ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 17:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Galatasaray
forum sohbet oyun basliklari
   Heinz in Bileti Kesildi!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Sinnerr

Sinnerr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2006 Çar 12:34:06      Heinz in Bileti Kesildi!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sarı-kırmızılı yönetim, geçen sezon beklediği verimi alamadığı ve hiç talibi çıkmayan Heinz ı serbest bırakıyor. Aslan, böylece 1 milyon Euro kâr edecek

Turkcell Süper Ligi nin son şampiyonu G.Saray da transfer politikası açısından neredeyse geçen sezonun aynısı yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon başı Kily Gonzales, Van Der Meyde, Robert Pires transfer haberleri ile medyanın gündemine oturan sarı-kırmızılılar, istenmeyen Saidou ile yoluna devam etme kararı almıştı. Bu sezon da Real Madridli Gravesen, Chelseali Maniche ve B.Münihli Ze Roberto gibi yıldızlar derken, hiçbir yabancının alınamaması taraftarları iyiden iyiye endişelendiriyor

Kontenjan ikiye çıkıyor
Daha önce kadrosuna kattığı oyunculara verdiği yüksek ödemelerden kurtulmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, uzun süredir gözden çıkardığı ancak, müşteri bulamadığı Marek Heinz ı da serbest bırakma kararı aldı. Çek futbolcuyu bedelsiz olarak serbest bırakmayı düşünen sarı-kırmızılı yönetim, Heinz e sözleşmesi gereği ödenmesi gereken yıllık 1 milyon Euro dan da kurtulacak. G.Saray yönetimi, zararın neresinden dönülse kârdır prensibi ile hareket ederek, Çek futbolcuyu serbest bırakacak ve böylece Saidou nun gitmesiyle boşalan yabancı kontenjanı ikiye çıkarılacak

İlk hedef Muntari
Geçen sezon teknik direktör Eric Gerets in Ben istemedim dediği Heinz a zaten sıcak bakmayan yönetim bu yolla Belçikalı teknik adamın da gönlünü almış olacak. Yüksek maliyetleri sebebiyle Gravesen ve Maniche den vazgeçen sarı-kırmızılıların ilgilendikleri oyuncuların ise Udineseli Muntari, Lazio dan Gaby, Young Boys dan Yao ve Nürnberg den Ian Polak olduğu öğrenilirken, bu isimlerden en az 2 tanesinin birkaç hafta içinde Türkiye ye getirileceği bildirildi.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir