ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 09:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Beni Niye Vurdular Anne!
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

donjuan38

donjuan38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 17:09:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

öyle bi durum ki sözlerle anlatmak mümkün değil

israil denen serefsiz ülke tüm dünyanın basına dert

insanlıkk ayıbını onlar kadar bizde yapıyoruz elimiz kolumuz bağlı oturduğumuz için

Allah büyük.....

ozlemozlemozlem

ozlemozlemozlem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 23:22:18sohbet oyun linki
söylenecek söz yok sadece ağlıyorumm kanım donuyorr lanet okuyorumm

CAZGIIN

CAZGIIN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 14:24:43sohbet oyun linki

Bir gun herkes Olucek Fakat bu insanlar Nasıl Can verıcek Bu zulmu yapan insanlar Nasıl Can verıcek Bılmıyorum  belki su an kımse aman banane usuldum deyıp gecebilir Ama O insalardan Biri Sizin akrabanız olsa ne olurdu?Size alın Tufegi gidin Oraya buraya hakkınızı arayın Demiyorum Sadece Cesitli Kurumlardan Onlara yardım Edelım Acılarını hıc degılse Biras Dindirelim Deniz Feneri bu kurumların en iyisi bence Tv dede ızlediyseniz heryere yapılan bagıslar Gidiyor Bugun Sokakta dılencıye Para versek adam gıdıp Ickı alıp ıcıyor Demmekki ne yapıcakmısız arkadaslar 5560 a Sms atıyoruz Ve 5 ytl olarak Onlara gıdıyor Hepberaber yapalım Bu işi Sadaka Kaza ve Beladan Korur Arkadaslar

Aegean98

Aegean98 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2006 Per 19:43:54sohbet oyun linki
Siz bide buna bakın

durakula

durakula resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 21:31:58sohbet oyun linki
bu  insanların  ölumunu  seredip  ve  evinde  rahat  rahat  uyuyanlar  bence  insan  deyiller   gidip  onlarda  birkac  kurşun  atsınlar   boylelerıne  bu  yakışır  unutmayın  gevurlar  ve  merhemetsizler  allah  da ima iyinin  yanındadır  sizingibilerin  cezası  ya  burda  verılcektır  yada  ötekı tarafta

sabahyildizi

sabahyildizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 18:10:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lanet olsun tüm insanlara insanım diyen insan hayvanlarına ne zülumdurki bu yaptıkları allah kahretsin böylelerini allah mahvetsin tüm canavarları. şu an bu acı görüntüyü görüyorum ve haykırıyorum yaşadığıma utanıyorum onlar için elimden bir şey gelmiyor onları tutup siz insan değilmiydiniz demek istiyorum bu ne vahşettirki minicik insanları minicik daha gözlerini yeni açmış bir insanı yaşatmadan vuruyorlar neden yapıyorlar bunu sırf lanet olacısa bir TOPRAK...utanıyorum çok utanıyorum... 

sabahyildizi

sabahyildizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 18:22:18sohbet oyun linki
bence insanlık bu olmamalı hakketten dünya darmı geldi bize!!!keşke keşke elimizden gelse bir şey ama olabilir. vicdanı bundan rahatsız olanlar toplanabilir.yalnız kanlarından nefret akan insanlardan daha çok olmalıyız onları yok etmeliyiz biz etmesekde tanrı yolunu bulup bir şeyler yapmalı şayet olmadığı kadar kötü dünya. aslında bu dünya bizi basmış bağrına...kim uğruna peki...onu paylaşamayan insanlara lanet olsun herkese böyle olan herkese lanet olsun...nasıl insanız diyorlar 

dionysos

dionysos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 23:56:16sohbet oyun linki
bakmak görmek arasındaki fark bu işte arkadaşlar!herkes bakıo bu resimlere ama göremiolar içindeki vahşeti,gören tepkisiz kalamazkii...lütfen artık görmeyi öğrenelim,bi dur diyelim lütfen!!

tripcan

tripcan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 16:19:41sohbet oyun linki

ALLAH BELALARINI VERSINZATEN VERIRDE

ciMciMex

ciMciMex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 21:18:26sohbet oyun linki

kimsenin kanı

yerde kalms inş bunları yapanlar bunlardan daha beter

olur inş

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir