ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 03:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Burda Kız Peşinde Koşan Kullanıcılara Sesleniyorum
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:51:32      Burda Kız Peşinde Koşan Kullanıcılara Sesleniyorumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlıklar ve dostluklar daha önemlidir bu gibi ortamlarda bunun farkına varabilen arkadaşlarıma teşekkür ederim sanal da aşk gelip geçicidir geçmese bile o aşk çok güzel bir dostluk olarak kalır ya da kalmaz ben bunları gördüm burda hepimiz güzel sohbetler için varız bayanlara daha nazik olunmalı bu toplumda da böledir lütfen biraz dikkat diyorum hoş sohbetler diliyorum

xlxLoNeLyxlx

xlxLoNeLyxlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 04:53:52sohbet oyun linki
bebeto arkadaşımısa katılıyom walla burda çok arkadaşım oldu hepsinide çok seviyorum iyiki varlar kız için gelenlerse hiç gelmesinler olay şöle oluyo resmen yanımda bi kız arkadaşım var sen çekil hıyar sanamı dedik sonrada seviye bozuluyo diye kızıp cezalar cogalmaya başlıyo

chaky1982

chaky1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 19:51:19sohbet oyun linki
vallaha bencede

alohaCCaloha

alohaCCaloha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:13:29sohbet oyun linki
ben cede bebeto kardeşim sana katılıyom,sanalı sanalca yaşamak gerek,ne de olsa birbirimizi tanımıyoruz diye bol keseden atmayalım bunun sonrası da var çünkü.Birilerini kendimize başlamak çabasında olmayalım çünkü sonraki hayaller tamamen sulara gömülmesin.En iyi sevgi ve aşk ben de güzel sohbet ve arkadaşlış,dostluktan geçer.Bunu başarabiliyor isek geriye bişe kalmıyo.Bizler nerde ve nazaman karşılaşacağımızı bilemeyiz.İlerde yüz yüze bakacak durumumuz olsun arkadaşlar.Kib

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 06:53:34sohbet oyun linki

lovebebeto. Daha 1 ay oldumu olmadımı bılmıyorum ama sende sımdı yerdıgın arkadaşların yolunda gıdıyordun. Sımdı ne degıstı bunu bana soylermısın? Yanı bu sekılde konusmanı saglayacak kadar etkılı olan faktörü merak edıyorum   

Bunu sorma sebebım bu faktör herneyse suanda eleştırdıgın arkadaşlarada bunu uygulayalım. Cok etkılı olacagına ınanıyorum. ((:

lovebebeto

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 19:28:24sohbet oyun linki
Compeira Ben Burda 2 Senedir Varım Sadece Bundan 1 Sene Önce Çok Nadir Giriyodum Ve Vıp Değildim Beni Görmemen Yani Bahsettiğin Gibi 1 Aylık Değilim Burda Fazla Arkadaşım Yoktu Tanınnan Biri Değildim O Zamanlar Ama Normal Çünkü Senin Çevren Vıplerle Ayrıca Yazdılarımın Hala Arkadasındayım Kızlarla Arkadaşlık Kurmanında Bir Yöntemi Vardır Compeira Biz Boşuna Dolaşmıyorum Bu Nickle

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 11:08:28sohbet oyun linki
valla bebeto dogru söylüyon kardeşş.burda bulunan burda kaybeden o yüzden kakariye bakın.::))))

lovebebeto

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 22:27:58sohbet oyun linki
Yazılarınız İçin Teşekkürler (: Arkadaşlar

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 20:19:08sohbet oyun linki
Bebeto ne güzel de söylemişsin ağzına sağlık sana katılıyorum herşey gönlünce olsun

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 17:44:06sohbet oyun linki

maraba tanışalımmı? emesen var mı?  özel açsana!! neden konuşmuyorsun?

bıktım yaw

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir