosarken diger yandan da elinizi havaya kaldirarak arkanizda kalan arkadasinizdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.
Öyle bir durumdasiniz ki, rakibinizin gerisinde kalirsaniz kasaya daha uzak kalacaginiz icin avantajinizi kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezsiniz arkadasinizdan uzak kaliyorsunuz ve arkadasiniz da o kalabalikta size cuzdaninizi firlatamiyor, hersey bir an meselesi.
Bu durumda yapmaniz gereken rakibinizin arkasina gecip cuzdani (topu) almaniz ve cuzdani ele gecirdikten sonra rakibinizi gecmeye calismaniz.
Iste ofsayt bu.

Top sana atildigi anda kaleye rakibinden daha yakin olamazsin.

Pasha29 dan herkese sevgiler saygilar ve bol muhabbetli gunler...!!

XxShekerXxJocuKXx

XxShekerXxJocuKXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 01:20:52sohbet oyun linki

BayanLar anLamaz futboLdan  Hic poLimiqe biLe girmeyin Hatta araba biLe park edemiyolar  

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 23:23:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Maç muhabbeti yaparken bize normal gelen şeyler bir bayana sevimsiz görünebilir, yanlış anlşılma olmuştur. Takma kafana olur böyle şeyler.

Pasha29 un söylediği bayanlar ofsayt tan anlamaz lafını destekleyen bir video yükledim, seyret neşen yerine gelecektir:))

https://www.hemenpaylas.com/download/1469691/offside.wmv.html

XxShekerXxJocuKXx

XxShekerXxJocuKXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 23:29:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ueheh
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir