ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 12:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Plaj
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 03:56:44      Plajsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Dün gece plaja girdim ve aklıma bırden şöyle bir fikir geldi.İnsan bazen duygusal oluyor ve romantık bir hava arıyor.CC de de Böyle bir mekan yok.Aslında reeldekı gibi akşam olunca hava kararsa  yıldızlar cıksa Bizde Şöyle koltuğumuza yayılıp seyretsek olmaz mı yani:)...Böyle bi ortam yapma imkanınız yok mu?

yoncam23

yoncam23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 04:07:42sohbet oyun linki
           Çok güzel , süper bir fikir aRiFpReNsSs  katılıyorum... aynen zaman zaman romantik bir hava istiyor insan...umarım plajı bu şekilde yetkililerin dizayn etme imkanları olur

jaleeeee

jaleeeee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 04:09:32sohbet oyun linki

olsun atbii yaa mesela ben çok romantiğim ama hep gündüzz olduu  iin paso laylay havasında takılıyom :D

tamerturan

tamerturan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 04:15:42sohbet oyun linki
aslında olmuşken ses düzeneğide olsa klasik müzikler çalsa partnerlerle dans edilseee çok romantik olup çok şeymi istedim ne ?

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 05:05:44sohbet oyun linki

Arif CC anasayfasında gece gündüz ayrımı mevcut (: Girer orda hasret atarsın gece gündüz mevzuuna. Ama dıyorsan kı ben ılla yurumek dans etmek ıstıyorum bu durumda en guzelı dedıgın gibi yenı bır oda tasarlamak. Aynen dedıgın gibi romantık bır ambıans saglanırsa hoş olur. Ama işi fantazı boyutundan kurtarıp realistik boyuta taşımak şart. Mısal gece olsa hoş olur. Mısal dedıgın gıbı koltuk yada taş falan yerıne sadece mınderler olsa ve karakterler bırbırlerıne daha yakın bir şekılde yere uzansalar. Olmaz mı demıyorum olur.. Kedi yapan yönetım bunu neden yapamasın. 

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 05:52:03sohbet oyun linki
Güzel fikir Arif bende bir kaç ekleme yapıyım hazır başlık açılmışken faydalanayımMesela sandal kiralansa yıldızlar altında romantik bir gezinti de fena olmazdı hani

IxXxCeySxXxI

IxXxCeySxXxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 06:37:59sohbet oyun linki

Bence plaj odasındaki deniz dalgalanıyor olsa daha güzel olacak.Özel odadaki şöminenin ateşi nasıl hareket ediyorsa denizde hareket edebilir.

Arifede katılıyorum

Plajda hava kararıyor olmuş olsa daha güzel bir ortam yaratılacağı gibi aynı zamanda anasayfada olmayan plaj odasıda anasayfadaki yerini böylece alabilir.

Caterpie

Bende jet motor kiralayıp yüksek hız yapma zevkini yaşamak istiyorum

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 09:13:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Olabilir aslında ama ben sizin ciddi olup olmadığınızı anlayamadım. Ben plajı çok seven bir insanım . Gerçek plajı :) Ama Plaj isimli oda beni hiç etkilemiyor. Yani Allah Yapımı ile Bilgisayar yapımı arasında çok fazla fark vardır. Romantizm buralarda değiL gerçek yıldızların altında gerçek denize bakan kumlarda Olur. Ama yinede herkes benim gibi büşünmüyor olabilir. Çok da güzel olur yaparlar ise..

baltacan

baltacan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 15:28:28sohbet oyun linki
bencede yha cok hosh bı fıkır tepe olsa ordan asagı baktıgında denız we heryer gorunse garsonlar olsa :)dugun salonu gıbı

acemiii

acemiii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2006 Pzt 18:03:18sohbet oyun linki
SÜPER Bİ FİKİR
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir