ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 15:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Allah Baba Denilir mi?
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

whoman21

whoman21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2010 Cum 07:58:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

dadas kizi bu guzel konuya degindigin icin tesekkurler ben cok gorudum allah baba diyen insanlari malesef .. soyledigin gibi baba demek en buyuk sirklerden biridir .1) ararac arkadas sen ole bi sole missin ki seni de goren ilahiyat mezunu sanar ama malesef yanlis bilgilenmissin yada bence kendi yorumun 2) islam dini hic bi zaman yoruma acik bi din degildir kurallari kanunlari yuce yaradan belirlemistir onlarda alenana kuran i kerimde belirtilmistir inen ayetler hakkinda yorum yapmak degil onlara itaat etmek duser neden bole diye sorgulayamazsiniz unutmayin ki dinimizi kabullenmek herseyine boyun egmektir 3)ararac yuce yaratanin 99 ismi serifini aklina getirmissin ne guzel ne mutlu sana aklina gelmis ama birde o mubarek isimlerin anlamlarini okursan ogrenirsen senin icin daha hayirli olucaktir bu yuce yaratana allah baba denilir kelimesininde yanlis bi dusunce oldugunu anlarsin guzel kardesim (YUCE RABBIM TUM INSANLIGA HIDAYET NASIP ETSIN) ALLAH (c.c.) a baba demek en buyuk sirklerin basinda gelir bu kisiyi dinden atilmasina yeter de artar bile lutfen dinimizi ii ogreniniz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2010 Cum 19:44:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·HoKKaBaZ· :

"Allah Baba" tabirini çocuklar kullanıyor ülkemizde. Yetişkin  insalarda ben bu tabiri kullanana rastlamadım. Rastlayan varsa gerçekten merak ediyorum bunu doğrusu. Çocuklara dini sevimli göstermek için kullanılıyor bu ülkemizde. Çocuklara islam dinini katı kurallarla anlatırsanız onları soğutursunuz, korkutursunuz çünkü. O küçük meleklere dini en güzel şekilde sevdirmek önemlidir. O yüzden küçük çocukların bu tabiri kullanmasında art niyet aramak sakıncalı olduğu kadar tehlikelidir. Daha ufacık bir çocuğa şirk koşuyorsun dersen, o bunun ne olduğunu bile bilmeyecektir zaten. Dolayısıyla o ufaklığın günaha girmesini beklemek saçmalıktan başka bir şey değildir.

Ülkemizdeki yetişkinler zaten bu tabiri kullanmadığından böyle bir tartışmayı onlar açısından yorumlama gereği duymuyorum.

Hristiyanların inancına gelince; bizim dinimiz son hak din olduğundan en geçerli olandır. Ve onlarda böyle bir tabir var. Bu son derece yanlış, mantığa aykırı zaten. Baba-oğul ilişkisini biyolojik olarak düşünmek bile o kadar saçma ki.

Son bir bilgi daha eklemek istiyorum. Evren üzerine gönderilmiş bütün dinlerin tek bir adı vardır, o da islam`dır. Fakat bunlar zamanla değiştiğinden sadece en son hak dinin adı islam olarak kalmıştır. İslam; barış, mutluluk, saadet, huzur dahil olmak üzere bütün güzellikleri kapsayan geniş anlamlı bir kelimedir.

Her kelimesini onaylıyorum

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir