ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 00:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Süper Konuklar!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 01:21:28      Süper Konuklar!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Her kanalda en az birer adet bulunan kadın programlarında her Allah ın günü birbirinden tuhaf olay , kavga gürültü , gözyaşı gırla... Baktım kı bu iş böyle olmayacak. Olaya bir nokta koymanın zamanı geldı diye düşündüm (: Şahsen gördüğüm konuk olgusunda ki reyting aşımı işte şu şekılde..

- Seyrettiği sabah programına telefonla bağlanmak ısterken çevirdiği yanlış numarada karşısına çıkan sapık ile yasak aşk yaşıyan Pakıze Hiçalmaz az sonra canlı yayında. Kocası Nuri Hiçalmaz ve telefon sapığı Cevdet Arar kameralar önünde kapışacaklar mı? Telefonda yasak aşk yaşanabılır mı? Sabah programları telefon sapıklarına davetiye mı çıkarıyor? Telefon operatörü Mithat Daroğlu stüdyomuzda tüm soruları yanıtlıyor... Sakın kaçırmayın!..

- Karısı televizyon seyrederken kanalı değiştirdi diye döverek komaya sokan Hamza Amca az sonra tüm olayları canlı yayında anlatacak... Televizyon izlerken kocamızla aramızda ki mesafe ne kadar olmalı? Kumanda yanımızda mı yoksa uzakta mı olmalı? Kumandalar radyasyon yayar mı? Mute tuşu söylendiği gibi cidden sağlığa zararlı mı? Bütün sorularınızın cevabını Hamza Amca canlı yayında verıcek!.. Az sonra!..  

- Flaş... Flaş... Flaş... Geçen bölümde karısı horozunu kesti diye  dayısının üstüne yüksek oktanlı benzin döküp yakan Salih Dayı ,  Hayvanseverler derneği ile el ele bir basın toplantısı düzenledi ve 28 eylülde yapılacak olan Horoz Olimpiyatları için destek verıceklerini açıkladı. Hemen şimdi!..

- Ayakkabı boyacısı Seyfi nın dikkatsizliği yüzünden paçasına boya bulaşan Halil Bulut canlı yayında konuğumuz olacak... Ayakkabı boyarken ve ayakkabınız boyanırken nelere dikkat edilmelidir? Paça boyamak caiz midir? Süet ayakkabı nasıl boyanır? Bu program kaçmaz!..

-  Ankarada yağmur yağarken camdan bakmadığı için hunharca linç edilen Arap kızından şok açıklamalar... Yıllardır süren efsaneyi Arap kızı nasıl yalanladı? Caner olaya ne dedi? Bu işte kimin parmağı var? Bizden ayrılmayın!..

S.T.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 01:43:58sohbet oyun linki

Eline sağlık mühim bir mevzuya değinmişsinzamanında kimseyi beğenmeyen,herkesi cahil yerine koyan güya eğitimli ve ukala bazı proğramcıların bile reyting ve şan şöhret için yurdum insanını kavgaya,tartışmaya,polemiğe sürükleyecek konular seçtiği kadın programları ; şok şok şok flash flash flashötesi az sonra Hasibe bizlerle olacak ve gerçekleri tüm çıplaklığıyla gözler önüne serecek! Hep berabercek gözünüz bizde kulağınız telde ağzınız her daim açık, kükremeye homurdanmaya hazır ve nazır olsun Hasibe sen bizim herşeyimizsin oleyyy seni film setlerinde,kliplerde,dizilerde de görmek isteriz...

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 02:14:23sohbet oyun linki

Güzel Bir Konuya Değinmiş Compeira. Bunlar Gerçekmi Bilmiyorumda Konu Çok CİDDİ.

Kadın Programı Tehlike Saçıyor Arkadaşlar. Bu Programları Türkiyemize Getiren İnsanlar Olucakları Hiç Düşünmedilermi  Böyle Olucaklarını ? Bizim Toplumumuz Örf üne, Töresi ne Bağlı İnsanlardır. Bir Bayanın Çıkıpta Benim Kocam Böyle Yaptı Şöyle Yaptı Demesi Bizim Toplumuzca Ayıp Karşılanır. Ne Kadarda İleri Görüşlü İyi Düşünen Birisi Olursak Olalım. TÜRK Erkeği Böyledir. Karısının TV ye Çıkıp 70 Milyon un Gözü Önünde Grurunu Rencide Etmesi Erkeklerimizi Böyle SAÇMA Yollara İter, Ben Yanlış Olduğunu Düşünüyorum Ama GERÇEK BU.Gelelim Aileye, Aile Aile Diyoruz Ama Aile Kavramını Alt Üst Ediyoruz Böyle Programlarla. Benim Bildiğim Aile deki Sorunlar Aile İçerisinde Çözülür Eğer Çözülmez ve TV ye Aktarılıcak Olursa Böyle Şeylerde Gelir İnsanın Başına ;

Kadın programına çıktığı için oğlu tarafından silahla vurularak ağır yaralanan Birgül Işık, tedavi gördüğü Elazığ Fırat Üniversitesi Fırat Tıp Merkezi nde hayatını kaybetti.

Fırat Tıp Merkezi Başhekimi Doç. Dr. İrfan Kaygusuz, tedavi edilirken bugün hayatını kaybeden Birgül Işık a otopsi yapıldığını belirterek, otopsi sonucu henüz netleşmedi dedi.

Kaygusuz, Birgül Işık ın yaklaşık 10 gün önce tekrar yoğun bakıma alındığını, bugün ise hayatını kaybettiğini söyledi. 

Işık ın ölüm nedeninin solunum ve kalp yetmezliği olarak bildirildiğini ifade eden Kaygusuz, Birgül ün cesedine otopsi yapılıyor. Otopsi sonunda, ailesi cenazeyi talep ederse kendilerine vereceğiz dedi.

14 yaşındaki oğlunun kurbanı oldu

15 mayısta Kadınların sorunlarını anlattıkları Kadının Sesi adlı programa katılan Elazığlı Birgül Işık, kuma getiren eşinden dayak yediğini iddia edip yardım istemişti.

Işık, programa katıldıktan iki gün sonra döndüğü Elazığ da, şehirlerarası terminalin karşısındaki minibüs durağında bekleyen 14 yaşındaki oğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralanmıştı.

Felç olan Birgül Işık, haftalardır yoğun bakımda tedavi görüyordu. Olaydan sonra Işık ın oğlu, eşi ve bir üvey oğlu tutuklanmış, dört çocuğu da Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Harput Çocuk Yuvası na alınmıştı.

Olayın ardından, Kanal D televizyonu da Yasemin Bozkurt un sunduğu Kadının Sesi programını yayından kaldırmıştı.

ALINTIDIR. " CNN Türk "

Böyle Bir Olayın Olmasını Kim İsterdiki ? Ben İSTEMEM.  İnsanların Bazı Şeyleri Öğrenmesi İçin Kötü Şeylerin Olmasımı Lazım ? HAYIR Olmaması Gerek. Şu Andaki Durum Nedir ?  Annesiz Kalan 4 Çocuk. Ceza Evine Düşen 1 Çocuk  Katil Bir Baba

Peeg

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir