ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 00:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   1,00 gb veri 50 mb olsun isterseniz
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 01:05:01      1,00 gb veri 50 mb olsun istersenizsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

KGB Archiver inanılmaz boyutta dosya sıkıştırabilen bir program. Winrar, Winzip gibi bütün güçlü rakiplerini geride bırakıyor.

KGB Archiver ın diğer bir avantajı ise AES-256 kodlama sistemini kullanması. Bu bugüne kadar insanlar tarafından yapılmış en iyi kodlama sistemini.

KGB Archiver çalışma mantığı diğerlerinden farklı programı kurunca iki tane dosya geliyor masaüstünüze. KGB Archiver Compress , KGB Archiver Uncompress. Birincisi sıkıştırmaya, ikincisi sıkıştırılmış dosyaları açmaya yarıyor.

(1,5GHz ve 256MB RAM programın düzgün çalışması için uygun).

KGB Archiver Download

Program ücretsizdir.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2007 Sal 01:37:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vernon verdiğin bilgi için teşekkürler, indirip denedim programı ve sonuç iç açıcı gibi...Program WinRAR ın Overclock yapılmış haline benziyor.. sıkıştırma seçenekleri çok ama muhteşem bir işlem hacmine(pc hızı) ihtiyacı var. PC m ile Extreme sıkıştırmayı denedim Ram lerimi yedi az daha kilitleniyordu PC...ve günümüz teknolojisi ev bilgisayarlarında, Bu işlem hacminde 1GB tı 50Mb yapmak için girişimde bulundum ama bilmem kaç yıla ihtiyacım varmış...işlemi iptal ettim tabiki

4.7 GB lık DVD oyunu 700Mb CD ye sığdırıp, gittiğim ortamda yine 4.7Gb değerinde açmak gibi pembe hayallerim vardı ama bu teknoloji ile imkansız sanırım.

BaTTLeHYMNS

BaTTLeHYMNS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Tem.2007 Cmt 23:44:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arkadaşım öncelikle paylaşım için sağol ama ben şöyle bir şey söylemek istiyorum. .iso yani cd kalıplı 750 mb lık bir dosyanın winrar la sıkıştırılıp 1.5 mb a kadar düşürülebileceğini de unutmayalım pls...

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2008 Cmt 04:07:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·BaTTLeHYMNS· :
arkadaşım öncelikle paylaşım için sağol ama ben şöyle bir şey söylemek istiyorum. .iso yani cd kalıplı 750 mb lık bir dosyanın winrar la sıkıştırılıp 1.5 mb a kadar düşürülebileceğini de unutmayalım pls...

YANLIŞIN OLMASIN YA MB NE OLDUĞUNU BİLMİYORSUN YADA YANLIŞ BİR ANLATIM VAR 700 MB LIK BİR CD 1.5 MB İNECEK VARSA ÖYLE Bİ TEKNOLOJİ İNAN Kİ KÖŞE OLURUZ :) SANIRIM RAKAMALARDA YANLIŞLIKLAR VAR :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir