ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 11:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   cafe 4 sakinlerine duyuru
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cicoz24

cicoz24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 18:43:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar Sizleri çok seviyorum. Allah sizden razı olsun Hepiniz birer pırlanta kalplisiniz.

Yanlız size bir açıklama yapmak istiyorum. Bildiğiniz gibi ben cicozun dışında birde Tutkum hanımla sizlere katılmıştım. Cicoz benim kullandığım nikim; ama tutkum  benim için çok önemli bir karakter, neden derseniz. Tutkumla cafe4 ü öle bir karıştırmıştımkii bütün arkadaşlıklar pekişti, bütün dostluklar deşifre oldu. Manevi ilişkilere bile sebep olmuştum.Gerçekten birbirlerine bağlılıklarını tutkum herkese gösterdii. tutkumun ölmesini istemediğim için  xtutkum22  nikimi Süleyman abim ile kerem abime verdim.

Amaç şu: Eğerki birgün aranıza giren birisi edanın  yani benim yerimi tutarsa ( herkesle iyi anlaşan biri olursa ) bu nik o kıza bana vekaleten hediye edilecektir. Kullanıp kullanmayacağı ona kalmış birşey. Bunu istedim çünkü tutkum cafe 4 e ilk girdiği günü unutturmasın dostluklar sürekli deşifre olsun.

Tutkum a iyi bakın     

SAYGILARIMLA 

ccDeViLxAnGeLcc

ccDeViLxAnGeLcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 19:08:58sohbet oyun linki

Hoşçakal "CİCOZ"

Allaha emanet ol.Berna ile bizi barıştırdın bu iğliyini asla unutmayacam.Çok iyi bir insansın.Alah senden razı olsun.Kendine iyi bak

vupirr

vupirr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 19:32:41sohbet oyun linki

SELAM CİCOZ VALLAHİ NE DİYECEGİMİ BİLEMİYORUM AMA .........

Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde SENİ DÜŞÜNEN DOSTLARIN VAR........           ALLAHA EMANET OL

RoCcO07

RoCcO07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:25:58sohbet oyun linki

ÖNCELİKLE ALMANYADAKİ DAYIMA SONRADA  İST.YİĞENLERİME KUCAK DOLUSU SEVGİLER..(iver oluo bu)

cicoz um ne diim kendine cok iyi bak yine bekleriz bu mahalleye biz hep burdayız....işallah her istediğine ulaşırsın...fasla duygusala bağlayamam lafı malum duygu -1  irtibatı koparmayalım......

netprensesi

netprensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:29:43sohbet oyun linki

Merhaba cicoz ben DEFNE!!! nıkını hep goruyordum janum ama konusmak tanısmak bugune kısmetmış fakat ben de cok sanssızmısım yaw aramızdan ayrılmaya karar verdıgın gun tanısmıs olduk ...Az da olsa sohbetımızı unutmayacagım eda gercekten senı daha cok tanımak ve senınle daha fazla sohbet edebılme sansım olsun ısterdım senı tanıyanlar senınle sohbet edenler gercekten cok sanslı...Ama senı bu kadar bıle tanımak ınan bana çok güzel ....Hep mutlu ol bizi unutma ,yolun açık olsun  VE kımsenın seni üzmesine izin verme !!!!!         YAŞAMAK ÖZLEMSİZ ,ÖZLEM SEVĞİSİZ,SEVĞİ SENSİZ OLMAZ!!!UNUTMA Kİ,SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL,SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR!!!  

alcnn

alcnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:53:21sohbet oyun linki

Özluyecez seni ama 1 eylülde cafe4 te bekliyoruz. hemde düşündüğün şekilde.

joLiboii

joLiboii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 22:37:27sohbet oyun linki
 cicoz abla seni cok özlicem  konusamıyorum dilim tutuldu  yaramazlık yapmicam bi daha söz  gitmesen olmazmı kim bize ablalık yapcak   Allah a emanet ol inşallah bidaha görüşürüz  yakınlara yazmak zordur ya buda öyle bişey  zaten gerçek arkdaslık kelimeri aşan arkdaşlıktır   elimle tartım yüregini bedeninden ağır Allah gölüne göre versin abla seni seviyorum  kendine çok çok iyi bak   =(

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 23:08:46sohbet oyun linki

cicoz umarım hayatın boyunca mutlu olursun..Allah a emenat ol...hoşçakal.

aysu66

aysu66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 11:29:54sohbet oyun linki
Slm Cicozum... Haberini Duyunca Çok Üzüldüm  Vedalaşamadan Ayrılmak İnan Beni Herkesden Daha Çok Üzdü  Çok Güzel Şeyler Yaşadık Seninle Çok Güzel Sohbetlerimiz Oldu  Bana Yaptıklarını ve Söylediklerini Asla Unutmayacağım  Hepsi Çok Güzel Şeylerdi  Seni Tekrar Aramızda Görmek İsteriz  Hayatında Hep Mutlu Olman Ve Hep Gülmen Dileğiyle Bizi Hiç Unutma Olur mu Çünkü Biz Seni Hiç Unutmayacağız     

xravsx

xravsx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 10:17:43sohbet oyun linki

valla bu başlığı okuyunca şaşırdımcicoz kardeşim sende söylemesen ben senin gideceğini bile bilmiyecektimvalla ben herzaman insanların severek ayrılmasından korkmuşumdur

içim kararıyo o zaman..cicoz kardeşim bak şu bi gerçek burası sanal bir dünya dışarda gerçekler var ..derdinde tasanda üzüntünde yanında olacak insanlar yanındaki dostlarındır işte gerçek dost onlardır... bunu unutma

kardeşim ALLAH a emanetsin dualarım seninle.........................hep gerçek olma dileğiyleeee

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir