ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 19:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Sabıkalı listesini antipatikleştirelim :P
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 23:02:55      Sabıkalı listesini antipatikleştirelim :Psohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC de çözümlenmesi gereken en ciddi sorunlardan birisi de küfür.Sabıkalılar listesi buna engel olmak için yapılmış olmasına rağmen bir çok arkadaşımıza sempatik geliyor.(Ne de olsa reklamın iyisi kötüsü olmaz).Listeye girmek için adeta yarışıyorlar.Ben diyorum ki: Sabıkalı listesine giren arkadaşlar en az 15 gün banlansınlar en azından VİP üyeler daha dikkatli olur kesin çözüm olmasada azalmış olur.

Birde CC ye darağacı kurulsun Sabıkalıları cümle aleme ibret sallandıralım ve karşısına sürekli nasihat veren bir kaç bot koyup günlerce küfrün kötülüğü anlatılsın.(malum insanımızın en nefret ettiği şeylerdendir nasihat dinlemek)

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 23:16:05sohbet oyun linki
Olaya hiç bu açıdan bakmamıstım. Olumlu ve guzel bi düşünce. Hele şu nasihat veren bot olayı gercekten ilginç. Yanı sureklı yanında küfür kötü birsey dıyen bır kısı olması cıdden rahatsız edıcı olacaktır. Fıkrıne sonuna kadar katılıyorum Caterpie UP

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 00:33:58sohbet oyun linki

bence simdiki sistem ii.... yani birinciye giren cesa alio bi ayligina.. Yada kaldirsinlar $u listeyi burda kufurbas arkadaslar  tusubashanin dedii gibi kendileri ile yarisiolar:)

doktork

doktork resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 00:35:04sohbet oyun linki
berna sana katılıyorum böyle bi uygulama kesinlikle ii olur hatta daha da yaratıcı çözümler bulunmakı bunu engellemek için...

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 00:37:04sohbet oyun linki
Sempatikvelet eğer bu şekıl boş konusursan cıdden bı yere varamayız senınlen. Azcık yaşının gerektırdıgı ozellıklere sahıp olmayı dene bence. Yanı senın yasında cocuklar daha sevecen daha şeker falan olmalı. Ne bu asabıyet. Bız sana kardeş gozuylen baktıkca sen kendını ayrı bı yere koydun ınsanları karsına aldın. Duygu abla dedıgın ınsanında herseyden haberı var yok degıl. Onu savunmak sana kalmadı sonucta oda kendısını savuncak yaşta ve yeterlılıkte. Sen kendı ısıne bak hatta sen degıl herkes kendı ısıne baksın acıkcası. Bırak kımın hakkında konusuluyorsa o gelsın yazsın cevabını. Unutmakı işgüzarı sevmezler

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 00:53:45sohbet oyun linki
velet bu başlığı açmamdaki amaç rahatsız olduğum bu konuya çözüm bulunması ve benim gibi düşünen arkadaşlarla fikir alış verişi yapmaktı.Kişisel sorunları tartışmak değil.Sanırım sabıkalılara giremedin burdan reklamını yapmaya çalışıyorsunBir sonraki cevabın umarım sorun çözmeye yönelik ve yaratıcı olur.

kubaal

kubaal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 01:10:51sohbet oyun linki
Bence En güzel sey ban alanın ıp numarası da banlanıcak bir daha giremiyecek buda tabe cc nin isine gelmez buda ayrı bir konu olur ( işine gelmez dedigim wıplere gecerlidir ) sonucta onlar sayesinde ayakta duruyor onlarda olmasa ben hala neden yatmadım ki berna bizler ne desekte ne fikirler üretsekte böyle gelir böyle gider log almaya dewam en iyisi bu
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir