ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 12:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   Bıçak....
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 00:48:12      Bıçak....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İki bıçak seç kendine...Biri yaralamak için,biri öldürmek...Pusu kur gözlerinin karanlık gölgesine...Biri sevmek için,biri ihanet...İki yürek seç kendine... Biri yaşamak için, biri gizlenmek...Bir korkak,bir kaçak bir firar...Kaç kişisin sen sevdiğim çocuk?İçimdeki bıçak iki kere daha dönüyor olduğu yerde...Kalırsan sel basar yataklarımı, gidersen uçurum çiçekleri açar kalbimde...Kimi zamanlar olur sevgilim: İki bıçak bile yetmez birtek ölüme..........

Murathan MUNGAN

angel_beautiful

angel_beautiful resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:53:58sohbet oyun linki

bitanem gerçekte çok güzel bir şiir bu yara geçer ama izi kalır herzaman ve her o ize baktığın zaman o yaranın nasıl olduğu gelicek aklına ve o ana gidiceksin inşallah sizlerde ne yara olur nede izi kalır herşey gönlünce olsun bitanem tüm mutluluklar tüm güzellikler sen çok özel bir kardeşimsin benim  Sevgilerimle yaramaz melek

mause1905

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 19:18:31sohbet oyun linki

Canım benim yaşamımız boyunca çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabiliriz elbette bu sorunların çoğu da iz bırakır bazan da yaptığımız hatalardan İzlediğimiz yanlış yollardan ve SEÇİMLERİMİZDEN dolayı izler kalır yüreklerimizde ama geçmiş geçmiştir artık olan olmuştur insanlar ne olursa olsun hayatlarına yön verebilmek adına kendilerine sunulmuş bu yaşamı ellerinden geldiğince düzgün ve iyi yaşamak durumundadırlar...Umarım hayatının geri kalan her yıl,ay,hafta,gün,saat,dakika,saniye ve hatta salise sini bile sorunsuz geçirirsin kalan yaşamını umduğundan daha fazla zevk alarak yaşarsın inşallah,Senin de herşey gönlünce olsun yaramaz meleğim,kalbinin güzelliğini sözlerine de yansıtmışsın seni seviyorum canım hoşçakal....

KALAYCILI

KALAYCILI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 21:32:50sohbet oyun linki
SEN SENİ DÜŞÜN KİM SEYİ DÜŞÜNME SEN SENİ SEV KİM SEYİ SEVME SEN S LERİ B YPA AMA KİM SEYE DENE OLDURMU

myherz

myherz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 21:07:44sohbet oyun linki
Harika bir yazı bulup buraya yazmışsın..tebrikler ..!! Aslında  mesajlar bölümünde melek arkadaşına yazdıkların çok daha güzel geldi bana..etkilendim..seni tanımıyorum ama  bunları yazabildiğine göre yaşın en az 25 sanırım..neyse yeniden tebrikler...!!

visHNelinegro

visHNelinegro resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 22:00:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yaşım 25 değil o kadar büyümedim daha yav  olgunluk desek daha doğru olur teşekkür ederim size myherz....

visHNelinegro

visHNelinegro resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 22:02:17sohbet oyun linki

Bu arada ben mause1905 :) arkadaşımın nicki ile girdiğimi unutuvermişim

myherz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:48:10sohbet oyun linki
visHNelinegro :
Yaşım 25 değil o kadar büyümedim daha yav  olgunluk desek daha doğru olur teşekkür ederim size myherz....
Hımmm ama bu olgunluğunuzda çok etkileyici doğrusu..şaşırmadım desem yalan olur,olgunluk bir erdemdir..umarım hep böyle kalırsın..Bana sadece

mause1905

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 19:22:25sohbet oyun linki
Teşekkür ederimmmm..

myherz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 19:38:01sohbet oyun linki

Rica ederim... Başka yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..Kendinize iyi bakın..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir