ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 09:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   İtiraflarınızda Bekliyoruz...
 <<123 45678910111213...17>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 04:44:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

creednet :
yakın bır arkadasımın sevgılısıne asıgım cok kotu demı

Bızım bu taraflarda bu duruma hiç iyi bakmazlar. Yanı fena bı durum bu düştügün. Mumkunse arkadasından azcık uzak dur ve sevgılısındende. Elınden geldıgınce CCye dön sen. Baska yolu kalmamıs senın ıcın.     

QsempatikQveletQ

QsempatikQveletQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 10:18:49sohbet oyun linki
yakın bır arkadasımın sevgılısıne asıgım cok kotu demı

EN İYİ ARKADAŞ DİYE BEN BUNA DERİM:d

KIZ GÜZEL Mİ BARE:)))

aymLee

aymLee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 11:15:31sohbet oyun linki
yaa en yakın arkadasımın cocugunu aldırmasına yardim ettim ve bunu bizden baskası bilmiodu . ya ama simdi düşününce kendimi çok kötü hissediorum. sonucta bi canın yok olması için yol göstermiş gibi oldum ..

QueLquesT

QueLquesT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 12:07:14sohbet oyun linki

aymLee :
yaa en yakın arkadasımın cocugunu aldırmasına yardim ettim ve bunu bizden baskası bilmiodu . ya ama simdi düşününce kendimi çok kötü hissediorum. sonucta bi canın yok olması için yol göstermiş gibi oldum ..

5 Dakikalık ßir Zewk İçin  ßir Yaşamı Feda  €tmek Çok Yazık... O Arkadaşın kendini Nasıl Hissediyordur Acaba Yazık demekten Başka ßişey Demiyorum

GangstaStyla

GangstaStyla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 13:07:53sohbet oyun linki
yazık baba yazıkkkk en yakın ark ın manitasına aşık olmak cok köyu aynı durum bende de vardı köşeye cekildim ben valla

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 09:22:00sohbet oyun linki
aymLee :
Bence arkadasını cocu aldırmaktan vazcecegine yardımcı olmussun  vidanınla basbasasın.

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 09:27:55sohbet oyun linki
yaa bu vıp almayıpta kız niki alıpta kızların özeline giren erkekleri büyük harflerle ve de herkesin içinde ispiyonlamaya ba_yı_lı_yo_rummmmm

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 15:08:26sohbet oyun linki
Yakın Arkadaşının Kız Arkadaşına Aşık Olan Arkadaşa... Kardeş Kalp Doğaldır Bazen Hiç İstemediğin Birine Aşık Olabiliyorsun Yada Aşık Olduğunu Sanıyorsun Aslında O Kızı Görmek İstersin Sürekli Bunu Aşk Olarak Nitelendirirsin.Hayır Bu Aşk Değil Aslında İsmi Konulamayan Başka Bir Duygu. Biz Türkler Duygusal İnsanlarız Kalbimizi Dinleyerek Hareket Ederiz Ve Sürekli Kaybederiz.Oysa ki Burda Yaklaşık 20-25 Yorum Var Ve Hepsi Bu Duygunun Yanlış Olduğu Kanattinde.Yani Aklın Yolu Bir Aklımızı Dinlemeliyiz Acı Çekeceğimizi Bilsekte..Kısmen Acı Yaşarsın Ve Gün Gelir Ne İyi Yapmışım Dersin Gülüp Geçersin...Biz Çılgın Türkler Artık Aklımızın Götürdüğü Yere Gitmeliyiz... :)

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 17:48:37sohbet oyun linki

[yaa bu vıp almayıpta kız niki alıpta kızların özeline giren erkekleri büyük harflerle ve de herkesin içinde ispiyonlamaya ba_yı_lı_yo_rummmmm

puhahah

tinergy84

tinergy84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 18:26:53sohbet oyun linki
arkadasinin sevgilisine asik olmak bence kisinin kendi zayifligindandir uzaklas o ortamdan 3 kisiye birden yazik edersin bence
CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910111213...17>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir