ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 20:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   ...:::Şampiyon Olmadan Şampiyonluk Turu:::...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 01:54:24      ...:::Şampiyon Olmadan Şampiyonluk Turu:::...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben bir Fenerbahçeliyim ama fanatik degilim...Bu yazıyıda yeni okudum ve çok güldüm gerçekten olmuş bir olay

1970-71 sezonu; Ligin son haftasına Galatasaray 40, Fenerbahçe 39 puanla giriyor... Son hafta Galatasaray Ankara da PTT ile karşılaşırken, Fenerbahçe İstanbul da Beşiktaş ile karşılaşıyor... Ankara dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahçe liler Mithat Paşa stadı tribünlerini dolduruyor...

Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hiç bir amacı kalmamış Beşiktaş her şeye rağmen onurluca direniyor Fenerbahçe ye... İlk devre golsüz kapanıyor... Ancak önemli bir sorun var... TRT radyo bağlantısında giderilemeyen bir arıza var... Bir türlü Ankara ile bağlantı kurulamıyor... İkinci devre, maçın 80. dakikasına kadar durum 0-0... Bu dakikada FB li Ogün Altıparmak golü atıyor... Fenerbahçe 1-0 öne geçiyor... Fenerbahçeli idareciler Şeref tribününde golün sevincini yasarken bir haber ulaşıyor kendilerine... Galatasaray Ankara da PTT karsısında 2-0 mağlup... Sevinçten ne yapacaklarını şaşırıyorlar... Başkan Faruk ILGAZ heyecandan yerinde duramıyor, dayanamıyor saha kenarına iniyor... Futbolcularına sesleniyor:

Dayanın... İki dakika kaldı... Galatasaray 2-0 mağlup.... Dayanın çocuklar...

Maç 1-0 sona eriyor... Fenerbahçe şampiyonluğu kutluyor... Tribünlerden atlayan taraftarlar sahaya iniyorlar... Fenerbahçeli oyuncular, Ziya, Nedim, Ogün, Fuat, Serkan omuzlarda... Tribünler Şampiyon...Şampiyon tezahüratları .. Şampiyonluğu kutlamak için soyunma odasına iniyor Fenerbahçeliler... Aradan dakikalar geçtikten sonra TRT hatlarındaki arıza gideriliyor... Ve Ankara dan maç sonucu geliyor... Galatasaray 7-1 galip...

Fenerbahçe soyunma odasında şampiyonluğu kutlayan idareciler ve futbolcularda ölüm sessizliği... Böylece 6 Haziran 1971 tarihi, lig tarihimize Fenerbahçe nin Şampiyon olmadan Şampiyonluk Turu attığı müstesna bir tarih olarak geçiyor...! Fenerbahçe başkanı Faruk Ilgaz ise, sanırım En iyi isletilen kulüp başkanı olarak ayni sayfada kendisine özel bir yer buluyor...

https://chatcity.superonline.com/forumKurallar.asp

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 17:54:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

2005-2006 sezonunda böyle bir şey yaşansaydı olacakları tahmin bile edemiyorum.Herşeye rağmen rekabetın bugüne kadar delmiş olması sevindirici.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir