ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 17:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Arkadaşlar Sizce Yıldız Ajanlığı Hak Ediyormuyum ?
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

benjisaniru

benjisaniru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 19:38:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bn sni tanımıorum

SirinSeyYyY

SirinSeyYyY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2006 Sal 19:59:02sohbet oyun linki

jujum ajan olabilirmi hıhı olabilir

simdi sana kanka dicem herkes sana kanka demiş canım benim ya

kusum diim bari jujum madem basladın buralara yazı attın bu işe bari devam ettir öle sinir yapma bida görmim alırım anahtarlarini

ya bu arada beni denize götürmessen isallah ajan olamassın kanka dermişim  ben joenin oldugu her ortama girerim ne bana küfür gelir ne ameleler asılır bu yuzden ajanlar sonradan gelip bakıolar olaya benim jujumun anında mudahalesi var ole atma ilede halletmez once bi konusur hemen sallamıo adamı yani bu onemli bana gore ajanları atmak icin tutmamıslardır umarım romeo die bi arkadasın yazdığını okudum sanırım o anda kafası güzeldi kaile almayın zaten turk milleti bole hep ayagını kaydırmaya calısırlar  cok yazdım yeter deselerki 10000 satır yazarsan yapıcas yazarımda simdi sınırlama getirmemişler hehe canım jujum kankam bidenem ciciskom sen olursun o dilini tut fazla sinir yapma olsanda olmasanda sonuna kadar gidiosun hadi optum hani be opme ikonu allah cezanısı vercek herseyi koymuslar o yok  

YAZANLARA:bu cocuk ajan olana kadar canını sıkmayın canını sıkacak olan varsada yazmasın... bu kadar ortam yapmıs ajanların cogunu tanıyor sonucta haketmemesi için bi neden göremedim.. YETKİLİLERE;adam atmak için ajan arıosanız sadece saten yapmayın jujumu .. he ortamı düzeltsin die arıosanız bi kere daha dusunun derim..JUJUMA KANKAMA CANIMA; sabırlı ve eleştirie acık ol salla bası ....

Sİrin bakun kendinize..

eddy1077

eddy1077 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 12:56:25sohbet oyun linki
Abi bi yıldız da bana verseniz Bende arada kaynarım

EFE00003

EFE00003 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 17:23:36sohbet oyun linki

lem biz vip oldukda alamadık :))))sana bi yıldıs değil bini feda olsunda vermesler lemm... haksızlık varr burda ..... torpilli olursan veririler canımm... sevgilerle EFE003

EnigMa

EnigMa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 18:40:42sohbet oyun linki
Tolga sen yıldız alırsan  greve başlarım

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 08:00:22sohbet oyun linki

al kanka sen de al!!! bence butun isteyenleri yapmalılar!!!

üzmesinler sizi boşuna, yapıversinler, nolcak bea:))Ama sen bu ara cc harcamalarına dikkat et... bi kac pahalı tip filan al,ne biliyim mesela 24 aylık paket vip al:)) o zaman sana yıldız vermesinler, ben sorarım onlara

EFE bu arada daha yeni mi anladın lem torpil döndügünü:))

ISnoopy

ISnoopy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 01:18:36sohbet oyun linki
Joe Sen YıLdız aLırsan ßen Ajan oLurum (Joe Karde$im. HaKKettiğini Haketmediğini ßiLemem ama o YıLdızı Hakketdiysen inşaLLah VerirLer SaygıLarımLa (:  )

OTUZDAKKAdinlemez

OTUZDAKKAdinlemez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 22:37:52sohbet oyun linki

Joe Sana Yıldız Az Gelır Abı Sana Dırekt Seflık VErılsın Oda Kurtarmaz ama NEse  

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir