ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 21:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   ABD nin yeni ortadaogu plani
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SyberSibel

SyberSibel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 21:47:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

bu haritanın gerçekleşmesinin zor olması, insanları bunu yapmaya çalışmayacağı anlamına gelmez.
tamam belki bu haritadaki gibi şekillenmiyecek ama bunun için uğraştıkları kesin.

TheManiak

TheManiak resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 12:15:23sohbet oyun linki

KÖPEĞİN DUASI KABUL OLSAYDI GÖKTEN KEMİK YAĞARDI

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 12:28:25sohbet oyun linki

Amaçlarının bu olduğunu bilmeyen kalmadı zaten.. ne denilir bilemem ama KINIYORUM!!!!!!!

beyzanurca

beyzanurca resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 13:02:54sohbet oyun linki

SELAMLAR,
     BENDE BU HARITAYA SASIRMAYANLARDANIM. BU HARITALARDAN COKKK GORDUK VEDE MAALESEFKI GORECEGIZ. YUNANISTANIN,ERMENISTANIN,RUMLARIN,SURIYENIN VEDE RUSLARIN ELLERINDE BUNA BENZER HARITALAR BULUNMAKTA. AMERIKANINDA BU LISTEDE OLMASINA SASMADIM. HAYAL KURMAK BEDAVA NASILSA,BENDE OSMANLI TORUNU OLARAK HAYALIMDE BIR COK HARITALAR CIZMEKTEYIM. ATALARIMIZIN KANIYLA SULANARAK ALINMIS FAKAT MASADA KAYBEDILMIS BIR COK YERIN HARITASININ HAYALINI KURMAKTAYIM.BENI KAHREDEN BU HARITALAR DEGIL,BENI KAHREDEN ICIMIZDEKI HAINLER!!! BIZIM EKMEGIMIZI YIYEN,BIZIM VATANIMIZIN NIMETLERINDEN FAYDALANIP, BU HARITALARI HAZIRLAYAN DEVLETLERE HIZMET EDEN HAINLER. OYLEKI ARTIK ASKERIMIZIN EVINI BASABILECEK CESARETI BULAN BU KANSIZLAR. HER GUN BIR KAC SEHIT VERIYORUZ.ARTIK BU ACILARA BENIM DAYANACAK GUCUM SABRIM KALMADI. LUBNANA FILISTINE VS AGLIYORUZ. BUDA GAYET DOGAL BIZ MILLET OLARAK HAKSIZLIGA TAHAMMUL EDEMEYEN HER ZAMAN ZAYIFIN EZILENIN YANINDA OLAN BIR MILLETIZ.AMA LUTFEN ARTIK SESIMIZI CIKARALIM.HER GUN KAC SEHIT VERIYORUZ BUNLARIN BIR YILDA KAC KISI OLDUGUNU HESAP EDERSEK, LUBNAN VE FILISTINDEN KALAN YANIMIZIN OLMADIGINI MAALESEFKI GORECEGIZ. LUTFEN EN AZINDAN MAIL ATARAK TEPKIMIZI GEREKLI YERLERE BILDIRELIM. SUSMAYALIM. BENCE VATANA IHANET EDEN INSANLAR EN AGIR SEKILDE CEZALANDIRILMADIKCA KAMU HIZMETLERINDEN MUAF TUTULMADIKCA BUNLAR CANIM ASKERIMIN,POLISIMIN VE HALKIMIN KANINI AKITACAKTIR!!!

SEVGI VE SELAMLARIMLA

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 13:06:26sohbet oyun linki

Küreselleşme denilen olay bu mu yoksa?

Her tarafımız düşmanla dolu. Hem coğrafi konumumuz hemde yeraltı ve yerüstü zenginliklerimiz sebebiyle odak noktası konumundayız. Bu haritalardaki sınırlar oluşturulması zor sınırlar belki ama imkansız değil. Hem İMF hemde AMERİKA tarafında iç ve dış politikamızda yönetim halindeyiz. Ülkemiz sanayi devrimini kuruluşunda yapmış olmasına rağmen, şu geçen 5 sene içinde üretim yapan fabrikalarımız,çiftçilerimiz,hayvan üreticelirimiz zarar etmekte veya hükümet  üretim halindeki fabrikalara  el koymaktadır. Kısacası ülkemiz elden gidiyor arkadaşlar tek kurtuluşumuz ancak yeniden bağımsızlığımızı ilan etmek olcaktır. Tıpkı güney amerikadaki ülkelerin yapmış olduğu gibi.

ELYESA

ELYESA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 21:23:50sohbet oyun linki
·SyberSibel· :

bu haritanın gerçekleşmesinin zor olması, insanları bunu yapmaya çalışmayacağı anlamına gelmez.
tamam belki bu haritadaki gibi şekillenmiyecek ama bunun için uğraştıkları kesin.

Öncelikle bu haritanın fikri temelini anlatayım bu harita ta Wilson ilkelerinedeki bir ilkeye dayanıyor fikren. Bu ilke etnik çoğunluğun olduğu yerde bu etnik çoğunluğun kendi devletini kurma hakkıdır. Amaç (görünürde) milletlerin birbiriyle çatışmasını engellemek ama esas amaç küçük toprak parçalarına sahip devletçikler yaratmak ve bölge de güçlü bir otorienin oluşmasını engellemek.

İşte bu haritadaki temel prensip bu .Gelgelelim gerçekleşebilme ihtimaline imkansıza yakın çünkü bir sürü devletin gözü bu topraklarda (rusya, abd ,ingiltere ,israil,yunaistan çoğaltabiliriz) yani  burda çıkar çatışmaları var ve bu devletler benim olmayacaksa türkiye dışında hiçbirini olmasın politikasın güdüyor hatırlayın tarihte Osmanlı bir zamanlar denge politikası uyguluyordu işte bu sebepten . Neyse bu haritayı abdeliler evlerine assınlar ama biz burda olduığumuz sürece o harita ütopyadan başka bir şey olamaz.

headfear

headfear resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 21:34:41sohbet oyun linki

Şuna inanıyorum ki türk milleti kıyamete kadar varlıgını sürdürecektir.Bu tür oyunlar yıllar önce vardı şimdie olması dogal.Vatanımıza dört elle sarılmalıyız.Türkün türkten başka dostu yok.Allah türkü korusun

simash

simash resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 21:49:54sohbet oyun linki

(Ayrıca Bakınız: ABD denin Ortadoğu Planı Haritasını Çizen Albay Kıvırttı)

lekeman40

lekeman40 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 23:17:09sohbet oyun linki

ya site acilmıo beni bilgilendirirmisin

erut2005

erut2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2006 Cum 11:07:19sohbet oyun linki
[QUOTE=·SyberSibel·]
Eski ve yeni haritaya, kazanacak ve kaybedeceklere bakin...
ABD askerlerine dagitilan ordu dergisinin web sitesinden...

sayfa açıldığında sağdaki haritaya bakın.
sonra ikincisine.
kırmızıyla işaretlenen ülkeler toprak kaybedecek olanlar.

[/QUOTE

Bu haritayı Cumhuriyet gazetesi yaklasık üç ayır ara ara yayınlıyor ama pek kimsenin gördügünü sanmıyordum burda acman bu konuyu cok güzel eline saglık cevrene karsı bu kadar duyarlı olman cık güzel

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir