ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 13:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   İşte nefretin fotoğrafı !
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 13:10:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Siyonist israil ve yandaşlarına LANET GELSİN .

ALLAH DÜNYA DÜNYADAKİ TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE YARDIMCI OLSUN ONLARA DUA EDELİM...

Ufuk kardeşim çok önemli birkonuya değindiğin için Allah sendende razıolsun.

Hiçbir zaman vazgeçme herzaman yaz ...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 13:10:52sohbet oyun linki

Emin Ol aßi Onlar cezalarını çekecekler

Onlar allahın lanetlediği tek ırk israiloğulları..

IxXxCeySxXxI

IxXxCeySxXxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 14:14:43sohbet oyun linki

Birkaç sene önce okuduğum bir kitap vardı ve hala aklımdan çıkmayan o satırlar.Kitapta sunlar yazıyor;

Peygamber (sallallahu aleyhi ve sellem) buyurmuştur ki:Müslümanlarla yahudiler arasında şiddetli savaş olmadıkça kıyamet kopmaz.O muharebede müslümanlar yahudileri tamamen öldürüp imha ederler.Hatta bir yahudi kurtulmak için bir taş veya ağacın arkasına saklanır,hemen taş veya ağaç;Ey Müslüman! Ey Allahın kulu! arkamda saklanan şu kimse yahudidir gel onu öldür der.

Bu hadis-i şerif,tarihin her devresinden sonra daima insanlığın aleyhine çalışarak tamamiyle maddeperest olan fesadlar menbaı haline gelen yahudi milletinin çok feci olacak sonunu gayet açık bir şekilde ifade etmektedir.Yahudi nefret ve düşmanlığının sonucu bu kavim yeryüzünden silinecektir.Hadis-i şerifte işaret edildiği gibi insanlığın bu nefret ve düşmanlığına ağaçlar,taşlar bile iştirak edecektir.

Bu olay bir kıyamet alametidir.Bu savaşın yakın bir zamanda olacağını düşünüyorum.

drnarkotik

drnarkotik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 23:14:32sohbet oyun linki

sawas er meydanında yapılır bunu adı sawas değil bu sadece olsa olsa kıyımdır bize soykırım yaptınız diyenlere bi baksalar hepsi kendine yeni sömürgeler arıyo biz ne tarihte ne de yakın zamanda soykırım yamamış bi milletin nesliyiz ama beklsesinler türklük daha ölmedi bilsinlerki dünyaya düzeni biz werdik zülüme daima karsıydık wede hep öyle olacak

kardes eline emegine sağlık

baddboyy

baddboyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 14:30:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
insallah cezalarını biz verecegiz

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 15:40:49sohbet oyun linki

Iste o bombaların neden oldugu katlıam

...Yorumsuz...

shadow84

shadow84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 20:32:15sohbet oyun linki
bu kişiler insan olamaz ben inanmıyorum bir insanın bukadar nefretle dolup küçük bir çocuğa bile silahını doğrultabileceğine nereye gidiyoruz böyle ya  çok üzgünüm böyle şeyleri yaşayanlar adına hepimiz insanız birlikte yaşamayı öğrenelim lütfen......

servantes2000

servantes2000 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2006 Sal 15:56:03sohbet oyun linki

Ağlıyorum bunları görünce ...diyorum kendime ben ne yapabilirim diye.. şöle bi bakıyorum elimden ne gelebilir diye..şansım olsa oraya gitsem... ama elden ne gelebiliyor... devlet hadi gelin hepinizi askere çağırıyoruz ,şu israilli askerlerle savaşalım,filistinli subyanları kurtaralım dese kaçımız buna kulak asarız acaba merak ediyorum...şu koca türkiyeden kaç kişi çıkar acaba... keşke o dedelerimiz gelsede bu felaketleri gene eskiden yaptıkları başımızdan deffetseler...gene eskiisi gibi dünyaya gücümüzü göstersek...

tabi benimki bir hayalden öteye gitmeyen düşünceler... bu yaşıma geldim daha bi kere bile şu amerikanın karşısına kiimsenin çıktığını görmedim...ve daha 100 yıl göremem ... Allah hepimizi korusun... filistinli subyanları, israilli canavarların eline düşürme yarabbelalemin...amerika başta olmak üzere bu vahşete göz yuman herkesi allaha havale ediyorum...

erosramaz

erosramaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2006 Çar 20:02:23sohbet oyun linki

Arkadaşlar israil yaptıklarını kınıyoruz...Ya doğu da çocukları öldüren(Bingöl de mayına basan köylüçocuklar) veya yakın bir zamanda binbaşımızı şehit eden ve yarbayımızı yaralayan şerefsizlere ne demeli...Bu adamlar zor yetişmiyor...bu insanların kıymeti bilmiyoruz...yakın bir zamanda yeni paşamız ile inşallah Kuzey Irak a girip şerefsizlerin kökünü kazırız...Türk Silahlı Kuvvetleri sabrının sonuna gelmiştir...İki askeri için o kadar sivil öldüren israil e sesi cıkmayan Dünya;kuzey ırak lafı ağzımızdan cıktığında olmaz diyen bir satın alınmış basın ile karşı karşıya kalıyoruz...fakat Türk Silahlı Kuvvetleri tarihinde de göstermiştirki sabrı taşdığında karşısında ne süper güç;ne bir kudret;ne bir kuvvet kalmıştır...Bir sabah uyandığınızda kuzey ırak Türk Askerleri tarafından kuşatıldı diye bir haber ile karşılaşırsanız şaşırmayın ...EN BÜYÜK TÜRKİYE

Düşüncelerinizi bekliyorum....

67memetrix

67memetrix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2006 Per 10:23:30sohbet oyun linki
bende teşekkür ederim kardeşim böyle bir forum konusu açtığın için inşallah daha çok katılan olurda sesimiz gider israile ama onlar aldırış etmeseler bile biz kahrolsun israil diye haykıracağız
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir