ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 12:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Üyelik Sistemi Hakkında Öneri!
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 01:17:12      Üyelik Sistemi Hakkında Öneri!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sayın yetkililer;

Üyelik için bir öneride bulunmak istiyorum. Dikkate alırsanız sevinirim.
Millet küfür ediyor sonra nicki ban yiyince yeni bir nick almaya çalışıyor. Bu üyelik işinde bir önlem alma zamanı geldiğini düşünüyorum. Üyelik mesela bir hafta sonra gerçekleşsin. Anında üye olamasın. Ve aynı ip üzerinden birden fazla üyelik alınmasın. Böyle bir sistem yapılması CC Ailesi için çok iyi olacaktır. Çünkü huzur denen birşey kalmadı cc de.

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 01:40:40sohbet oyun linki

dostum bu önerim minimuma indirecektir. Bunu sakın gözardı etme. Bir bakıma da olsa küfür eden sayısı azalacak. Millet farklı nickle geliyo yine devam ediyor

Bir hafta sonra açılacak hesap ta sonuçta.

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 01:51:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence saçma birşeyi tartışıyorsunuz... Bir düşünün x kişi küfürbaz ve her zaman vip tip alan birisi.. Adam para veriyor vip tip alıyor ve ardından küfür etsin diye Şef  olan birisi onun çevresine adamlar sarıyor.. Kendi çevresinde olan insanları.. Adam tabi tahrik oluyor.. Normal olarak küfüre başlıyor nicki banlanıyor.. Yeni nick yeni tip ve vip tabi doğal olarak Cc´ye para kazandırıyor.. Böyle bir Şefi çıkarı olan insanlar tabiki savunur.. Bundan 4-5 ay önce Cheflerden birisi görevi bıraktığında "Takım arkadaşlarım beni sattı" demişti.. Bundan ben ancak yukardaki gibi bir sonuç çıkartırım..

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:44:23sohbet oyun linki
Burak Merakımı Bağışla Ama Neden Sen Ban Almıyorsun? Alsanda Ban Cezan Neden Belli Bir Süre Sonra Geri Acılıyor?

Bybrut

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:46:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BecquereI :
Burak Merakımı Bağışla Ama Neden Sen Ban Almıyorsun? Alsanda Ban Cezan Neden Belli Bir Süre Sonra Geri Acılıyor?

Bende sana soruyorum aynı soruyu?? Neden?

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:52:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sana Torpil Yapılacağını Aklımdan Bile Geçirmiyorum:)) Nedenini Ben Sordum Sana. Eğerki Verecek Cevabın Yoksa "Yada Cesaretin" Cevap Vermiyebilirsin..

Bybrut

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:56:18sohbet oyun linki

BecquereI :
Sana Torpil Yapılacağını Aklımdan Bile Geçirmiyorum:)) Nedenini Ben Sordum Sana. Eğerki Verecek Cevabın Yoksa "Yada Cesaretin" Cevap Vermiyebilirsin..

Çok çok önceki zamanlarda yaklaşık 1 sene öncesi ettiğim küfürler nedeniyle banlanmıştım.. Bu nickim 6-7 ay kadar banlı kalmıştı.. Buda bir nick için yeterli bir süre bence.. Onun dışında clubte küfür etmemden dolayı 41 sene ceza aldım.. Doğal olarak açıldı.. Başkada uzun süreli bir cezam olmadı.. Açık açık hiçbir zaman küfür etmedim.. Üstü kapalı ettiğim küfürlerin hepsinin cezasını aldım ve halada alıyorum.. Hiç bir zaman açık açık küfür etmedim..Bir peynir cinsi ile geçen gün birisine hitap ettiğim için 1 hafta ceza aldım.. Açıklayıcı olmuşumdur umarım

BecquereI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 15:02:39sohbet oyun linki
Sansürlüde Olsa Gayet Acıklayıcı Yazın...

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 15:02:40sohbet oyun linki

Peynir cinsi

Becq,

Hayrola, torpil işlerini iyi biliyormuşsun!!!

Doğru ya,

sen gümüş ajanken, bana küfredildiğinde az odadan kaçmadın...

(torpil den bahseden sen olma bari!!!)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 15:04:33sohbet oyun linki

Burak güzel değinmişin

BecquereL ne güzelde yanıtlamış (Sana Torpil Yapılacağını Aklımdan bile geçirmiyorum)

Demekki torpil yapılan korunan bir takım çevreler var. Sn Bec bunu istemesede açıklamış oldu.

valuerock, önerin gayet güzelde sevgili arkadaşım,balık baştan kokmuş bikere, zihniyetler değişmediği sürece bu böyle devam eder gider

neyse yorum yok

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir