ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 00:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   11 Tane Birbirinden Garip Öneriler
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccZAZA

ccZAZA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 15:06:32      11 Tane Birbirinden Garip Önerilersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hepsi birer hayal ürünüdür ne kadar saçma ne kadar akıllıca size kalmış

1- cc deki kullanıcılar tarafından hobi oalrak yapılan işlerin ürünlerini burada satışa çıkartabiliriz resimler incik bonuck işleri takılar v.b. şeyler .

2- Daha önce belirttiğim koruma işide olabilir .

3- Futbol turnuvaları düzenlene bilir tabi o kadar sosyla iseniz ve güveniniz varsa . Ben oynanmam ama izlemeye gelirim.

4- Hani insanlar arkalarına önlerine boyunlarından asılan reklam kartonları ile gezerler aynısını cc içinde düşünülebilir Kişiye özel reklam :b

5- Grafik ve web den iyi anlayan arkadaşlar varsa ve bu cc grafikciler kadar güçlü iseler kendi yaptıkalrı cc tiplemelerini suna bilirler Hem rekabet olur giysilere indirim gelir :))

6- Böyle bişey duymadım ve yapılırsa harbiden garip olur Bi böle cc nikah memuru falan olsa ve burada evlilik yapsak :)) İnsanlar o kadar çok şey deniyolar farklı olsun bizim evliliğimiz diye alın en gariplerinden bitanesi :))

7- Bu kedi tipleri içinde bişey düşündüm bunları tip değilde yanımızda taşıdığımız bi maskot olarak kullansak nasıl olur Gel kucağıma otur ,yanaşta iki seviyim ,git şuna saldır gibi emir komutları falan olur ..

8- Bazı sanatçılarla anlaşılıp burada bi resim sergisi açılabilir

9- Gene reklam alına bilir ama bu sefer araba tanıtımı veya koltuk takımı gibi 3d şeklinde kurulursa bu reklamlar iyi ilgi çeker

10- ccler arasında para toplanıp belli kuruluşlara yardım gönderile bilir Unutmayın aç susuz ve yardıma muhtaç bir çok insan var

TheAirJordanMJ23

TheAirJordanMJ23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 21:19:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1.bence cc karakterleri fln anahtarlık ve benzeri şekilde satışa çıkabilir internet üzerinden..

2_ZAZA arkadaşım koruma hakkındaki Topic ine uuuuuuzunca bişi yazdım oku ve gerekirse destekle yoksa o iş olmaz....

3.bence basketbol flnda düzenlenebilir arkadaşlıklar pekişir ama nasıl bi yerde toplancaz herkesin vakti uyuşmayabilir..

4.olacagını pek sanmam...

5.neden olmasın(ayrıca tipler tek parça satışa çıkmalı isteyen diledigini cc karşılıgı alıp kendi tarzını yaratmalı)örnegin şapka-t_shirt_pantolon_şort vs.vs....

6.kesinlikle olamaz biraz saçma bence...

7.bence sundugun en saçma fikir arkadaşım..sanmam olmaz bu iş..

8.yorumsuz..

9.yorumsuz..

10.en çok hoşuma giden ve sonuna kadar destekliyecegim sundugun en güzel ve akıllıca fikir..Mutlaka hayata geçmeli bu yardım olayı..

(önerilerin için teşekkürler bakalım hangileri olacak ama topic e cwp gelmesi lazım kimse bişi yazmıyo lanet olsun)

wanted777

wanted777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2006 Pzt 22:03:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zeynoski

zeynoski resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2009 Cum 12:19:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benimde aklıma bir fikir geldi !

ChatCityBank die bi oda acılmalı . Bu bankada , paralarını yatırma imkanı olsun , ccMatik olup cclerini cekebılsınler . =D

(A)

xxresimdekidedexx

xxresimdekidedexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Oca.2009 Per 11:41:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yayınlanan mesajlar var arada sırada cc karşılığında  mesaj bırakanlar için

bugün bir  mesaj okudum gülmekten yarıldım hani desem  abartmamış olurum.

ISLAHİYELİ  mesaj bırakmış "nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir,"

diye devam eden mesaj

bari ziya paşa kabrinde rahat uyusun be kardeşim ayıp yavv.! bilmiyorsan bir öğren öyle yaz..

yola gel ,gelme falan demiyor ziya paşa,  "uslanmayanı" olacaktı..

artık bunu buraya yazabildim, cclerimi üttüler kalmadı yeni başlık neyin açamadım ,gusura galmayın

CrazyDuffy

CrazyDuffy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2009 Per 16:21:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence öğrenci CC si olsun :D daha düşük bi fiyatlarda kısıtlamalı olabilir . Mesela ögrenci CC si ile vip alan vip cafelere giremesin :D ama dolu odalara girebilsin :D veya öğrenci CC si ile hareketli tip alan bazı hareketleri yapamasın bi kaç hareket yapabilsin gibi ;) ;) Yaşasın öğrencilik 

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir