ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 16:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   DİKKAT!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 15:36:49      DİKKAT!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
10-15 gün önce bazı TV kanallarının anahaber bültenlerine çıkan feci bir olayı size aktarmak istedim.Olay bana yakın ve annemin oturduğu semt olan Çengelköy de oldu.Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister,kimsenin oralı olmadığı teyzeye 23yaşında bir kızımız yardım eder,karşıdan karşıya geçirirken kız aniden bayılır,masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı taksiye atar ve taksiciye:-kızım yolda yürürken fenalaştı,hemen eve götürmem lazım der.Taksiyi ATA2 sitelerine yakın bir yerde durdurur,taksiciden yardım alarak kızı arabadan indirir komşularından yardım alacağını söyleyerek taksiciye gitmesini söyler.Taksici oradan uzaklaştıktan kısa bir süre sonra arabanın içinde telefon çalmaya başlar kendi telefonunun çalmadığını anlayan taksici kısa bir aramadan sonra arka koltuğun altına düşmüş olan telefonu bulur,ısrarla çalan telefonu açar telefonda bir erkek vardır:-bu telefon kızıma ait,eve gelmesi gerekiyordu ama hala gelmedi siz kimsiniz diye sorar,telefonu açan taksici kendini tanıtır ve kızınızı annesiyle falanca adrese bıraktım der baba hayır annesi yanımda bulunduğun yeri söyle beni kızımı bıraktığın adrese götüreceksin der ve polise haber verir,polisler baba ve taksici kızı arar ama ne o adreste öyle bir teyze vardır nede kız ortadadır.Ertesi günü kız Çengelköy de MAXİ alışveriş merkezinin önündeki bir çöp konteynerının içinde ölü bulunur,tüm organları alınmıştır,otopsi raporuna göre kıza iğne yapılmış ve bayılması sağlanmış,aile feryat figan tüm çengelköy ayağa kalkmış durumda..Allah ailesine sabır versin.Lütfen daha dikkatli olalım,gün geçtikçe böyle olaylar çoğalmakta ve biz neyin nerden geleceğini bilmez halde şans eseri yaşıyoruz.........

CcScReaMcC

CcScReaMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 15:59:18sohbet oyun linki

iLginç DoğRusu ama PayLaşım için TeşeKKürLer.  

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 16:00:05sohbet oyun linki

Değerli miniseytan;

Bu hassas konuyu tekrar gündeme taşıdığın için teşekkür ederim,daha önce değişik içeriklerle gündeme gelmiş bu konu,değişik olaylarla,son derece kötü ve içler acısı halde karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Lütfen dikkatli olalım.Yaşanan bu olay,insanlarımızın duygusallığını ve iyi niyetini suistimalin ayrı bir örneğidir.

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 23:46:42sohbet oyun linki
insanlıktan çıkmış biri veya birileri bunu yapabilir ancak...ya bunlara insanda denemez Allah belalarını versin....

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 23:52:46sohbet oyun linki

Okuyunca tüylerim Diken Diken oldu..

İnsanlar para kazanmak ister dogal olarak.

İşte bundan Sonrasi karakteri Belirler. Nasıl kazanacgınız.

Biri dilencilik yapmaz Limon satar ev geçindirir.

Biri uyusturucu satar..

Biri İnşaatlarda Çalısır para kazanır.

Biride Organ Mafialıgı yapar. Bu adamın Cocukları yokmu acaba ?

Bu adam cocuklarına haram yedirdiğin farkında değiLmi acaba?

Dünya terazi gibidir . Elbet acısı bir yerden cıkar..

FF045

FF045 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 08:51:38sohbet oyun linki
Aman be minişeytan sabah sabah içim karardı bunu okuyunca,ama gercekten cok dikkat etmemiz gereken 1 zamanda ve ülkede yaşıyoruz.MİNİ nin dediği gibi !!!DİKKAT!!! arkadaslar.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 11:48:56sohbet oyun linki
Daha önce bu konuyla ilgili bir başlık açmıştım https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=7175bir göz atın umarım bu haberde asılsızdır.Tabi her zaman dikkatli olmak lazım hayatta karşımıza ne çıkacağı belli olmaz.Sevgilerimle

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 12:30:03sohbet oyun linki

Artık ulkemız bır bataga saplanıyor demıyecegım.Cunku bır bataklıga donustu.Bakınsanıza ınsanlar 2 kurus para ıcın bır genc kızın hayatına kıyabılıyor.Ya gerıde bıraktıkları yaslı aılesı ne olacak?ya o genc kızın hayallerı?Bunların cevabını kım verecek bızlere...

Gunumuzde yardım yaptıgımız ınsanları bıle secer olduk.Bunun nedenı nedır?Tabıkı de bızler degıl.Kendı ıhtıyacları ıcın toplumu yardımdan uzaklastırabılecek kadar gaddar,pislik ve ıgrenc olan ınsanların sucu..

Bize dusen etrafımız da kı ınsanları bılınclendırmek.Ve artık onune gecemedıgımız bu durum a karsı tedbırlı dawranmak..

Olay gercektir, ya da asılsız bır dedıkodudur bu hıc onemlı degıl.Bu ve bunun gıbı pek cok olay gerceklesmekte...Ben kendı dusuncelerımı sızlerle paylastım.Amacım guzel sozcuklerle gozlerınızı boyamak degıl.Az da olsa bu ıgrenclık karsısında toplum bılıncını saglamak...

Saygılar...WaaLLaaCe

NOT:Miniseytan bu konuyu gormemızı sagladıgın ıcın mınnettarım...

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 13:05:54sohbet oyun linki
Minişim tüylerim diken diken oldu Allah ailesine sabır versin artık insanlara güven kalmadı !!! Biz nasıl bir dünyada yaşıyoruz yaaaa

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2006 Pzr 09:17:50sohbet oyun linki

00me00 :
insanlıktan çıkmış biri veya birileri bunu yapabilir ancak...ya bunlara insanda denemez Allah belalarını versin....

Roen  "Allah belanı versin" cümlesini kullandığım için  1440 dk ban aldım ve mesajım silindi... Forum içersinde " Allah belanı versin " cümlesini kimler söylerse, kime söylerse ban almıyor ve mesajı silinmiyor.. ?  

"Allah belanı versin" cümlesini yazmak mı ceza sebebi.. Yoksa sadece sana söylemek mi ceza sebebi  ?

Gülüyorum adalet anlayışınıza.. 

Ana avrat küfür edene 60 dk ceza.. Allah belanı versin diyene 1440 dk ..

Ben yine söylüyorum.. Elindeki yetkiyi haksız yere kullananların, iki yüzlülerin, adaletsizlersin ve bunlara göz yumanların Allah belasını versin..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir