ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 02:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   ** Vatan İçin Ölmek **
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 10:12:45      ** Vatan İçin Ölmek **sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

onlar bu vatanı bizim gibi bulmadılar onlar doğarken savaş vardı vatan için ölünücek dediler gözleri kapalı ölüme gittiler.. bizde o durumda olsak  vatanımız  için ölürüz  ama allah savş vermesin diyelim vatan için boynumuz kıldan incedir biz türkküz!!  

myKapa

myKapa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:35:58sohbet oyun linki
Vatan için ölmeye hazır olan kişilere bir bakıyorum da :) IdAdAsKiZiI senin yapabileceğin en güzel şey burda sanal aşk yaşamak, realindede basit bir öss sınavını kazanamayıp ailenin başına musallat olmak diye düşünüyorum... Artık vatan için harp alanlarında  ölme zamanı geçti(en azından bizim güzel ülkemiz için) en güçlü silah beyindir kalemdir, kalamin ne kadar güçlü ise o kadar vatanına sadık bir evlat olmuş olursun. Resimler güzel bu arada..

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:37:40sohbet oyun linki

(Mermi Icad Oldu Mertim Bozuldu Ve Merhumlar Evin Duvarinda Mechul Gazi. Mayin Sehit Taburu, Mayista Kan Yagmuru, Dusman Uyku Mahmuru, Dunya Kin Maduru, Solumda Katliam, Nerede Sag Duyu?)

Allah hepsine cennetini nasip eylesin....

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 11:49:37sohbet oyun linki

myKapa :
Vatan için ölmeye hazır olan kişilere bir bakıyorum da :) IdAdAsKiZiI senin yapabileceğin en güzel şey burda sanal aşk yaşamak, realindede basit bir öss sınavını kazanamayıp ailenin başına musallat olmak diye düşünüyorum... Artık vatan için harp alanlarında  ölme zamanı geçti(en azından bizim güzel ülkemiz için) en güçlü silah beyindir kalemdir, kalamin ne kadar güçlü ise o kadar vatanına sadık bir evlat olmuş olursun. Resimler güzel bu arada..

ben henuz  sınawa gırmedım :)  lıse sona  yenı gectım...aallah nasıp ederse de kazanıcam..arkdaşlar konuyla ılgılı  yazarsanız  sevınırım ..özelıme kımsenın karısmaya  hakkı yok ..nasıl ıstersem  oyle yasarım..senın suan bulundugun durum o sanırım arkadasım kı gocundunnese uzulme  aılesının basına musallat olan tek ınsan sen dıılsın :)

myKapa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:02:19sohbet oyun linki

Bu vatan şehitlerimiz Çanakkalede şehit olduklarından 1 yıl sonra o anlı şanlı savaş kazanıldıktan hemen 1 yıl sonra İngiliz orduları elini kolunu sallayarak İstanbul a girmişler ve resmen işgal etmişlerdir. Peki nasıl elini kolunnu sallayara girdiler ? Çok basit bir cevabı var onların kalemleri bizimkilerden daha koyu yazıyordu :) Ölen 250 bin şehidimiz ölen bir çok tahsilli Memhemtçiğimiz Türkiyenin geleceğini çizebilecek binlerce vasıflı insan o savaşta ruhlarını vatan aşkı ile Allah yoluna Kuran yoluna feda etmişlerdi. Bizim gözümüzü karaya bulayan medya,ruhumuzu kalbimizi karartan medya, gençliğimizi yok eden medya, bir gün olsun da Ülkemin körpecik gençlerini eğitime bilgiye yönlendirdi mi acaba merak ediyorum. O resimlerini koyduğun gencecik insanlar bizim şu hallerimizi ülkenin bu çıkmazını görse ölürler miydi bunu da merak ediyorum açıkcası... Dadadş sözüm sana değildi aslında bal mı tatlı baldız mı tatlı diye oyun oynayan forumcular neyseee.....

Hoşkalın bakalım :) 

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:09:45sohbet oyun linki

mykapa  haklısın .. sanırım ben yanlıs  anladım ..ıste bız de  bı nebze de olsa ınsanlara  bu eksıklıklerı hıssttırmek ıcın bu resımlerı koyuyoruzeksıklıkler tamamlnsın dıye..bır kişi,3kişi olmaktansa  HEP BERABER  EL ELE OLALIM  dıyeher zaman her yerde yapılan BUYUK BI YANLIŞ olur ..ve ebeveyınlerın onu duzeltmesı ıstenır ..neden bız yapılan hatalrı yanlışları gozardı edelım kı??bırılerı duzeltsın dıye beklıyelım kı..??

bırseylerın bılıncınde olduktan sonra  bu VATAN ICIN ÖLUNUR  derım

myKapa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:34:13sohbet oyun linki
Şakacı seni:)

IdAdAsKiZiI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:36:26sohbet oyun linki

mykapa  demek  ıstedıqın bu ve  bunun gıbılerdı  sanırım

myKapa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:43:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
:)

myKapa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:49:21sohbet oyun linki

Askerde güzel şeyler öğrenmemişin. Vatan kim sorun belki şakaydı ama bu yazdığın düpedüz edepsizlik. Seni esefle kınıyorum

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir