ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 11:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   İncir yaprağından kıyafet devrimine :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Caterpie

Caterpie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 01:41:10      İncir yaprağından kıyafet devrimine :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
CC de insanlık tarihi gibi değişerek gelişim gösteren biryer olsaydı keşke.Yeni başlayanlar incir yapraklarıyla gezse zamanla ilerleyip çağımız koşullarına uysaydı.Gerçekten hakedenler çağ atlayıp CCnin olanaklarından yararlansalardı sanırım daha düzgün bir ortam olurdu.Çağ atlayabilecek kişileri chefler kişinin zaman içindeki hal ve tavırlarına göre seçse taş devri bakır kalay derken altın çağı yaşasaydı güzel olmaz mıydı?

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 01:48:37sohbet oyun linki

ilginc bir oneri ve fakat sadece dis gorunus olarak dusunmemek gerekir. ben CC de hala tas devrini asamamis bir cok arkadasa rastladim. sanirim bu durum icin de bir atasozu herseyi anlatiyor: "Essege altin semerde vursan essek yine essektir."

Caterpie

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 01:50:40sohbet oyun linki
Çağ atlamaktan kastım sadece tip değildi zaten hakedenler demiştim

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 01:57:56sohbet oyun linki
yingem yingemmm tamamen duygusal bi olay bu cc <<---(PARA PARA PARA) AMA GÜSEL Bİ FİKİR

mavistyle

mavistyle resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 02:11:50sohbet oyun linki

caterpie cc ye gercekten yeni bi soluk getirdin gusel bi fikir yaa dusunsene ilk girdiginde dedigin gibi yaprak flan hatta ilk insan modeli elinde elma flan olsa karakterin

ama suda var eminim bi sure sonra uzay cagında elinde hala elmayla dolaşan tipler(tipik cc kroları) cogunlukta olurdu gibi he ne diyosun

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 03:45:23sohbet oyun linki

Caterpie :
CC de insanlık tarihi gibi değişerek gelişim gösteren biryer olsaydı keşke.Yeni başlayanlar incir yapraklarıyla gezse zamanla ilerleyip çağımız koşullarına uysaydı.Gerçekten hakedenler çağ atlayıp CCnin olanaklarından yararlansalardı sanırım daha düzgün bir ortam olurdu.Çağ atlayabilecek kişileri chefler kişinin zaman içindeki hal ve tavırlarına göre seçse taş devri bakır kalay derken altın çağı yaşasaydı güzel olmaz mıydı?

cık cık sana hiç yakıştıramadım katırpay

1-burda yeni gelenle eskiler arasında ayrım olması hiç güzel olmaz

2-hangi sef hangi bir adama bakacakta ona göre çaa atlatacak

3-ööle incir yapraıyla fln utanırım ben 

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 06:02:02sohbet oyun linki
CureDone :

ilginc bir oneri ve fakat sadece dis gorunus olarak dusunmemek gerekir. ben CC de hala tas devrini asamamis bir cok arkadasa rastladim. sanirim bu durum icin de bir atasozu herseyi anlatiyor: "Essege altin semerde vursan essek yine essektir."

Sonuna kadar katılıyorum sana CureDone. Sonucta ne yaparsan yap bu ınsanları bunu yapmaktan alı koyamıyorsun kımısıde bunu yapmak ıcın para oduyor.. Yanı ınsan heryerde ınsan.

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 09:59:58sohbet oyun linki
bence ho$ bi du$unce olmu$:) hem bolece kim daha tecrubeli kim daha tecrubesiz ogrenmi$ olur $eflerimis:)

Caterpie

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:29:01sohbet oyun linki

Arkadaşlar bahsettiğim konunun aslında tiple bir alakası yok sanırım başlıktan dolayı bu şekilde anlasılıyor.Bahsettiğim küfreden, insanları rahatsız eden davranışlarda bulunan şahısların gerçekten buraya muhabbet, arkadaşlık için gelen kişilerden ayrılması.Amaç sağlıklı bir arkadaşlık ortamı kurmak.

(velet  insanlara sataşmak, yerine engin fikirlerini bizimle paylaşmanı bekliyoruz)

lRimel

lRimel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 17:51:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bence de güzel bir fikir.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir