ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 15:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlar Herkesin Listesinde :)
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MyLoo

MyLoo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 19:58:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
IOKANI katılıyorum bu düşüncene.. ve eklemek istiyorum.
   Userler (vipsiz ve tipsiz) 20 Kişilik bir arkadaş listesine sahip.Vip veya tip alındıgın bu liste 40 a yükseliyor.Yıldız almış bir userin kişi listesi ise 60 oluyor.Şimdi biz vipsiz ve tipsiz bir user açısından bakalım bu düşünceye. Bu userin arkadaş sayısı elbetteki 20 sınırını aşacaktır bir gün.Şimdi bu user chatcity içinde bulamadıgı bir arkaaşını anında bulmak için veya o an içerisinde konusmak istedigi ; fakat aynı oda içinde olmadıgı bir arkadası ile konusmak istiyor ... vs. vs. nedenler bu sekilde türetilebilir ... Sorun şudur ki userler arkadaşlarını mı eklesin, yoksa ajanları mı .. Tüm ajanları eklemiş olsa normal bir usere (vipsiz ve tipsiz) 20 kişilik bir kapasite yetebilir mi ?? Elbetteki hayır.. Okan arkadasımızın yazdıgı gibi ya ayrı bir tümlec(hesap, cc forum ,arama, vs vs gibi bir buton) eklenmeli ya da kişi listesi sınırlaması artırılmalıdır diye düşünüyorum ..

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 11:26:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßencede harika ßir düşünce

Ajanlar her zaman yardımımıza yetişiyorlar

Oda ve arkadaş Listesi gibi bu Listede açılmalı

Yorumsuz  dayuş

IsTaNBlue1

IsTaNBlue1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 01:08:30sohbet oyun linki
KATILIYORUM PAYLAŞIM İÇİN THANKS

Murtixx

Murtixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 01:16:35sohbet oyun linki
xxcollboyllxx sana katılıyorum dostum kesinlikle o rozetler olduğu sürece listede ajan olmuş ne yazar SİVİL AJAN kavramının getirilmesi şart ama bu kavrama dikkat bence ajanlar sivil olmalı yani yakasında rozet bulunmamalı ki SUÇÜSTÜ yapılabilsin.....

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2006 Cum 21:35:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar konu hakkındaki mesajlarınız için tşk. Forumda bulunan hoş önerilerin bizlere sunulması üyelerin öneriler bölümündeki mesajlarının daha aktif duruma gelmesini sağlayacağını düşünüyorum.

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2006 Cmt 16:00:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ajanların rozetleri kaldırılsın,rozetsiz yapsınlar ajanlığı..Bakalım kaç kişi seve seve yapacak.Listede de yeralmasınlar..Benim önerimde bu.Birde bu açıdan bakın bence..

A4xA3

A4xA3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 03:11:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Çok iyi olur ajanları araki bulasın

extreme366

extreme366 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 00:07:20sohbet oyun linki
Ajanlar listemizde ama çağırınca herkes tanıyor we susuyor bu sefer sen suçlu oluyorsun ajanlara acaba sap gibi değilde başka bir nickle ve tiple gelseler nasıl olur

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 23:49:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity, arama butonu eklenmesi yönündeki önerilerden sonra arama butonunu üyelere sundu. Bu şekilde önerilerin dikkate alındığını göstermiş oldu. İnşallah bu tip güzel önerilerde hayata geçirilir eminimki güzel olacaktır.

DarkShine

DarkShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2007 Cmt 00:23:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel bir öneri..Fakat böle bir sistem oluştuğunda bir takım sorunları da beraberinde getirir.Bu sorunların en önemliside gıcıklık maksadıyla durduk yerde ajan çağırmak.Örnek vermek gerekirse:Geçenlerde bar da otururken bir kişi arkadaşıyla konuşuyordu.Bak şimdi dedi,odaya nasıl ajan çağırıyorum.Bir erkek ajan bi kaç dk sonra odaya geldi ve onu çağıran user, abi 1 dk önce çıktı, çok küfür ediyordu dedi.Halbuki ortada ne küfür ne de benzer birşey vardı.
Dediğim gibi güzel bir öneri fakat bu sistemi oturtmak bana göre oldukça zor.Alternetif bir öneri olarak filtre sisteminin düzenlenmesi taraftarıyım..

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir