ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 06:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   USB bellekleri RAM gibi kullanacağız.
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Sinnerr

Sinnerr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 14:06:00      USB bellekleri RAM gibi kullanacağız.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Arkadaşlar, internette tesadüfen denk geldiğim bir konuyu paylaşmak istedim. Su anda USB bellekler eski disketlerin yerini aldı diyebiliriz. Hem ufacık, hem pratik hem de baya ucuzlar. Mesela su anda 27$ a 5 yıl garantili samsung teknolojili ama uzakdoğu yapımı (hepsi oyle degil mi zaten) 1gb USB ram bulmak mümkün. Ve bu ürünü kullananlar 1divx filmi yarım dakika gibi bir zamanda USB belleğe atabildiklerini söylüyorlar. Bu kadar avantajı varken bu USB belleklerin gelecekte daha da cok kullanlacagını farkettim, neden mi?
Çünkü Microsoftun yeni işletim sistemi Vista ile USB bellekleri RAM gibi kullanabilecekmişiz. HDD ye göre yazma ve okumada daha hızlı oldukları icin Vista da USBye takacagımız bu bellekler RAM gibi gorev goreceklermiş. Fakat belleği istedigimiz gibi cıkarıp takabilecekmişiz, bir sorun olmayacakmış. Ayrıca belleği şifreleme ile kullandıgından veri hırsızlığı gibi bir sorun da olmayacakmış. Ne kadar performans kazanılacagını Vista cıkınca gorecegiz hep beraber. Bu konuda bi fikri olan paylaşırsa sevinirim.
Vista nın bu konudaki destegini ve diger yeniliklerini buradan gorebilirsiniz:
https://www.microsoft.com/turkiye/win...rformance.mspx
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2007 Sal 01:55:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Böyle bir olay kulağa hoş geliyor ama ne denedim ne de denemeye şahit oldum..Ama USB veriyolu 2.0 versiyonunda bildiğim kadarıyla saniyede 35Mb yazma ve okuma hızına sahip, yani Ram olarakta kullanılsa band genişliği kaç Mhz olur ki? sanırım USB veriyolunu kullanması bana göre normal Ram larden yawaş çalışacak gibi geliyor.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir