ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 07:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlar Herkesin Listesinde :)
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2006 Cum 13:22:28      Ajanlar Herkesin Listesinde :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aslında bu konu hakkında daha önceden bir mesaj atmıştım öylesine muhabbet yerinde. Atmış olduğum mesajı öneriler bölümüne taşımak istedim sizinde düşüncenizi almak için...

Sohbetteyken kimlik, tip, arkadaş butonlarının olduğu yerde Cc ajanlar die bir bölüm açılabilir... O bölümde tüm rozetli ajanlar bulunabilir :) İsteyen üye istediği zaman hangi ajan online ise çağırabilirdi... (Herkesin listesinde tüm ajanlar yok... Böyle bir bölüm ile tüm ajanlar herkesin listesinde olacaktır :) )

Bu konu hakkında düşünceleriniz ?

CARPlNS

CARPlNS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2006 Cum 13:29:54sohbet oyun linki
Okan kardeşim güzel düşünmüşsün ama bunu bir kez daha yazmıştın anlaşılan Cc yönetimi buna pek ilgi göstermiyor sanırım.Emeğine sağlık ne diyim

NewaTom

NewaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2006 Cum 14:01:50sohbet oyun linki
okan evet dogru sölüyon ajanlara her an ulaşmak şarttttt

baltacan

baltacan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2006 Cum 15:59:54sohbet oyun linki
ajanlar odadalarda olunca ksııler çok rahat davranamıo argo kotu soz gıbı ancak ajanlar odada olmayınca sıfrelı kufurler eden oluo bunun ıçın ajanlar odalarda olmalı dıe dusunuyorum..

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2006 Cum 19:24:45sohbet oyun linki
Çok Güzel Bir  Öneri, Emeğine Sağlık.!

xxcollboyllxx

xxcollboyllxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 19:10:03sohbet oyun linki

Ulaşıyonda ne oluyo sanki... 

Ajanlarda o rozet olduğu sürece hiç bir önlem alınmaz dostlar.bu neye benziyo olay mahalline giderken siren çalarak giden görevli araca benzer

Her odaya elbet ajan atanamaz kalıcı süre bunu daha öncede bir arkadaş forumda açıklamıştı nedenini...

Ajanlar nickleride olsa, ama ne ajan listesinde görünecekle nede  rozet takacaklar. yani gizli tabir edilen şekilde.o zamanda inanın bu kadar talip olmazdı yıldızlığa ve ajanlığa.

gerçekten şevk ve azimle adilce bu görevi yapacaklar meydana çıkacaktı.kusura bakmayında açık konuşurum yapım gereği,bizde ise bırakın ajanlığı yıldız alan özeline yazıyo bakarmısın diye,elbette oda kendi havasını atıcak:)

elbette eksi tarafıda var bu işin, ozaman sana haksızlık yapanı nasıl tespit edip hakkını arıycaksın. neyse bayağı karışık işlermiş.

bunu şunun için dedim, ajan gelse ne olacak diye;

evet ajan geldi, o rahatsızlık veren kişi elbette susacak eğerki hala klavyede suç teşkil eden yazıları yazmakla meşgulse göremediyse ajanın geldiğini suçüstü yakalanacak.

öneri güzel tşkler.

yani zor dostum zor kolay gelsin herkese

neyse yorum yok

Aegean98

Aegean98 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 09:30:36sohbet oyun linki

Keske olsa ole bısı ya ne guzel olurdu

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 10:12:51sohbet oyun linki

lOKANl Güzel bir öneri..

İnşallah dikkate alınır..

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 10:24:29sohbet oyun linki

Bende kesinlikle katılıyorum özellikle listemde olmasa bile bi şekilde buluyorum ama sorun şu ki vipi olmayan arkadaşlar bana iletiyor şu odadayım şu kişi şunları diyor bi ajana iletirmisinbence onlarında listelerinde olmalı ztn 20 kişi liste limiti var...

Katılıyorum Okan çok güzel fikir...

Teşekkürler...

Yorumsuz...

ceyra

ceyra resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:01:36sohbet oyun linki

konu ve amaç mantıklı ama şu unsura dikkat çekmek lazım. Ajanların genelinde tip var. Küfürbazlar tipden hemen anlıyor ve susuyor ajanlarda özellikle küfür ettiğini görmek için azami 2 dakka bekleyim gidiyor.Buda küfürbazın 2 dakkalık bir molasına sebep oluyor.Galiba ne demek istediğimi anladınız Tiplerle gelmemeliler.Yoksa ajanlarda etkisiz oluyorlar

SAYGILARIMLA

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir