ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 06:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Öğretmenlerin yüzde 73 ü baraja takıldı...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 21:20:16      Öğretmenlerin yüzde 73 ü baraja takıldı...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Öğretmenlerin yüzde 73 ü baraja takıldı...

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, okul müdür yardımcığı sınava giren 55 bin 728 öğretmenden sadece yüzde 27’si baraj puan olan 70’i geçebildi, yüzde 73’ü ise başarısız oldu.
(ANKA)-Okul müdür yardımcısı olmak için sınava giren 55 bin 728 öğretmenden yüzde 27’si barajı geçerek başarılı olurken, yüzde 73’ü baraja takıldı.
Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ile özdeşleşen “baraj puan”, öğretmenlerin de yöneticiliğe ilk adımları olan okul müdür yardımcılığında karşılarına çıktı, öğretmenler de öğrencileri gibi “baraj”a takıldı.
Edinilen bilgilere göre, Milli Eğitim Bakanlığı’nca 30 Haziran 2006 tarihinde yapılan eğitim kurumu müdür yardımcılığı sınavı, öğretmenler açısından tam bir “hüsran”a dönüştü. Sınava toplam 60 bin 694 öğretmen girerken, bunlardan 55 bin 728’i sınava girdi.
YÜZDE 73’Ü BARAJA ÇARPTI
Sınava giren 55 bin 728 öğretmenden sadece yüzde 23’ü (15036), baraj puan olan 70’i geçebildi. Geri kalan 40 bin 692 öğretmen ise barajı geçemeyerek başarısız oldu. Baraja takılan öğretmenlerin toplama oranı ise yüzde 73 düzeyinde gerçekleşti.(
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 00:12:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ne söylenebilirki? Aslında habere çok şaşırmadım, öğretmelerimiz de aynı sistemde öğrenim görüp, aynı sistemde eğitim alıyorlar. Bu onların değil ülkemizin bir ayıbı bence. En büyük sıkıntı yurdum insanının kendisini geliştirmek için hiç bir çaba harcamaması.

Burada öğretmen arkadaşlar muhakkak vardır, en doğru yorumu onlar yapabilirler, yapmak zorundadırlar. Çünki yarın öbürgün eğittikleri kişiler aynı durumda haber olacaklar.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir