ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 22:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Burası Türkiye... İntihar etmek tehlikeli ve yasaktır
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2006 Pzr 21:44:47      Burası Türkiye... İntihar etmek tehlikeli ve yasaktırsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Burası Türkiye... İntihar etmek tehlikeli ve yasaktır

Kimi İstanbul’un göbeğinde 25 metrelik sondaj yapıp metronun tavanını deler. Kimi de fotoğraftaki gibi kayalara böyle yazı yazar...
 - Başkent Ankara’nın içme suyunu sağlayan Çubuk Barajı’nın seyir tepesindeki bir kayanın üzerindeki "İntihar etmek tehlikeli ve yasaktır" yazısı da görenleri hem şaşırtıyor hem de güldürüyor. Barajdaki güvenlik görevlileri, yazının kim tarafından ve ne zaman yazıldığını bilmediklerini belirttiler.

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 19:37:30sohbet oyun linki
İntihar £tmek İsteyenleri Güldürüp Fikirlerinden Vazgeçirmek İçin Yapılmış Olabilirmi Acaba..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2006 Sal 12:11:48sohbet oyun linki

Ben çok kötüyüm.Annem canım Annem,seni her zaman üzdüm ama seni çok seviyorum,ben size layık olamadım,hep kötülük yaptım,kibirli davrandım,kendini beğenmiş oldum.Ben hiç istermiydim böyle olsun?yapıyordum ama pişman oluyordum,yatağa girdiğim anda ağlamaya başlıyordum.Her zaman kendimden nefret ettim.Annem seni çok seviyorum,ne olur hakkını helal et,bu dünyada yaşayamam bari öteki dünyaya senin hakkını ödemeden gitmiyim.Yaşar Abim,sen çok iyisin,safsın sende hakkını helal et,Gamzem sen bitanesin seni çok seviyorum yaaa sensiz ne yaparım ben,derslerine çalış,annemi üzme hepinizi çok seviyorum.Beni yalnız bırakmayın,babamın yanına gidiyorum.Anne ne olur hakkını helal et....Leyla

Forumu gezerken başlık çok ilgimi çekti,mizahi yönü güzel.Bende hala etkisinde kaldığım bir haberi ve genç kızın intihar etmeden önce annesine yazdığı mektupla ilgili yazıyım dedim.

Bu mektubu okurken gözlerimden yaş geldi ve şunu sordum hep kendime, neden bu yaşlardaki çocuklarımız, kardeşlerimiz bu yolu seçerler,hayatlarına son verirler.

Lütfen Anne ve babalar!

Bu çocuklar hepimizin çocukları ve kardeşleri.Sizler değilmiydiniz,sabahlara kadar başlarında bekleyen,rahatsız olduklarında onlarla hastalanan onlar için canlarını hiçe sayanlar,onlarla gülüp onlarla ağlayanlar ve topluma iyi birer evlat yetiştirmek için çırpınan onlar için kendinizi feda edip,yemeyip yediren,giymeyip giydiren,içmeyip içiren.

Ne olur çocuklarınızla birer arkadaş gibi olun 13-18 yaş grubu dahilinde olan çocuklarınızın en tehlikeli yaş dönemleri bu yaşlar,yapacağınız çok kolay yaa..

Onlarla Baba,Anne gibinin yanında birazda onları anlayın psikolojik durumlarını inceleyin üzerinize düşenleri elbettte yapıyosunuz bir aile olarak, Hatasız kul olmaz. Yaptıysa bir hata bağışlayın üzerine gitmeyin anlamaya çalışın oturun arkadaş dost gibi onların meselesini çözmeye çalışın.Çocuklarınıza ne olursa olsun sen bizim evladımızsın herzaman yanındayız. sen ne yaparsan yap hep arkandayız gibi güven sağlayın çocuklarınıza.

Bu hiç istemediğimiz görüntülere ve yazılan mektuplarla aramızdan   ebediyen ayrılan bu çocuklarımızı anlayalım,anlatalım

Neyse yorum yok...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir