ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 09:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Türkiyemi Avrupa mı ? :D
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FlashAhmet

FlashAhmet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 23:55:31      Türkiyemi Avrupa mı ? :Dsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Kıyamet gunu gelmıs catmıstır dört  arkadas (Temel , Dursun , İdris , İsmail ) cehenneme gidecektir.Cehennem kapısındaki zebani  Türkiye cehennemine mi yoksa avrupa cehennemine gitmek istiyorsunuz diye sorar. Zebani : Turkiye cehennemedinde günde 1 kova bok yiceksiniz , avrupa cehenneminde gunde 1 kepce yiceksiniz der. Temel  ulan ben günde bir kova yiyemem der  Avrupa cehennemine gider diger 3 arkadas Türkiye cehennemine gider.

Aradan 3 gecmistir Temel gunde bir kepce  bok yemekten bıkmıstır . Türkiye cehennemine gider fakat gördüklerine sasırır 3 arkadası rahat rahat oturuyorlar.Temel cektigi sıkıntıları anlatır arkadaslarına arkadasları Temele gulerler. der.Arkadaslari ulan burasi Türkiye cehennemi bir gün kova OLsa bok olmuyor. Bir gün bok olsa kova olmuyor anlıcan 3 aydir bi bok yedigimiz yok.    :D

adert35

adert35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 03:11:41sohbet oyun linki

kardeşş supersın yaa vlla guseldıı espırın bı fıkra vardı uc vampır dolasıyorlarmış fransız alman bısım tmel once fransız gıtmış asagı gelmıs agzı burnu kan ıcınde kımın kanın ıctın demısler onlarda surdakı tek camlı evı gordunuzmu gorduk demısler ordakı bankta oturan adamı işte onun kanını ıctım demısss alman gıtmıs gelmıs agzı burnu kan ıcınde sen kımın kanını ıctın bak surdakı golu gordunuz mu eee demışler ordakı 3 kattakı cooguun kanını ıctım demıs sonra bısım temel gıtmıss 1_2_3

saat sonra gelmış agzı burnu kan ıcınde sen kımın kanını ıctın demısler yav usaklarım surdakı tek katlı bınayı goruyonuzz hee demısler yanında aarabayı evett demısler onun yanındakı 2 katlı evı hee demısler onun yanındakı dıregı goruyormusunuz demıslerr he goruyoruzz hee işte ben o dıregı goremedım işteee......

ccNBAkif

ccNBAkif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 07:42:48sohbet oyun linki
temel bi gün bı odaya gırmıs ıceriye bakmış. alman,ingiliz,fransız duruyo. ulan yıne mı sız dıyıp kapıyı kapatmış  iğrençti uheuheuhhuee
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir