ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 21:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   80 lerin televizyon dizileri
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

simash

simash resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2006 Per 00:47:00      80 lerin televizyon dizilerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Listeye ulaşmak için Tıklayın

mousegirl

mousegirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 23:26:30sohbet oyun linki

içlerinden severek izlediklerim

hayat ağacı ( hani orda bi kayl vardı uzun saçlı sırf onun için izlerdim  ) - alf - webster - cosby ailesi - mavi ay - kara şimşek - ziyaretçiler - uykudan önce (adile teyze seni çok özlüyoruz ) ben bide he-man ı izlerdim gölgelerin gücüü adınaaaa

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 23:29:11sohbet oyun linki
barış manço7 den 77 ye çıkmıştım ben bikere küçükken

milas32

milas32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 23:41:34sohbet oyun linki
DUYGULANDIM

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 16:35:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çocukluk yıllarımı anımsadım

Hiç unutmam: Hayat ağacı nı,Susam sokağını,Atlı karıncayı,Görevimiz tehlike yi,Tatlı cadıyı ve Barış Manço yla Yediden yetmişyediye programını. 

Hatırlattığın için teşekkürler simash

willoww

willoww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 13:42:18sohbet oyun linki

çok güzel hazırlamışsınız emeğinize sağlık.

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 13:51:43sohbet oyun linki

prety21 :
barış manço7 den 77 ye çıkmıştım ben bikere küçükken

bende çıkmıştım ama zaman yetmemişti.onun için bana adam olacak çocuk diemedi

willoww

willoww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 13:56:11sohbet oyun linki
·willoww· :

buffang

buffang resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 12:31:37sohbet oyun linki

Verdiğiniz emek için önce tebrik ve teşekkür ederim. Beni çocukluğuma ve genç kızlığıma götürdünüz. Severek izlediğim dizeleri hatta bunların içinde unutmuş olduklarımı bile hatırlattınız. İzin verirseniz ben de nacizane hatırladıklarımla sizlere katılmak istiyorum.

Evet Sarı Gül ün müziğini ben de unutmadım. Çünkü muhteşem bir şarkıydı.Hatta teybe kaydedip, ingilizce okunuşunu yazıp, ezberlemiştim. Hala aklımdadır.

Serüven Peşinde deki (The Tales of Gold Monkey) Jake Cutter a ben de fena halde aşıktım. Stephen Collins i daha sonra pek sık izleyemedik ne yazık ki. Cutter s Goose adındaki müthiş uçağı, Jake in en yakın arkadaşı Corky, karşılıklı aşklarını bir türlü itiraf edemedikleri, aslında pek de güzel olmayan (belki de ben kıskandığımdan) Sarah, barın sahibi fransız, sorulara bir kez havlayıp evet, iki kez havlayıp hayır (ya da tam tersi) diye cevap veren adını hatırlayamadığım tek gözlü korsan köpeğiyle Boragora adasını unutmam mümkün değil.

Kendimi devamlı her şekle girebilen Maya olarak hayal ederdim ama aslında Doktor Helena Russell a hayrandım. Uzay dizileri içinde en şık kıyafeti olanlar Uzay 1999 dizisindekilerdi.

Charlie nin Melekleri ne hiç unutamadığım (belki de favori meleğim Kelly olduğundan) bir tekerleme de benden. "Uçtu uçtu kuş uçtu Jill tatile kavuştu, Sabrina yla Bozli pastanede buluştu, Çarli dedi ki Kelly ye bir öpücük versene, Kelly de kabul etti çünkü onu sevmişti" (şu an fecii komik geliyor ama o zaman dilimizden düşmezdi)

Ukalalık saymazsanız, sorduğunuz minik sorular ya da hatırlayamadıklarınız  için; Küçük Ev deki uyuz kız Nellie Oleson dı. Daha sonraları evlenince uyuzluğu geçmişti ama annesi Bayan Oleson hep uyuz kaldı. Baretta nın papağanının adı yanlış hatırlamıyorsam Fred di. Kuruluş ta Osman Gazi nin eşinin adı Malhun Hatun du. Tehlike Çemberi deki uşağın adı da Max di.

Burda bahsedilen hatta bazıları 80 öncesi olan dizilere bir iki ekleme yapmak istiyorum. Bunları da mutlaka zevkle izlemişsinizdir.

Mork ve Mindy (Robin Williams o zaman da muhteşemdi) Laverne ve Shirley, aynı evde yaşayan iki şeker bayandılar. Cagney ve Lacey, dişli iki bayan polisin öyküsüydü. Trapper John MD.(İnsanlık için), Karavan da yaşayan sıradışı doktor Gonzo Gates e de (Gregory Harrison) aşıktım  ne yazık ki onu da fazla izleyemedik daha önce Logan ın Kaçışı diye bir dizide oynamıştı. 8 çocuklu aile, o da unutulmaz bir aile dizisiydi. Meleklerin Öfkesi, muhteşem Jaclyn Smith ve tabi ki Ken Howard (Beyaz Gölge) ve Armand Assente. Muhteşem ikili Çarli nin meleği Sabrinanın oynadığı bir diziydi. Kaygısızlar Roger Moore ve Tony Curtis, biri ağırbaşlı bir ingiliz biri zirzop iki dedektifdiler. Vakıf , Divina ile yatıp Divina ile kalkıyorduk.Divinia nın sevgilisi yataktan kalkarken arkadan çıplak poposu görünmüştü, hepimiz şok olmuştuk. Tekerlekler, Lee Remick Rock Hudson u aldattığında bizim evde herkes çok kızmıştı, ne de olsa o Mc Millan ımızdı. Forsythe Efsanesi, babamın o diziyi çok beğendiğini hatırlıyorum, entrika ve aldatma dolu bir aileyi anlatıyordu. Pasaklı Sally, paçoz bi kadının maceralarıydı. Hotel güzeller güzeli Connie Selecca, ve James Brolin in oynadığı, Aşk Gemisi gibi her bölüm farklı müşterilerin öykülerini izlediğimiz bir diziydi. Buck Rogers Gil Gerard ve Erin Gray in oynadığı bilimkurgu dizisiydi. Twiki diye bi robot vidi vidi diye konuşuyordu. Daktari de Afrika da bir veteriner ve kızının maceralarını izledik. yaramaz maymun Judy ve şaşı aslan Clarence yi hatırladınız mı? Başka hayvanı dizilerimiz de oldu, Lassie, Flipper bir de Ben diye bir ayı vardı ama dizinin adını hatırlamıyorum. Bunun dışında ismen ve konu olarak hatırladığım ama küçük olduğumdan bölümlerin hiç birini hatırlamadığım  diziler de var. Bu İkiliye Dikkat, İhtiyar Delikanlı (Galiba orjinal adı Barnaby Jones du yaşlı bir adam vardı ama kimdi bilmiyorum), İkinci Hayat (Donmuş bir adam yıllar sonra uyandığında oğlu yaşlanmış buluyordu, kendisi genç kalmıştı. Herkes onu çocuğu,  oğlunu onun babası sanıyordu, başrolde Monthe Markham oynamıştı), Mutsuzlar (rollerden birinde George Hamilton vardı), Kaç Joe Kaç (devamlı birilerinden kaçan bir köpek vardı)

Biraz uzun ve sıkıcı oldu galiba, kusura bakmayın  paylaşmak istedim.

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2006 Sal 00:03:53sohbet oyun linki

İşte bu

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir