ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Mayıs 2024, Pazar 15:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   TİNİMİNİ EFSANESİ
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2006 Cmt 11:12:23      TİNİMİNİ EFSANESİsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

llTİNİMİNİ diye bir kız varmış bu kız mini bar acmış okadar tatlı dilli güleryüzlü candanmış ki  gelen kişilere karşı hep aynı güleryüzle karşılar onlara elinden gelen hizmeti yaparmış.önce bir erkek acsa barı yapamaz bir bayan bar işletmeciligi zor iş

barı işletmek derlermiş tini bu lafların altından öyle bir kalkmışki barı gece gündüz doldurmuş ve oraya gelen  kişilere harika saatler yaşatmışve tini ccye şunu ögretmiş sevgi ve saygının oldugu yere herkez gelir ve mutlu olur....TİNİM İYİKİ VARSIN CCDE SENİN GİBİLERE HERZAMAN İHTİYACIMIZ VAR TİNİM GİBİ İNSANLARIN COGALMASI DİLEGİYLEE...

ALEEVVVV

MrWesttt

MrWesttt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2006 Cmt 12:11:45sohbet oyun linki

Evet cicimi cici, tatlımı tatlı sempatik yaşına rağmen sıcacık olgun biricik abişimmmm benim MiniBarın hayırlı uğurlu olsun o sempatikliğinle o minicik kalbinde taşıdığın liderlik vasfınla bizlere bu huzuru ve imkanı sağladığın için sana çok teşekkür ediyoruz canım kardeşim benim.

Aleevvvv in anlattıklarına katılıyorum sağolsun ,oda çok içten seni tarif etmiş.

TİNİM İYİKİ VARSIN,CC DE SENİN GİBİLERE HERZAMAN İHTİYACIMIZ VAR.

Minibar formuna hala yazamadığım için aleevvvv arkadaşımda bu tatlı sözleri buraya taşıyıp bana yazma imkanı verdiği için çok teşekkür ediyorum onada.

Canım Tinim. herşey gönlünce olsun,açmış olduğun bu clup hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Allah seni başımızdan eksik etmesin

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2006 Cmt 14:16:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sizi gerçekten çooo.k seviyorum yaa barı hepimiz açtık bu gemide hepimiz varız ben sadece dümeni aldım kendi halimizde yolumuzda ilerliyoruzz mutluysak hepimizin mutluluğu ki bende bundan sevinç duyuyorum geldiğiniz için ve huzuru sağlayıp böyle bi ortama katkıda bulunduğunuz için..

Aslında benimde içimde korku vardı yapabilirmiyim huzuru sağlayabilirmiyim diye ama gördümki bizim zaten huzurumuz var sizlere teşekkür ediyorumm bunun içinn!!!

harwest abişimmm ve alaff hanımmm (alevvcim) bitanesinizzz kızardım okurkenn

IIByAdamsII

IIByAdamsII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 10:01:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MrWesttt :

Evet cicimi cici, tatlımı tatlı sempatik yaşına rağmen sıcacık olgun biricik abişimmmm benim MiniBarın hayırlı uğurlu olsun o sempatikliğinle o minicik kalbinde taşıdığın liderlik vasfınla bizlere bu huzuru ve imkanı sağladığın için sana çok teşekkür ediyoruz canım kardeşim benim.

Aleevvvv in anlattıklarına katılıyorum sağolsun ,oda çok içten seni tarif etmiş.

TİNİM İYİKİ VARSIN,CC DE SENİN GİBİLERE HERZAMAN İHTİYACIMIZ VAR.

Minibar formuna hala yazamadığım için aleevvvv arkadaşımda bu tatlı sözleri buraya taşıyıp bana yazma imkanı verdiği için çok teşekkür ediyorum onada.

Canım Tinim. herşey gönlünce olsun,açmış olduğun bu clup hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Allah seni başımızdan eksik etmesin

Ekleyecek diyecek başka söz bulamadiğim gibi kankam diyeceğim tek laf ... Seni Seviyoruzzzz  Acmiş bulundugun hayırlı ugurlu olsun Nice Güsell günleree...

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2006 Pzr 18:26:56sohbet oyun linki
Tinoşummmmm Aslım sana bu kelimeler az bile canımsın sen
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir