ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 16:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   1 Türk 1 İngiliz 1 Fransız Birgün ...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

simash

simash resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 15:25:21      1 Türk 1 İngiliz 1 Fransız Birgün ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Uçak Kazası
1 Amerikalı, 1 İngiliz, 1 Fransız, 1 Alman, 1 Kürt ve 1 Türk kafile hep beraber bir uçakta gidiyormuş. Pilot aniden hostesleri çağırmış ve demiş
ki:
"Uçak düşmek üzere. tüm yolculara atlamalarını söyleyin. Şu anda deniz üzerindeyiz ve denize çok yakın uçuyorum, atlarlarsa kurtulma şansları var ama atlamazlarsa herkes ölecek!!!"
Tabi böyle bir şeyi insanlara yaptırmak çok zor.
Hosteslerden akıllı bir tanesi düşünmüş taşınmış herkese uygun bir dille anlatılırsa uçaktan atlamaları sağlanır diye karar vermiş ve ilk olarak Amerikalı kafilenin yanına gitmiş:
"Sayın yolcularımız; üzerinde bulunduğumuz alan Japonların araştırma laboratuarlarıyla kaplı. Eğer oraya ulaşırsanız tüm Japon teknolojisi sırlarını kaparsınız!" Bütün Amerikalılar koşarak çıkışa gitmiş ve atlamışlar; Sonra hostes İngilizlere yönelmiş: "Sayın yolcularımız şu anda dünyanın en geniş ve verimli sömürgeleri üzerindeyiz; eğer hemen el koyarsanız sonsuza dek sizin olurlar!" Bütün İngilizler hevesle atlamış; Sıra Fransızlara gelmiş. hostes: "Bayanlar baylar, affedersiniz rahatsız ediyorum; fakat rica etsem uçaktan atlar mısınız? şimdiden teşekkür ederim" demiş
Fransızlar: "tabi, mersi!" demiş ve sırayla atlamışlar.
Hostes bu kez Almanlara yönelmiş:
"Laaaan! atlayın çabuk aşağı!" diye bağırmış Alman kafile "heil" demiş ve atlamış; Hostes Kürtlerin yanına gitmiş:
"Bana bakın, buradan atlamak yasaktır. sakın atlamayın" demiş Kürtler dakikasında atlamış... Veee sıra gelmiş Türklereee. Hostes yandan yandan gülümseyerek ve hafif de dayılanarak şöyle demiş: "Siz var ya........
buradan atlayamazsınız!!!!!!"

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 00:53:38sohbet oyun linki
Öğretmen öğrencilere soru soruyor: - "Ağaçta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaçta kaç kuş kaldı?" Biri cevap veriyor: - "4 kuş kalır." Başka bir çocuk da hemen atılır: - "Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar, ağaçta hiç kuş kalmaz..." Öğretmen bunun üzerine: - "Cevap yanlış ama stilini sevdim", der. Çocuk buna karşılık verir: - "Öğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?" Öğretmen düşünüyor, düşünüyor... - "Emerek yiyen evlidir", diyor... Çocuk cevap veriyor: - "Hayır öğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim

xxcollboyllxx

xxcollboyllxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 02:14:20sohbet oyun linki
İki evli kadın bir akşam kocalarını evde bırakıp kadın kadına eglenmek için bir bara gitmişler ama içkinin dozunu fazla kaçırmışlar ve dışarı yalpalayarak çıkmışlar. İkisinin de fena halde çişi varmış ama ortada tuvalet hesabına hiçbirşey yokmuş. Yanlız biraz ileride mezarlık varmış ve iki arkadaş tek çare olarak oraya gitmişler. İkiside karanlıkta işlerini görmüşler ama temizlenmek için tabii orada tuvalet kagıdı vs yokmuş. Kadınlardan birisi sarhoş kafayla külodunu çıkarıp tuvalet kagıdı niyetine kullanmış sonra da orda biyere atmış. Diger kadın ise ben külodumu çıkartmam demiş. Mezarlıktaki çelenklerden birinin üzerindeki kagıdı almış o da onunla temizlenmiş, sonra iki kadın birlikte eve dönmüşler.
Ertesi sabah kadınlardan birinin kocası ötekinin kocasına telefon eder:
- Baksana sana ne diyecegim, seninkiyle benimki dün gece birileriyle fingirdeştiler galiba...
benimki eve sarhoş geldi üstelik külotsuzdu
- Oooo senin ki gene iyi, benimki kapıdan içeri girdiginde poposundan seni asla unutmayacagım yazılı bir kagıt sarkıyordu...

xxcollboyllxx

xxcollboyllxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 02:18:41sohbet oyun linki
Hakim Temel`e sormuş:
- Davacıya olan borcunu niye bir türlü ödemiyorsun?
Temel sinirli sinirli cevap vermiş:
- Vereceğum vermesine ama bana üç ay mühlet ver diyrum, vermiy, üç yıldır beni oyaliy!.....

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 03:00:36sohbet oyun linki

Köprü

Ücüncü Boğaz Köprüsü nü Japon, Amerikan ve Türkler den oluşan bir konsorsiyum almış. Tam açılışın yapılacağı sırada kurdela kesilirken köprü büyük bir gürültüyle yıkılmıs. Japon;
-"gitti bütün emeklerim, mahvoldu kumlarım"diyerek harakiri yapmış.
Amerikalı;
-"gitti çeliklerim, tonlarca çelik yıkıldı" diyerek tabancasını çekip intihar etmiş.
Tüm bunlari izleyen Türk müteahhit de derin bir "Oh!"çekerek yanındakilere dönmüş:
-"İyi ki çimento koymamışım, yoksa bunlar gibi mahvolurdum"...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 00:01:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BU LELESİ, DAHA LOLOSU VAR

Rizeli ile bir Kürt nasıl olmuşsa uzun bir yolu yürüyerek gitmeleri gerekiyormuş. Rizelinin aklına bir kurnazlık gelmiş. “Birimiz diğerini sırtlasın, sırtlanan türkü söylediği sürece sırtta kalacak, yeni türkü söylemezse bu defa sırta türküleri bitene kadar diğeri binecek” demiş ve anlaşmışlar

Rizeli Kürd’ün kendisi kadar çok ve uzun türkü söylemeyeceği hesabı ile önce kendisi binmiş. Başlamış bir sürü uzun uzun türküler söylemiş. Bir saat, iki saat Rizelinin keyfi yerinde, sırtta yolculuk bu şekilde devam ediyor. Ama sonunda türküleri bitmiş.

Bu defa Kürt Rizelinin sırtına binmiş. Rizeli: “Nasıl olsa bu birkaç türkü ancak söyler, biter. Yeni türkü bulup ben yine binerim diye düşünüyormuş.

Kürt başlamış türkü söylemeğe:

Le, le, le , le, le, le cawreşamın (kara gözlüm) le, le , le, le, le
Le, le, le , le, le, le cawreşamın le, le , le, le, le, le ……………
…………
Bu durum saatlerce sürüyor. Rizeli itiraza edip “Böyle türkü mü olur? Hep le, le, le” diyince, Kürt cevap veriyor: “Bu lelesi, daha lolosu var”

Başlıyor loloya:
Lo, lo, lo , lo, lo, lo cawreşamın lo, lo , lo, lo, lo
Lo, lo, lo, lo, lo, lo cawreşamın lo, lo , lo, lo, lo, lo ……………
…………

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir