ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 11:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   Beşiktaş İle İlgili Güncel haberler
 <<1 234567891011...51>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 17:42:11      Beşiktaş İle İlgili Güncel haberlersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar Beşiktaş İle İlgili haberleri ve yorumlarınızı buraya yazabilrisiniz.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 17:47:23sohbet oyun linki

"GÖLGEM HEP BEŞİKTAŞ TA OLACAK"
Beşiktaş ın eski futbolcusu Pascal Nouma, yıllar sonra tekrar BJK İnönü Stadı na çıkarak eski günleri tekrar yaşadığına hala inanamadığını söyledi.. İşte Nouma nın açıklamaları..

Tayfur Havutçu nun jübilesinde oynanan gösteri maçında eski takım arkadaşlarıyla birlikte tekrar siyah-beyazlı formayı giyen ve karşılaşmanın tek golünü atan Fransız futbolcu, hayatının en güzel günlerinden birini yaşadığını ifade etti.

İHA ya açıklamalarda bulunan Nouma, "İnönü Stadı na 3 yıl aradan sonra tekrar çıkmak inanılmaz bir şeydi. Bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim. Eski günleri tekrar yaşamak, çok güzel bir duygu" dedi.

İçindeki Beşiktaş aşkının hiç bitmeyeceğini kaydeden Fransız futbolcu, "Beşiktaş tan ayrıldım ama benim ruhum burada. Gölgem, sonsuza kadar burada olacak. Beşiktaş ile ilgili haberleri çok fazla takip etmiyorum. Çünkü, ben olmadığım için Beşiktaş ile ilgili haberleri okurken, inciniyorum, üzülüyorum. Ara sıra eski takım arkadaşım Bayram Bektaş tan bilgiler alıyorum. Kulübümü, taraftarları çok seviyorum. Özellikle de Çarşı Grubu her zaman kalbimde. Beşiktaş a geldiğim ilk günden itibaren onlar beni sevdi. Ben de onları çok sevdim. Herşey çok iyi gitti. Futbolcular olarak biz bir kere transfer oluruz. Aynı takıma, belki 2. kez transfer şansı bulunuz ama sonuçta gelip geçiciyiz. Futbolcuların yeri herzaman dolar. Birisi gider, başkası gelir" diyerek kendi yerinin de dolacağını ifade etti.

Beşiktaş ın eski futbolcuları Sergen Yalçın, Ahmet Dursun, Tamer Tuna ve Ahmet Yıldırım ın Etimesgut Şekerspor a gitmesiyle ilgili olarak da Nouma, "2. Lig e gitmek onların kararı. Arkadaşlık için futbol oynayıp, o takımı önce Lig A ya sonra da Süper Lig e çıkarabilirlerse ne mutlu onlara. Çünkü, o şehir ve kulüp onlardan çok şey bekliyor" dedi.

Pascal Nouma, vatandaşı Zinedine Zidane ın Dünya Kupası finalinde Materazzi ye kafa atmasını da, "Sonuçta o da bir insan. Herkesin kendisini ifade etme şekli vardır. O da öyle yaptı. Kendine göre haklı veya haksız. Ne olursa olsun, yaptığı hareket onun dünyanın en iyi futbolcusu olmasını engellemez" şeklinde konuştu.

81BEni7biTirDi81

81BEni7biTirDi81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 05:41:28sohbet oyun linki

PASCAL NOUMA YA İTHAFEN

ben seni hiç sewmedim ki
gözlerini
sewdim kızdığında parmağındaki bantları sewdim
ben seni hiç sewmedim
ki
kramponlarının bağını sewdim
bağladığında ve vidalarını çime bastığında
ben seni hiç sewmedim ki..
sewincini sewdim golden sonra
elini şortuna sokmanı sewdim

ben seni hiç sewmedim ki..
el hareketlerini sewdim objektiflere ve agrasifliğini sewdim her seferinde
ben seni hiç sewmedim ki...
21 i sewdim sırtında ahmet dursunu sewdim sarıldığında
ağları sewdim hawalandırdığında topları sewdim abandığında
magazin dergilerini sewdim çıktığında ve mankenlerle dedikodunu sewdim
ben seni hiç sewmedim ki
ezik fenerlileri sewdim gol attığında aziz yıldırımın yüzünü sewdim
taferel i sewdim kaburgasını kırdığında
kapalı tribünü sewdim pascal die bağırdığında
siyahla beyazı sewdim
ben seni hiç sewmedim ki
serdar tatlıyı sewdim zenci dediğinde
ben seni hiç sewmedim ki
siyahı sewdim senin teninde ,
tribüne çağarmayı sewdim seni adına şiir yazmayı sewdim...

BEN SENİ HİÇ SEWMEDİMKİ...

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 00:00:01sohbet oyun linki

Beşiktaş, Nancy e mağlup..
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, Fransa 1. Ligi takımlarından Nancy ile karşılaştı.. Siyan beyazlılar yakaladığı gol pozisyonlarını değerlendiremezken, Diaz ın tek sayısı maçın skorunu ilan etti..

Beşiktaş, Almanya kampındaki ilk hazırlık maçında Fransa temsilcisi Nancy e 1-0 mağlup oldu.

Colmar Stadında oynanan karşılaşmaya, siyah beyazlı ekip, Runje, İbrahim Toraman, Gökhan Zan, Koray Avcı, Baki Mercimek, Kleberson, Fahri Tatan, İbrahim Akın, Delgado, Bobo ve Nobre ilk 11 iyle çıktı.

Colmar Stadı nda oynanan karşılaşmanın tek golü 43. dakikada Kim Diaz dan geldi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 17:50:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NOBRE GÖZÜNÜ FENER E DİKTİ !..
Beşiktaş ın Brezilyalı golcüsü Marcio Nobre, kariyerinde yeni ve çok önemli bir sayfanın açıldığını, siyah beyazlı takımda her şeye yeniden başladığını belirtti ve ekledi: "Gerçek bir Beşiktaşlı olmak için Fenerbahçe ye gol atmam gerektiğinin farkındayım"..

Marcio Nobre nin Beşiktaş ın resmi internet sitesindeki açıklamları şöyle:

Beşiktaş’ta Her Şeye Yeniden Başlıyorum”
Beşiktaş’ı çok büyük bir kulüp olduğu için tercih ettim. Beşiktaş yöneticileri, görüşmelerimiz sırasında bana çok iyi ve profesyonelce yaklaştılar ve bu beni çok etkiledi. Onlar ilk etapta önemli olanın benim kişiliğim ve oynadığım futbol olduğunu bana aktardılar. Ben de bu davranışların da etkisiyle Beşiktaş’a evet demekte zorluk yaşamadım. Artık benim kariyerimde yeni ve çok önemli bir sayfa açıldı. Ben Beşiktaş’ta her şeye yeniden başlıyorum. Çok çalışarak bana güvenenlerin bu inancını boşa çıkartmamaya çalışacağım.

“60’a Yakın Gol Attım”
Türkiye’deki kariyerim süresince çok başarılı olduğuma inanıyorum. Tam hatırlamıyorum ama 2,5 sene içerisinde 60’a yakın resmi gol attım.

“Yakın Zamanda Her Açıdan Üst Seviyede Olacağız”
Takımımız gün geçtikçe çok daha iyiye gidiyor. Üst düzeyde bir kaynaşma var ve büyük bir hızla da devam ediyor. Ben inanıyorum ki, yakın bir zamanda her açıdan üst seviyede bir ekip olacağız.

“Çok Yol Katettik”
Çalışmalara başladığımız günden bugüne çok yol katettiğimizi açık bir şekilde görüyorum. İlk maç olan Le Mans karşılaşması ile Nancy ile oynadığımız maç arasında büyük farklar ve gelişim var. Her iki maçı da izleyenler bu gelişmeyi açıkça göreceklerdir. Nancy maçındaki skor kimseyi aldatmasın, baştan sona kadar oyunun bütün hakimiyeti bizdeydi ve tempoyu biz istediğimiz gibi ayarladık. Çok pozisyona girmemize rağmen ben dahil bunları gole çeviremedik. Her açıdan hızla bir ekip olmanın gereklerini yerine getirdiğimize ve Galatasaray ile oynayacağımız Süper Kupa maçına kadar da tam anlamıyla hazır olacağımıza inanıyorum. Süper Kupa bizim için çok önemli bir başlangıç. Her maça olduğu gibi bu maça da kazanmak için çıkacağız.

“Başarı Kaçınılmaz”
Çok kaliteli oyunculardan kurulu derin bir kadroya sahibiz. Bu kadro yapısında kimin forma giyeceği çok da önemli değil. Çünkü kim forma giyerse giysin bu birliktelik ve arkadaşlık olduğu sürece başarının da kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.

“Süper Lig’in En Büyük Favorisiyiz”
Çok çekişmeli bir lig olacak. Biz iyi bir grup ve iyi bir takımız. Şunu herkes bilsin ki, Süper Lig’in en büyük favorisi biziz.

“Egoist Değilim; Takımımın Başarısı Önemli”
Saha içerisinde kesinlikle egoist bir oyuncu değilim. Öyle olsam tabii ki her sene 25-30 gol atmak isterim. Ama benim inanışımda takımımın başarısı hep daha önce gelir. Takımımız’ın şampiyon olmaması durumunda atacağım 30 golün gerçekten benim için hiçbir anlamı yok. Yeter ki Beşiktaş başarılı ve şampiyon olsun. Benim gerçekten atacağım gollerin sayısının hiçbir önemi yok. İyi bir profesyonel olarak yüzde yüzle oynayarak elimden gelen her şeyi takımım için sahaya koyacağım. Tabii ki benim de kişisel hedeflerim var. Ama her zaman olduğu gibi yine bu bende saklı kalsın. Lig başlayınca herkes beni sahada görecek. Aslında ben sahada konuşmayı her şeye tercih ederim. Çünkü benim işim orası.

“Gerçek bir Beşiktaşlı Olmak İçin...”
Gerçek bir Beşiktaşlı olmak için Fenerbahçe’ye gol atmam gerektiğinin farkındayım. Oynadığım mevikiyi de dikkate alırsak bu benim zaten yaptığım en iyi iş. Ben gol atarak yaşayan bir futbolcuyum.

“Taraftarlarımıza Çok Büyük İş Düşüyor”
Sezona 3 kulvarda yarışarak başlayacağız. Bunların hepsinde de kafaya oynama istek ve arzusu içerisindeyiz. Bunu başarabilecek güce de sahibiz. Ama bu tip hedeflere adım adım koşmak en iyisidir. Örneğin, UEFA Kupası’nda ilk önce elemeyi geçerek gruba kalmak hedefindeyiz. Sonra daha ileri hareket etmeliyiz. UEFA Kupası’nda başarılı olmanın yolu kendi evimizdeki maçları kazanmaktan geçiyor. Burada biz futbolcuların yanı sıra taraftarlarımıza da çok büyük iş düşüyor. Bize verecekleri destekle bizim için çok özel olan BJK İnönü Stadı’nı rakipler için kaynayan bir kazana çevirmeleri lazım. Benim üstüne basa basa söylemek istediğim şey, ben daha önceden de bu seyircinin karşısında oynadığım için ne kadar etkili bir taraftara sahip olduğumuzu çok iyi biliyorum. Ve şunu söylemeliyim ki, bizim her zaman yanımızda olmaları ve sonuna kadar desteklerini hissettirmeleri başarılı olabilmemiz açısından çok önemli.

“Taraftarlarımız Beni Bağırlarına Bastı”
İlk kez Shakthar maçında BJK İnönü Stadı’nda Beşiktaş taraftarının karşısına çıktım ve çok mutlu oldum. Rakip bir takımdan transfer olmama rağmen beni çok iyi karşılayıp, adeta bağırlarına bastılar. Bana verdikleri bu desteğe ben de sahada oynayacağım iyi futbol ve atacağım gollerle en iyi şekilde teşekkür edeceğim.

“Tigana ile İlişkilerimiz Çok İyi”
Jean Tigana, çok profesyonel ve marka bir isim. Biz futbolculara çok arkadaşça yaklaşıyor ve futbolcunun dilinden çok iyi anlıyor. Takım içerisindeki oyuncuları nasıl kazanacağını ve nasıl motive ederek bizlerden en üst seviyede verim alacağını çok iyi biliyor. Biz futbolcular da kendisini çok seviyoruz. Aramızda çok iyi bir teknik adam-futbolcu ilişkisi var.

“Orta Sahadan Beslenmeye İhtiyacım Var”
Her forvet oyuncusu gibi tabii ki benim de pasa ihtiyacım var. Özellikle benim gibi 18 içi ve civarında oynamayı seven oyuncuların doğal olarak orta sahadan daha çok beslenmeye ihtiyacı var. Ama kısa bir süre olmasına rağmen Tigana’nın bu konularda çok değişik alternatifleri ve taktikleri olduğunu gördüm. Yani bu konuda herhangi bir problem yaşayacağımı düşünmüyorum.

“Kaybetmeyi Sevmem”
Aklınıza gelebilecek en ufak oyunda bile kaybetmeyi sevmem. Ben sahada son nefesime kadar kazanmak için her şeyimi veririm. Yeter ki taraftarlarımız hep bizim arkamızda olsun.

“Beşiktaş’a Transferim Kendi Tercihim”
Kleberson’u 2001 yılından beri tanıyorum. Brezilya’da kendisi ile karşılıklı olarak çok oynama fırsatı buldum. İstanbul’a geldikten sonra da ailecek görüşüyoruz ve çok iyi bir arkadaşlığımız var. Ama şunu üstüne basa basa söylüyorum ki, Beşiktaş’ı seçmemde kimsenin baskısı ya da telkini olmadı. Bu tamamıyla kendi tercihimdi. 2,5 senedir Türkiye’deyim ve artık bu ülkeyi deyim yerindeyse çok iyi tanıyorum ve Beşiktaş’a gelerek de en doğru kararı verdiğime inanıyorum.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 16:53:04sohbet oyun linki

Beşiktaş Sochaux karşısında..
Yeni sezon hazırlık kampını Almanya nın Freiburg kentinde sürdüren Beşiktaş, sezon öncesi son hazırlık maçını bugün Fransa nın Sochaux takımı ile yapacak..

Beşiktaş ın kaldığı Freiburg a 60 km. mesafedeki Fransa nın Mulhouse kentinde oynanacak karşılaşma TSİ 20.00 da başlayacak.

Siyah-beyazlılar, Sochaux maçıyla Almanya kampının ilk etabını da tamamlamış olacak. 30 Temmuz da Almanya nın Frankfurt kentinde Galatasaray ile Süper Kupa maçı oynayacak olan Beşiktaş, yarın Freiburg dan karayolu ile bu kente hareket edecek.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 18:15:50sohbet oyun linki

GELECEĞİN BEŞİKTAŞ I !..
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, amaçlarını, teknik direktör Jean Tigana yönetimindeki takımlarını istikrar abidesi haline getirmek, uzun süreli başarının sahibi olmalarını sağlamak şeklinde belirlediklerini söyledi.

Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi nin ağustos sayında yer alan yazısında, 2006-2007 sezonunun yeni heyecanlar, yeni umutlarla başladığını belirterek,
Büyük hedeflerimizin olduğu bu sezonda, tüm takımlara başarılar dilerken, mücadelenin fair-play çizgisinden hiç ayrılmamasını, en önemlisi hak edenin kazandığı bir sezon yaşanmasını temenni ediyorum dedi.

Bu yılın kadrosunu oluştururken radikal kararlar aldıklarını kaydeden başkan Demirören, şunları kaydetti:
Günü kurtarma amacında olmadık, sadece bugünün değil, geleceğin Beşiktaş ını oluşturduk. Bu doğrultuda genç, başarıya susamış, Beşiktaş ruhunu benimseyecek, formamızın hakkını verecek oyuncuları takımımıza kazandırdık. Amacımız, teknik direktörümüz Tigana nın yönetimindeki takımımızı istikrar abidesi haline getirmek, uzun süreli başarının sahibi olmalarını sağlamaktır. Bu yeni, genç ve inançlı kadronun Galatasaray ı yenerek Süper Kupa yı Beşiktaş ımıza kazandırmasını, 2006-2007 sezonunda elde edeceğimiz başarıların ilki olarak görüyorum.

Beşiktaş camiasına da seslenen Yıldırım Demirören, Bu yeni, genç ve inançlı takım sizlerin desteğiyle, sizlerin sevgisiyle hedeflerimize ulaşacaktır. Uzun soluklu lig ve Avrupa maratonunda iyi günlerde de kötü günlerde hep birlikte, elele, omuz omuza durmayı bilmeliyiz. Her zaman ifade ettiğim gibi Beşiktaş birlik beraberlik içinde olduğu sürece karşısında durabilecek rakibi yoktur. Beşiktaşlı olmayı bir hayat felsefesi olarak kabul eden büyük taraftarımızdan, bu yıl da kombine kartlarını almalarını, lisanslı ürünlerimize sahip çıkmalarını, BJK İnönü Stadı nın tribünlerini ailece doldurmalarını bekliyorum şeklinde konuştu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 22:30:23sohbet oyun linki

BEŞİKTAŞ IN GÖRÜNTÜSÜ KARARDI !
Yeni sezona iyi futbol ve Süper Kupa ile başlayan Beşiktaş, Vestel Manisaspor deplasmanında aradığını bulamadı.. Rakibi karşısında etkisiz bir oyun sergileyen siyah beyazlılar, zorlu karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrılarak, ilk haftayı puansız kapadı..

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 22:55:15sohbet oyun linki
Yensen de, yenılsen de yanındayız KARA KARTALIM.

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 05:05:08sohbet oyun linki

Beşiktaş a deplasman hüsran oldu
Beşiktaş ilk maçında deplasmanda V. Manisaspor ile karşılaştı. Maç ev sahibi takımın 1-0 lık üstünlüğüyle sona erdi. V.Manisaspor a galibiyeti getiren gölü 28. dakikada Meduna attı.

Lige son 2 sezondur beraberlikle başlayan Beşiktaş, açılış maçında puan kaybetti. Yeni Manisalı futbolseverler, maça büyük ilgi gösterdiler. 19 Mayıs Stadı tıklım tıklım dolarken birçok Beşiktaşlı taraftar da stada giremedi.

Karşılaşma öncesinde stat hoparlöründen küfürlü tezahüratlara ağır cezalar verileceğine ilişkin uyarı anonsu yapıldı. Siyah-beyazlı taraftarlar İsrail aleyhine slogan attı.

Beşiktaş ta sakat olan Delgado, Ali Güneş ve Serdar Özkan Manisa ya getirilmedi. Arjantinli Delgado nun yerine de teknik direktör Jean Tigana Antalyaspor dan transfer edilen genç Burak a ilk 11 de şans tanıdı.

Yeni transferlerle güçlendirdiği kadrosuyla bu kez sezona galibiyetle başlamak isteyen Beşiktaş, konuk olduğu Vestel Manisaspor a 1-0 yenildi. Karşılaşmanın tek golü Meduna dan geldi.

28. dakikada sağdan yapılan ortayı çok güzel kontrol eden Meduna, kaleci Runje nin yanından topu ağlarla buluşturdu:   1-0

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...51>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir