ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 06:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   ...:::Askeri Darbeden Sivil Darbeye-Hayatım Avrupa-2:::...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 02:09:45      ...:::Askeri Darbeden Sivil Darbeye-Hayatım Avrupa-2:::...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yazarı : Erol MANİSALI

15 GÜNDE ÜÇ BASKI YAPAN VE YAKINDA DÖRDÜNCÜ BASKISI KİTAPÇILARDA OLACAK OLAN ORTAK PAZARDAN AB YE "HAYATIM AVRUPA" SERİSİNİN İKİNCİ KİTABI ASKERİ DARBEDEN SİVİL DARBEYE HAYATIM AVRUPA PİYASLARDA!... BU KİTAP DA İLK KİTAP GİBİ ÇOK KONUŞULACAK VE TÜM KÖŞE YAZARLARI YİNE EROL MANİSALI YA CEVAPLARINI YAZACAKLAR… EROL MANİSALI ANILARINI KALEME ALARAK GERÇEKLERİ SÖYLEMEYE DEVAM EDECEK…"Son yılların en ilginç kitaplarından biri şimdi yayında: Erol Manisalı nın Hayatım Avrupa sı. Yalnız konu değil, sunuluş yöntemi açısından da ilginç: Ekonomik bütünleşme kuramları üzerinde çalışan bir akademisyenin nasıl olup da bunu bir ulusal dava saymaya başladığını ve neredeyse bütün yaşamını o konudaki büyük yanlışı düzeltmeye verdiğini gösteren bir kitap. Bir çeşit özgeçmiş öyküsü, ama ülkenin Avrupa Birliği serüveniyle sarmaş dolaş olarak. Olaylarıyla, kişileriyle, belgeleriyle, politika değişiklikleri ve tartışmalarıyla…"Mümtaz Soysal, Cumhuriyet"Türkiye AB ye giremez... Bu konuda en ufak bir kuşkusu olanlar Prof. Dr Erol Manisalı nın Truva Yayınları ndan çıkmış olan son kitabı "Hayatım Avrupa"yı okumalılar... Yapıt, Türkiye Cumhuriyeti nin Avrupa macerasını başından bu yana yaşamış, olayların içinde olan bir uzmanın eseri. AB konusundaki yanlışları, yanılgıları ve yalanları teker teker gözler önüne seriyor Manisalı. Bunlardan biri de... AB nin Türkiye ye davet ettiği, ama Ecevit in bu çağrıyı geri çevirdiği yalanı."Ali Sirmen, Cumhuriyet"Erol Manisalı yıllarca sürüp giden Avrupa bizi almak istedi ama, Ecevit reddetti yalanını Üstünel e tekzip ettiriyordu. Çünkü Erol Manisalı gerçeği biliyordu, hem Emile Noel ile, hem Dışişleri Bakanlığı ndaki dostlarıyla, hem de Brüksel deki yetkililerle görüşmüştü."Hasan Pulur, Milliyet"Truva Yayınları nda, Erol Manisalı nın yeni bir kitabı: Ortak Pazardan AB ye Hayatım Avrupa. Ufuk açıcı bir eser!" Server Tanilli, Cumhuriyet

Yayınevi : Truva Yayınları
Dizisi : Siyaset
Fiyatı : 14. 00.YTL
Basım Yeri / Tarihi : İstanbul / 2006 - Temmuz

https://chatcity.superonline.com/forumKurallar.asp

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir