ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 13:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   YURDUM İNSANINDAN TRAJİ KOMİK HABERLER...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 06:01:10      YURDUM İNSANINDAN TRAJİ KOMİK HABERLER...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

-FANATİK TARAFTAR-
Rizeli Sinan Alkan, imzasını Şampiyon Fener yazarak atıyor. Alkan, En büyük korkum, ehliyetimin Galatasaraylı bir trafik polisi tarafından kontrol edilmesi. Böyle bir durumda memurun bana fazla ceza yazacağı endişesini taşıyorum. Ancak bugüne kadar böyle bir durumla karşılaşmadım diyor

-YEŞİLİ SEV, ASFALTA ÇIKMA!-
Şanlıurfa nın Suruç İlçesi nde koyun sürüsünü karayolundan geçiren çobana, Trafiği tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle 83 milyon lira para cezası kesildi. Çoban şaşkın!

-YIKILMADIM, AYAKTAYIM-
Osmaniye nin Düziçi Beldesi nde kasaplık yapan Erdal Bilir, dükkanını soyan hırsızı cama astığı yazıyla protesto etti. Bilir yazısında dükkanını soyanlara şöyle seslendi: Ey kibar hırsız, sana ve senin gibi kanı bozuk ******** insan, benim malımda ortaklığın mı var da 25 kilogram et, elektronik terazim, yazar kasamı alıyorsun da peco (peugeot) motoru almadın. Onun için kızdım. (Hırsıza, beylerin bile borcu var) derler ya senin hakkın 9 milimlik bir mermisin. Bekliyorum. Yıkılmadım, ayaktayım.

-BİR ÇÖP EV DAHA...-
Kırıkkale nin Tepebaşı Mahallesi nde iki katlı evden, 3 kamyon çöp çıktı

-SAĞLAM ÇÖZÜM-
Zonguldak ın Çaycuma İlçesi nde hamallık yapan Mustafa Ömür, sık sık kırılan arabasının tekerleğinin yerine araba tekerleği taktı

-HERKES BAŞININ ÇARESİNE BAKSIN-
Afyonlu bir çay ocağı işletmecisi, astığı bu yazıyla işyerini kapattığını duyurdu. İbrahim Bozkurt adlı çaycı, İşhanındaki işyeni sahiplerinin büyük bir kısmından çay parası alamadım. 15 günlük süre bittiğinde çay ocağını kapatacağım dedi

-HEDEF VERESİYE DEFTERİ-
Yozgat ın Sarıkaya İlçesi ne bağlı Babayağmur Beldesi nde, bakkal dükkanına giren hırsızlar, veresiye defterini çaldılar. Kimliği belirlenemeyen kişiler, yaklaşık 100 milyon lira veresiye hesabının bulunduğu defterle 2 kasa bira, 34 karton sigarayı alarak kaçtılar

-YAZISIZ-

Günahlarından arınmak ve şifa bulmak için Diyarbakır ın Dicle İlçesi ndeki Şeyh Mala Türbesi nde bulunan delikli taşın içinden geçmeye çalışan kadınlar izdihama neden oldu.

Almanya da Ren nehrine atla***** intihar eden Ümmü Gülsüm Tüzen in ailesi, kızlarına yaptırdıkları mezar taşına, `Almanya da kaynanası yüzünden kendisini Ren Nehrine atıp intihar eden 21 yaşındaki Ümmü Gülsüm Şimşek. Ruhuna El Fatiha diye yazdırdı. Tüzen ailesi de kendilerine hakaret edildiği gerekçesiyle Ümmü Gülsüm ün babası hakkında hakaret davası açtı. Mahkeme mezarlıkların umuma açık yerler olmadığına kanaat getirip, suçun oluşmadığı gerekçesiyle beraat kararı verdi.

Karaman da bir dondurmacı ve çalışanları, yaptıkları dondurmayla yaklaşık 2 metre kaldırılan 5 ton ağırlığındaki minibüsün altında hatıra fotoğrafı çektirdi. Gösteride, dondurma ustası minibüsün altında namaz kıldı.

Gaziantep caddelerinde görüntülenen bu motorsiklette 11 kişinin bulunması şaşkınlık yarattı.

Bursa nın Atlas Köyü nde yalnız yaşayan 54 yaşındaki Nuriye Aydoğdu, Mehmet Cebe (86) nin gece evine gelip kendisine tecavüz etmek istediğini, karşı koyunca da boğazına sarılıp kendisine para teklif ettiğini söyledi. Nuriye Aydoğdu, Cebe nin, oğlu Selahattin Aydoğdu yu da bıçakla yaraladığını iddia etti.

Konya da çılgın milyonculardan sonra çılgın yüzbinciler de piyasada...

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 06:15:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
11 kişilk motor we tasın arasından geçme baya ilginçti
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir